Search results

1. Visual C# ve Unity Derslerim

Arkadaşlar Biliyorum ki biraz kuçugum(13 Yaşındayım) Sesim için kusura bakmayın. Bu derslerime her gun bir başkasını katarak sizlere C# konusunda bilgi vermeye çalışıyorum.. [/spoiler] [/spoiler]
  2. Secret Hitler Buluşma Platformu

secrethitler.online bu sitede beraber secret hitler oynayabilirsiniz.. burada forumdan arkadaşlarınızla buluşup oynamak isterseniz buraya yazın. MEVCUT BULUŞMALAR
  3. Kalradya RP

TANIM Kalradya'nın 1900'deki halinde geçecek olan bu RP oyununda amacınız, 18 Yaşında bir birey olarak kariyerinizde en üst mertebeye ulaşmak ya da oyunun başında özel mesaj göndererek kurada seçeceğim devrimciyi öldürmek.. devrimci kral olursa Kalradya Demokratik olur oyunu devrimciler...
  4. Dünya Hükmü - Geliştirilmiş

[/spoiler] Tarih: 1904 - Yaz Buradan Mareşal'e sa kendisi yaratmıştır bu çılgın oyunu
  5. Secret Caliph [ALIMLAR BAŞLADI]

Başvuranlar: Sherbatsky
  6. Üsttekinin İlluminati olduğunu kanıtla :D

NOT: Oyun şaka amaçlıdır üsttekinin bir şekilde illuminati olduğunu kanıtlayacaksınız Hadi Başlayalım Kimse Olmadığı İçin Önceden Yaptığım bir şeyden başlıyorum... TRCY_Maresal İllüminatidir... KANIT: TRCY_Maresal m büyük birşeyler ifade edilmek isteniyor aresal = 6 harf Büyük harfler iki kat...
  7. Efeguclu'nun C# Dersleri

Merhaba, ben efeguclu... Aldığım duyumlara göre Bannerlord'a mod geliştirmek için c# kullanılacakmış... Ben de unity'de oyun yaparken öğrendiğim bütün herşeyi burada paylaşacağım... Dersler: Void Mantığı ve bazı komutlar...
  8. SP Fantasy [WB] Seljuk Scenario V1 - Catapult Video [We will translate to english]

In this mod year is 1100 and You are playing in I. Kilijarslan Period... Quest number Increased and Added new features.. 550 item added. If you want be a gullami Akinci or Şeyh.. If you want be a lord of a king or be a king... Features Factions Images Videos Scenarios Our team Thanks...
  9. Kalradya Hükmü [Rol Yapma ve Harita Oyunu]

Ben Fatih Sultan Bağdat Fatihi Halife İmparator 1. Efeyman Hüdavendigar Han Hakan Kağan Hazretleri :D RP ve Harita Oyunuma Hoşgeldiniz.. Bu oyunda amaç sınırlarınızı büyütmek ve kalradyanın kalan bölümünü keşfedip Oralarla da ilişkilerinizi geliştirmek veya düşürmek... Katılacağım...
  10. [WB] [SP] Selçuklu Senaryosu V1 [YENİDEN BAŞLANIYOR]

Bu modda 1100 yılında 1. Kılıçarslan döneminde oynuyorsunuz... Bu modda görev sayısı arttırıldı ve moda yeni özellikler eklenildi.. Yaklaşık 500 item eklendi. İster Gidin Bir Gullam, Akıncı Ve ya bir şeyh olun.. İsterseniz Hükümdarların derebeyi ya da bir kral olun...
  11. Osmanlı Torunları[YENİ KLAN] [RÜTBE KAMPANYASI]

Osmanlı Torunları isimli klanımıza hoşgeldiniz... İlk 10 Üyemizi Komutanlıktan Başlatıyoruz.. İstediği Komutanlığı yapabilir.. İsterse Çift Rütbe ile de çalışabilir.. Mesela: Hem Topçu Hem de Piyade Musketli asker olabilir... Piyade Rütbeleri          Süvari Rütbeleri        Topçu Rütbeleri...
  12. Girdiğiniz Yazılılar [Üzüntünüzü bizimle paylaşın]

