Search results

1. Aparog'

1 ayda görünen değişim

Takriben 1 aydır oyuna girmiyorum, bugün oyuna girdiğimde eski yazdıklarımla ve hatırladıklarımla bir kıyas ettim. Öncelikle şunu belirteyim ki bu kıyas yüzeysel bir kıyas. Benim gibi düz bir kullanıcının fark edemeyeceği değişiklikler varsa affola. Optimizasyon -- Yükleme ekranlarında sıcaklık...
  2. Aparog'

Bir bug bildirimi

Bir lorda savaş açmak için talep iletince savaş açılıyor ama muharebeye girilmiyor, map'e atıyor.
  3. Aparog'

Küçük bi' yapay zeka hatası

Bir yapay zekanın yeterince iyi bir açıyla sağına ya da soluna geçersek size doğru dönmeye çalışıyor eğer siz de aynı ritimle ters yönde dönerseniz kalkan malkan tutamıyo'. Kaç turnuvayı böyle kazandım, düzeltildi mi?
  4. Aparog'

Türkçe bir Warband (Okuyunuz)

İyi günler ben bu forumun dışında Türkçesi Varken forumunda dolaşan bir insanım. Biliyorsanız eğer orada Türkçe karşılı olmayan sözcüklere Türkçe karşılık bulmaya çalışıyoruz. Ben de bu çalışmaları bir oyunda denemek için Warband'e bir mod yapıyorum. Bu moddaki menülerden tutun diyaloglar...
  5. Aparog'

Bilgisayarı ısınanlar

-Yeni fanlar alın -Termal macunu yenileyin -Bilgisayarın içine hava girişi sağlayın yapabilirseniz balkona koyun. -Uzun süreler bilgisayarı açık tutmayın. -Her yarım saat-1 saatde bir oyunu kapatıp bilgisayarı dinlendirin. -Oyun açıkken arkada browser, müzik gibi şeyler açmayın...
  6. Aparog'

Enflasyon var mı?

Oyunda enflasyon var mı? O kadar deniyemedim para kazanamadım o yüzden soruyorum.
  7. Aparog'

Düzey atlama

Warbandda gider ok sıkar tp kasardık ve zekaya verirdik, saçmaydı şimdi ki sistem daha güzel ancak çok zor tp kazanılıyor. 20 kişilik orduyu tek başıma kesiyorum azcık ilerliyor. Daha kolaylaşırsa güzel olur en azından çok kolay ayarlar için.
  8. Aparog'

Tercih ettiğiniz faction

Oyunda en sevdiğiniz faction hangisi? Factionlar o kadar güzel ki tam bi' tane belirleyemiyorum. Barbar oynamak istersem Battania, elit oynamak istersem İmparatorluk, uzun bir hikaye yapmak istersem de Khuzait oynuyorum. Ordumu genelde İmparatorluk yapıyorum daha dengeli oluyor ve ortada olduğu...
  9. Aparog'

Fps artışı

Bugün gelen 1.0.4 ile fpsim arttı, düşük ayarlarda önceleri 20-60 civarı alırken bugün 70-100 arası gördüm ancak biraz gaza gelip ayarları fulledim bir süre gitti ancak sonra pc kapandı.
  10. Aparog'

Ölebilen var mı?

Ölme ayarını açıp ölmeyi başaran var mı?
  11. Aparog'

Bilgisayarım için endişeleniyorum(okuyunuz)

Allah'a şükür oyunu aldığımdan beri neredeyse hiç bug ile karşılaşmadım ancak oyunun optimizasyonu beni korkutuyor bilgisayar resmen bağırıyor. Ayarları düşürüyorum ve bir süre iyi gidiyor ancak sonradan bozuluyor garip bir şekilde oyun düşükde kasıyor ve yükleme ekranlarını kısa tutuyor ancak...
  12. Aparog'

Harita

Warband'den beri istediğim bi' şey, haritayı en uzağa alınca Hoi4, Eu4 gibi oyunlardaki sisteme benzer sınırlar boyansın. Sadece şehirleri görünce kötü gözüküyor.
Top Bottom