Search results

1. Sungur

[Soru]Yazı Fontunu Değiştirme

Evet arkadaşlar M&B warbanddaki yazı fontunu(tipini) nasıl değiştirebilirz??
  2. Sungur

Playstore Nerde

arakadaşlar ben wfas alcam playstoreden şubeleri nerde ben mersinde oturuyom ACİL bakarmısınız
  3. Sungur

Ottoman 1453 mp Link(BAKIN Çok Önemli)

Arkadaşşlar ottoman1453 mp modunun sayfasındaki hiçbir link çalışmıyor bana linkini atarmısnız başka yerden upload edip
  4. Sungur

Mp de Gelişme

Arkadaşlar ben mp de nasıl gelişebilirm adamın biri çift elli silah ile benim tek elliden bile hızlı vuruyo bu adamlar gece günüz mp mi oynuyo?Nasıl gelişebilirm ben okçuluğumu ve süvariliğm orta ama piyadelik vasat bildiğniz amatörleri geliştiren bir klan veya bir grup varmı?
  5. Sungur

Sistemi geri yükleme acil!!

arkadaşlar benim pcye kardeşim bişe indirmiş adı netmahal kaldıramıyorum internet anasayfasından ama şimdi sistemi geri yükleme yaparsam netmahal gidermi acil yardım
  6. Sungur

AD 1257 tavsiye ACİL!!

işte arkadaşlar bu benim devletim maviler(adı Devlet-i Aliyye-i Osmaniyy-e)şimdi haçlı devletinemi(beyazlar)yoksa memlükleremi(sarılar)saldırim memlüklerle barış yap diyorsan teklif gönderdim bana benim derebeyim ol diyo bende yok dedim ama ileride savaş çıkabilir.Tavsiyelerinizi acil olarak...
  7. Sungur

Difrizle İlgili ACİL!

Merhaba arkadaşlar benim bilgisayarda difriz var ben şimdi difrizi pasif hale getirip bir oyun yüklesem(oyun WFAS orijinal)pc yeniden başladıktan sonra oyun silinirmi ÇOK ACİL!!
  8. Sungur

Hangi Serinin Multiplayerını Oynasam

Evet arkadaşlar ben pcmin formattan gelmesini bekliyom bundan sonra fazla sp oynamam hep multi oynarım ama WARBANDIN MI? Yoksa WFAS INMI? Multisini oynasam karar veremedim :roll: yardımcı olurmusunuz
  9. Sungur

Eskiden padişahların kralların başkanların söyledikleri sözler

Evet arkadaşlar burda başlıkta oldugu gibi sözler söyeyiniz. benim var mesela Avrupa Hun Hükümdarı Atillanın bu sözünü çok severim işte: SINIRLARIMIZDA BİR PROBLEMMİ VAR O ZAMAN GENİŞLETELİM
  10. Sungur

Dünya Kupası Heyecanı!!

Evet arkadaşlar burda dünya kupasının kimin kazanacağını ve maç tahminlerinizi yazabilirsiniz
  11. Sungur

Modlarla ilgili(Forumun gelecegi için bakın)

Arkadaslar benim bir sikayetim var.Şimdi ingiliz foruma bakıyodum europa 1200 moduna adam 4-5 kisiden osp almis hic kimsenin gıkı cıkmıyo adamlar akıllı birbirlerinden osp aliyo cok guzel modlar ortaya koyuyo ve forumlarinin gelisiminde katki bulunuyorlar.Bide bizim foruma bak birisi birinin...
  12. Sungur

AD 1257 krallıklar ve askerler tartısma konusu

Arkadaslar size brkac sorum var.AD 1257 deki hangi kralıgı secsem ve oyundaki en iyi piyade okcu süvari hangi krallıkdaysa onu yazarsanız sevinirim
  13. Sungur

AD 1257 Tartışma Konusu

Arkadaşlar ben AD 1257 ye başlıcam az çok oyunu biliyorum tavsiyelerinizi bekliyorum. Benim alımda osmanlıyı kurmak veya müslüman bir devletin yanında savaşmak isterim. Tavsiyelerinizi beklerim.
  14. Sungur

Yeni yaptıgım krallıga kendisine özgü asker nasıl eklenir?

Arkadaşlar yardım edin çok ö nemli ACİL!
  15. Sungur

Deniz Savaşları Yardım

Merhaba arkadaslar ben mod yapmaya baslıyacagım deniz savasları nasıl ekleniyor.Örnegin AD 1257 modu gibi denize tıklıyorsun denize girerken gemiye dönüsüyor.Onun gibi iste. Yardım
  16. Sungur

Karakterinizi Tanıtın

Arkadaşlar WFAS taki karekterinizi tnıtın ama resimli olsun.Birde hile yapılmış karakter atmayın.İşte benimki Rus çarı olmak için çıktık yola.
  17. Sungur

Hangi Krallıkta Başlasam?

Merhaba arkadaşlar ben wfas sp ye baştan başlıcam hangi krallıkta başlasam bilemedim yardım edermsiniz.Eğlenceli olsun.
  18. Sungur

Serial-Yardım

Merhaba arkadaşlar wfas ı multiplayer oynamak için oyunu başlatma seçeneklerinde serial girin diyor orayamı yazıp multi oynicaz.Yardım
  19. Sungur

En sevdiğiniz süvari?

Yorumarınızı bekliyorum bide neden o süvariyi dediğinizi söylerseniz sevinirim.
Top Bottom