Başlıktan da anlayacağınız gibi kötü ya da iyi aldığınız(genelde iyi aldığınız notları söylersiniz) buraya yazın belki yazılılar ile ilgili bir anınız da olabilir :D Neyse başlıyım: Matematikten herkes 90'ın altında aldı ben 100 aldım  :party: Yaşıma göre normal ama olsun :D
  13. Üsttekinin şiirini oyla

Başlıktan da anlayacağınız gibi şiir kapıştırıyoruz. Buna Divan da dahil internetten bulmayın. Tek Kural: Şiir en az iki satır olmalı. Ben başlıyorum :D Künc-i mihnetde rakîbâ beni tenhâ sanma Kâr ger sende yatursa elemi bende yatur.
  14. Dünya'ya Göç [Forum Oyunu]

Evet arkadaşlar, Bu oyun bir harita ve roleplay oyunu asıl amaç savaşlar ile Sınır Büyütmek... Sınırlarınızı Büyütmek için bol bol askere ihtiyacınız var ve eğer büyük olan taraf sizseniz karşıdaki takımın çeyreği Kadar Sizin Askeriniz Gidiyor. Büyük olan karşı taraf ise sizin askerlerinizin...
  15. [OSP] Efeguclu'nun 18 Sancak Çalışması

Merhaba arkadaşlar, bu benim ilk sancak çalışmam, bazıları biraz sündü onları v2'de düzelteceğim ve başka devletler de ekleyeceğim, bir sonraki sancak çalışmamda dünyadaki 100 ülkeyi yaparım.. Bir ara bu bayrakları yaptım ama kendi modumda kullanmadım çünkü onda kendi bayrağını kendin yap...
  16. Modcu Senaryo Destek Bölgesi

Bazı konuları senaryo isteyerek kirletiyorlar. Senaryo istiyorsanız buraya yazın bu konuya gelen başka biri size yardım eder. İstekler:
  17. [ANKET] Bannerlord Ne Zaman Çıkar [Anket Grafiği Yenilendi]

Bu anketin amacı millet ne düşünüyor onu öğrenmek acaba ne zaman çıkacak bu bannerlord :D Bannerlord'un ne zaman çıkacağı bir türlü belli olmadı gitti. Bize de tahmin yürütmekten başka hiçbirçare kalmadı. Sizce ne zaman çıkacak bu bannerlord. Anket Grafiğini her hafta güncelliycem. Anket Grafiği:
  18. Efeguclu'nun module system dersleri[YENİ DERS GELDİ]

Üzerinde çalıştığım Modu bitirdim. Module System dosyalarını da paylaştım. Ama module system'in içinde eklediğim kodlarda #bfalan filan diye bir şey koymadım. Ve Bazı kodları da burada paylaşacağım. Liste Oba ekleme Obayı göç ettirme Millet Sistemi Kendi Bayrağını Kendin Yap Bir Şehrin Adını...
  19. Hiç Bitmeyen Hikaye [Taleworlds'ün Kaderi] [TEK KURAL]

SuqLat Açmıştı kilitledi bari bende burayı açıyım dedim :D Bütün herşey serbest tek yapmamanız gereken şey armağan abi'yi öldürmeyin hikayeye kendinizi katmak serbest.Savaş yazma falan serbest eğlenin bende arada bir girerim Hadi Başlıyom: Bir gün Kalradya'da gezinirken armağan'ın karşısına...
  20. [SP] Mount and Blade Warband - Kavimler Göçü Mod [V1 Çıktı] [OSP] [Yeni Anket]

Bu benim ilk modum 400 yılında geçiyor ve kendim iyi model ve kaplama yapamadığım için çok az model kullandım (tabi osmanlı kılıç ve kalkanlarını kullanmayı düşünmezsem) Modu tek başıma yaptım ve 11 yaşındayım o yüzden moda sövmezseniz sevinirim... test ettiğimde hata çıkmadı ama çıkabilir...
Top Bottom