Search results

1. SniperTR

Floris Module Kingdom Restoration problem

Hi guys,I started again warband floris module but I have a problem.How can i close this kingdom restoration? https://floris.fandom.com/wiki/Kingdom_Restoration I found this and ı tried method 2 but this is not work.When so i tried method I but he says when i do it this,need to new generate...
  2. SniperTR

FLORİS MOD KRALLIKLARIN TEKRAR CANLANMASI

Herkese merhaba. Uzun bir aradan sonra floris mod ile warband single player moduna tekrar başladım.Modun özelliklerinde yıkılan krallıklar tekrar başka bir derebeyin ihanetiyle canlanabiliyor. Kulağa güzel geliyor değil mi?Bende öyle düşünüyordum ta ki o krallığını canlandıran derebeyin ihanet...
  3. SniperTR

İos 10.0.3 güncelleme sorunu

İphone ile akakalı sorunum var. Geçenlerde PC de telefon bağlı olarak iTunes'ta dolanırken birdenbire telefonuma şuan hala telefona bu sürüm gelmemesine rağmen ios 10.0.3 sürümü yüklendi. Bu güncellemeden sonra telefonumun arayüzünde değişiklikler oldu.Ayrıca kulaklığımdan ses geliyor fakat ses...
  4. SniperTR

Şu müziklerin isimlerini bilmiyorum varmıdır bilen ?

Bu https://www.youtube.com/watch?v=-b4OfMgE5x0 ve https://www.youtube.com/watch?v=noWynwTfPS4 bu linkteki müziklerin isimlerini bilen varsa yardımcı olsun. Midomi adlı uygulamayı denedim fakat bir sonuç vermedi.
  5. SniperTR

Anno Domini 1257 modunda askerleri kontrol edememe sorunsalı

Varmıdır bunun çözümünü bilen ? Askerlerimi kontrol edemiyorum.
  6. SniperTR

Floris modunda kışla yapınca asker alımını nasıl yapabiliriz?

Floris modunda kışla inşa edince asker yetiştirebiliyoruz fakat yetişmiş askerleri nereden alacağız?
  7. SniperTR

Lordlar Kalradyayı terk ettikten sonra...

Bir krallık yıkıldı diyelim.O krallığa ait(yani başlangıçta)olan bir lord kalradyayı terk ederse birdaha geri gelebilir mi?O lord sürgünden döndüğü zaman normalde ilk krallığına dönüyor ama o krallık yıkıldığına göre hiç mi dönemeyecek?
  8. SniperTR

Yokmudur bu oyunda boşanma?

Bir hatunla evlendim ama sonradan aklıma İncili Arwa'yı tahta geçirip onunla evlenmek geldi fakat evlendim bile ve oyunda boşanma olmadığını da biliyorum fakat yinede kodlarla olur hilesi olur bişeyle olur da olur yapılabilme imkanı var mı? EDİT:Boşanma bulunmuştur arkadaşlar herkesin bilgisine...
  9. SniperTR

Brytenwalda Modu İçin Türkçe Yama Çıkacak mı?

Evet,bir bilginiz varmı?Şuan ki olan konuların hepsi dağınık tek bir konuda toplandıklarını görmedim çıkmayacak sanırım?
  10. SniperTR

Help please

Im "Load error:Number of scenes in file:607,exceeds 603" get error.Game is close ctrl alt f4 and at the end of is get error.Im new save game the open?Help please.
  11. SniperTR

Sol alttaki kırmızı yazılar

Oyunu kaydetmeden ctrl alt f4 ile kapatmıştım.Şimdi altta kırmızı yazılar çıkıyor savemde çok ilerledim oyüzden yeni kayıt açmadan düzeltmemin bir yolu varmı?
  12. SniperTR

Kod bilgisi olanlar içeri

Benim sorunum leydi ısollayla evlenebilmek için çok uğraştım yüzdüm yüzdüm kuyruğuna geldim fakat benden krallığın çok az lordu olduğunu söyledi.En az 15 lord olmasını istiyor benden.Bunun kodlarla nasıl düşüreceğimi soracaktım.Yanıma lord çekemiyorum çünkü hepsinin efendisi ile ilişkisi yüksek...
  13. SniperTR

Taht Varisiyle Evlilik

Arkadaşlar bezdim artık bunedir?Bana potansiyelin yok diyip duruyordu idare hakkı yaptım sonra yine sordum buseferde yeterli birikimin yok diyor.Ulan 2.5t param var daha ne olsun ya yokmu bu taht varisiyle evliliğin çözümü?
  14. SniperTR

Floris mod güncel türkçe yama var mı ?

Evet,başlıktada belirttiğim gibi floris modunun güncek Tr yaması var mı?Aslında nativenin Tr dosyalarını atarak olabilir fakat moda başlayamadığım için nekadar dil değişikliği var bilmiyorum.Güncel Tr yaması varmıdır yokmudur bilgilendirirseniz sevinirim.
  15. SniperTR

AD 1257 Merdiven Sorunu

Evet arkadaşlar modu beğendim.Kaleler şehir vs güzel ayarlamışlar derken bir kale kuşatmasına girdim baktım tek merdiven.Warband daki en büyük sıkıntımı bu moddada yaşamak istemiyorum.Kalelerin içlerini çok güzel ayarlamışlar fakat merdivenlerden dolayı sıkıntı yaşıyorum.Varmıdır bu moda...
  16. SniperTR

AD 1257 Köyden Asker Toplama

Arkadaşlar AD 1257 modunda köylerden asker toplayamıyorum.Şehirlerden alınan askerlerde hep paralı asker oluyor.Mesela latin senior,andulus marcenary crossbowman gibi adamlar toplanmıyor.Bunun bir çözümü varmı?
  17. SniperTR

AD 1257 ile ilgili

1-Arkadaşlar öncelikle ben bu modu işletim sistemim vista iken indirdim ve ozaman bilgisayarım 32 bit idi doğal olarak 32 bit versiyonu indirdim.Fakat birsürü sorun ile karşılaştım.Oyundan atma vb.Bilgisayarıma bazı sebeplerden dolayı format attırdım win7 olarak.Oyuna öylesine gireyim dedim atma...
  18. SniperTR

Floris mod mu Freelancer mod mu?

Evet arkadaşlar iki mod arasında kaldım.Sizin fikirlerini almak istiyorum buyrun. EDIT:Fikirlerinizi belirtirken yorum yazarsanız sevinirim.Böylece neye göre karar verdiğinizi anlamış olurum.
  19. SniperTR

Böyle bir mini mod var mı?

Arkadaşlar aradağım mod şöyle.Yine kalradya haritası değişen hiçbirşey olmayacak fakat şu kaleleri,şehirleri baştan aşağı düzenleyen bir mod.Bunu neden istiyorum?çünkü bir kaleye saldırırken bütün adamların tek bir merdivenden çıkana kadar okçulara yem olmasına sinir oluyorum.Aynı şey düşman...
  20. SniperTR

Grup becerisi

Arkadaşlar bir sorum olacaktı.Benim grubumda lezalit var talimcilik yeteneğide 8 normalde bunun grubuma etki etmesi gerek değilmi?ama olmuyor gruba gelip sol tarafta npc lerin becerilerini gösteriyor ya lezalitin talimci yeteneği yok.Fakat benim talimcilik yeteneğim 3 bundan...
Top Bottom