Search results

1. Kirigaya Kazuto

ShellShock Live

ShellShock Live, şu anda kChamp Games tarafından aktif olarak geliştirilmekte olan çok oyunculu bir stratejik 2D tank savaşı oyunudur. Sunucular şu anda 8 oyuncuya kadar desteklemektedir ve farklı oyun modları bulunmaktadır. Çok sayıda tank, silah, eşya, harita ve oyun stili her maçı benzersiz...
  2. Kirigaya Kazuto

Warband Update

Today Warband took an update (8 mb) and followed by now my game's version seems 1.161. Is TaleWorlds aware of this problem?
  3. Kirigaya Kazuto

Ekranın Ortasında Boydan Boya Kocaman Çizgi

Merhabalar. Oyunu geçen sene aldığım laptopuma ilk defa yükledim, laptopta i7 işlemci, GTX 960m ekran kartı ve 16 GB ram var, yani oyunu rahatça kaldırabilecek bir sistem. Lakin karakterim hareket ettikçe ekranın ortasında boydan boya çapraz bir çizgi çıkıyor, sol üstten sağ alta uzanan boydan...
  4. Kirigaya Kazuto

Crusader Kings 2 mi, Europa Universalis 4 mü?

Bir strateji oyunu oynamak istiyorum, iki oyun arasında kaldım ve zamanım kısıtlı olduğundan sadece birine vaktim var. Crusader Kings 2'yi mi yoksa Europa Universalis 4'ü mü tercih edeyim? Not: Biliyorum, konu açmak gereksiz, zaten cevap aldıktan sonra kilitleyeceğim ve silinmesi için rapor...
  5. Kirigaya Kazuto

I can't use Artillery

Hello everyone. I can't use artillery. I give 6000 frank and bought artillery, but I can't use this. Artillery's soldiers are not using cannons, every battle they are run for dogfigth immediately. I would be glad if someone can help me. :)
  6. Kirigaya Kazuto

Army of Rohan l Yeni Sayfa l Alımlar Açıktır [Aktif]

[table] [tr] [td] [center]
  7. Kirigaya Kazuto

Mount And Blade Caribbean'dan Beklenen Açıklama Geldi, Yeni Haberler Var!

Uzun zamandır oyun hakkında yeni bir resmi açıklama bekleniyordu ve sonunda geçtiğimiz hafta içinde beklenen resmi açıklama geldi. Uzun zamandır beklenen bir açıklama olduğundan dolayı yeni bir konu açarak sizlerle paylaşıyorum. Bir Caribbean konusu vardı Warband bölümünde ama tanıtım konusu...
  8. Kirigaya Kazuto

Laptop Almayı Düşünüyorum, Yardımcı Oursanız Sevinirim

Arkadaşlar, 2000-2500 TL arası bütçe belirledim ve beni önümüzdeki 4 sene idare edecek bir laptop almayı planlıyorum. Laptop'ta ders çalışırım, dizi izlerim ve oyun oynarım. Yani önümüzdeki 4 sene sıkıntı yaşamadan bunları rahatça yapabilmeliyim, Warband'ı en üst özelliklerde ve FIFA serisini...
  9. Kirigaya Kazuto

Yüksek Ahlaka Sahip Olmak Ne Demek?

Leydi Ruwa ile ilgileniyordum uzun zamandır, ne zaman sizinle bir geleceğimiz olabilir mi diye sorsam başkaları da var falan diyordu ve erteliyordu kararı. En son ilişkimiz +8 durumundayken Emir Hiwan ile evleniyorum ben dedi ve bende gidip düelloya davet edip yendim adamı, şu anda ilişkimiz...
  10. Kirigaya Kazuto

Şehrimi kaybetmeden nasıl kendi krallığımı kurabilirim?

Merhaba arkadaşlar, bu sorumun cevabını dün çok aradım ama bulamadım. Şu an oynadığım kayıt dosyasında güzel güzel çok sayıda hile yaptım diyebilirim. Oyuna başladıktan 1 hafta sonra hileyle Praven'i kendime aldım, Svadya Kralı ile ilişkimi 100 yapıp kendisinin derebeyi oldum, kıyafeti güzel ve...
  11. Kirigaya Kazuto

I can't download diplomacy mod! Please help me!!

I can't download Diplomacy mod, because links does not working. How can I download Diplomacy mod? Please somebody help me!
  12. Kirigaya Kazuto

Diplomacy Mod İndirme Bulamıyorum

Arkadaşlar, ben Diplomacy modu çok duydum ama indiripte oynamaya vakit bulamadım. Şimdi indireyim ve oynayım dedim ama bu seferde indirme linki bulamadım. Oyunun bölümüne girdim ve oradaki indirme linkine tıkladım ama link çalışmıyor, sayfa görüntülenemiyor yazıyor. Modu nereden indirebilirim...
  13. Kirigaya Kazuto

Leydilerin Görünüşüyle Nasıl Oynanır? Yardım Lazım.

Arkadaşlar, geçen gün bana leydilerin görünüşüyle nasıl oynayabileceğimi anlatmıştı bir üye ama ben yapamadım bunu. Şu şekilde anlatmıştı: Hileyi açtım, oyunun içinde C'ye bastım ama sadece kendi karakterim var ve yanında oklar yok.  :( Nasıl yapabilirim, biri yardımcı olabilir mi?  :idea:
  14. Kirigaya Kazuto

Fakir Şehir Nasıl Zenginleştirilir? Yardım Lazım

Arkadaşlar, şu anda hileli oynadığım kayıtta 1 kalem ve 1 köyüm vardı, köyüm ortalama durumundaydı ama ben gidip pahalı bir eşyamı sat-al sat-al sat-al yaparak köyüme 100.000 dinar falan yatırdım ve bir hafta sonra ortalama olan durum önce zengin sonra çok zengin oldu. Ama şimdi bana savaşlardan...
  15. Kirigaya Kazuto

2058. Seviyede Haydutlarla Savaş Sorunu

Arkadaşlar normalde oyunu hep hilesiz oynardım ama farklı bir eğlence olsun diye bugün hile menüsünü kullanarak karakterimi 2058. seviyeye getirdim ve öyle bir maceraya atıldım. Bir haydut sığınağına saldırmaya kalktığımda ekrandaki asker sınırı 71 olmasına rağmen bir anda ekran yüzlerce...
  16. Kirigaya Kazuto

Oyunu Kutulu Aldım Ama Yükleyemiyorum, Yardım Eder Misiniz? [ÇÖZÜLDÜ]

Herkese merhabalar, bir arkadaşa bir oyun olsa keşke atıma binsem diyar diyar dolaşsam askerlerim olsa ve savaşlar yapsam, kaleler ele geçirsem vs anlatıyordum. Barış, zaten öyle bir oyun var, Mount And Blade Warband dedi! Koştur koştur D&R'a gittim ve eve daha şimdi geldim, Warband'ı kutulu...