Search results

1. Realist Kupa

Satranç | TaleWorlds İkinci Satranç Turnuvası

Soldan Sağa taşların adları Kale, At, Fil, Vezir, Şah tır. Taşları kafanıza göre dizemessiniz, siyahın veziri siyah karede beyazın veziri beyaz karede olmak...
  2. Realist Kupa

Hadi Gelin OldSchool Takılalım! | TRAVIAN

Hey millet aklıma geldide özlediğimi farkettim. Travian oynamaya ne dersiniz? Evet biraz çocukça ve boş bir oyun ama önceden hangimiz oynamadı ki? Speed 3x Serveri açılmış dün ona başlıyabiliriz...
  3. Realist Kupa

Yeni Ülke Liberland

Hırvatistan ile Sırbistan arasında ki yedi kilometrekarelik "tarafsız bölge" olarak adlandırılan alanda Çek vatandaş Vit Yedliçka, Liberland adında devlet kurduğunu ilan etti. Devletin resmi dili Çekçe yönetim şekli Cumhuriyet. Kaynak...
  4. Realist Kupa

Şarkıyı çevirebilecek var mı?

Merhaba millet bi' şarkı var bayadır dinlediğim, dün sözlerine bakarken çevirmekte zorlandım bir tek introyu çevirebildim adam akıllı. Çevirebilecek varsa çok hoş olur şimdiden teşekkürler. http://www.azlyrics.com/lyrics/eminem/infinite.html
  5. Realist Kupa

Gurur ve Kalp

Evet arkadaşlar, yarışma için yazdığım bir giriş açıkçası şu an devam eder miyim bilmiyorum ancak yayınlamak istedim bir çok eksiği olabilir tamamını 15 dakikada yazdım çünkü.Açıkçası kısa şeyler beklendiği için büyük ihtimalle çuvallayıp çekileceğim ama denemeye çalışacağım.Her neyse bu bir...
  6. Realist Kupa

Yaz Tatilini Değerlendirmek | Tartışma Konusu

Evet arkadaşlar hepimizin beklediği yaz geldi, sınavlar bitti kiminin ki bitmek üzere çöktük bilgisayar başına, oyun başında sabahlıyoruz.Peki tatilde ne yapacağımızı hiç düşündük mü ? Hepimiz biliyoruz ki neredeyse herkes tüm tatil boyunca bilgisayar başında sabahlayacak, peki ömür boyu...
  7. Realist Kupa

Son İki Harften Kelime Türetmece İngilizce Versiyon

Evet arkadaşlar "Son İki Harften Kelime Türetmece" oyununu biliyorsunuz aynısı, tek fark İngilizce yapıyoruz ve kelimenin Türkçe'sini de söylüyoruz.Amaç bir yandan eğlenirken bir yandan da İngilizce kelime dağarcığımızı genişletmek. Ben başlıyorum; Simple - Basit demek aynı zamanda sade ve...
  8. Realist Kupa

Eğitim Günlüğü | Motive Olalım!

Evet arkadaşlar olay basit gün içerisinde kaç tane soru çözmeyi, hangi konuları çalışmayı, hangi ödevi bitirmeyi planladığımızı vs. yazıyoruz. Ortaokul, Lise, Üniversite farketmez. Bu şekilde ders çalışma hakkında bilgisiz olup neye çalışacağım ben sorununu yaşayanlar buraya yazanlardan...
  9. Realist Kupa

PC'den foruma giremiyorum

Merhaba millet dün proxy açıkken foruma girince süresiz ban yedin üzgünüz falan yazdı proxy i kapadım çözüm olmadı hatta proxy programını sildim ama hala aynı sadece pc den giremiyorum bunun sebebi nedir?
  10. Realist Kupa

Steam'e kayıt olduğum mail adresini unuttum.

Evet arkadaşlar sorum gayet açık steam mailimi unuttum şifremi yüzyıllarca aklımda tutarım sorun değilde şifre dışında mailin ne önemi var bundan sonra alıcağım oyunlar için yeni steam mi açmalıyım? Şimdiden teşekkürler iyi forumlar
  11. Realist Kupa

Öğrencinin Düzeni

Merhaba arkadaşlar ilk hikayem biraz kötü olabilir az okuyan bi adamdan bu kadar çıktı. Edit:Yeni bölüm pazar gelecek ablamı nişanlandırıyoruzda.
  12. Realist Kupa

Ders çalışma ve sınavlar hakkında

Merhaba arkadaşlar ben 9.sınıfım ve şöyle bir problemim var TEMBELLİK! Okul açıldığından beri nerdeyse hiç ders çalışmadım matematik dışında adam akıllı derste dinlemedim matematik hallederim fizik dershane sağolsun azbuz iyi ingilizcem gayet iyi almanca idare eder ama geri kalan kimya biyoloji...
  13. Realist Kupa

Bu tarz bir kitap arıyorum önerisi olan var mı?

Evet arkadaşlar kitap okumayı hiç sevmem fakat Gölgelerin Efendisi ve Taht Oyunları serisinden çok etkilendim.Açıkçası bu serileri bitirdim ve epeydir kitap okumuyorum bulamadığımdan bu tarz bir kitap önerisi olan var mı?
Top Bottom