Search results

1. Montewar

Call of Duty : Advanced Warfare Reveal | Trailer Çıktı

Evet arkadaşlar oyunun trailer'ı çıktı. Yorumlarınızı alalım. Bence iyice Crysis'e benzemiş oyun.
  2. Montewar

Mozilla Firefox Vide Takılma Sorunu

Çok garip bir sorun arkadaşlar. Araştırdım ama çözüm bulamadım. Firefox'ta herhangi bir video açtığımda video 5-6 saniye ilerledikten sonra görüntüsü duruyor. Video üzerinde mouse'u hareket ettirdiğimde görüntü devam ediyor. Bu sorunu nasıl çözebilirim ? Not: Videoları tam ekran yaptığımda bu...
  3. Montewar

Efflux-Müzik

Efflux [/size][/font]Ağabeyim Japonya'da okuyor. Japon arkadaşlarıyla beraber kurduğu müzik grubu Efflux. Japonlar bizim şarkılarımızı, türkülerimizi çalıyor. Bu çok güzel bir şey bence. Destek olalım arkadaşlar. https://twitter.com/effluxinfo...
  4. Montewar

Hayat Mücadelesi | Bir Kont'un Hayatı [3. Bölüm]

Hikaye çocukluğundan beri sıkıntılar çekerek Kont olan bir kişinin hayatını anlatıyor. Buyrun : İlk bölüm birazcık kısa oldu. Sonraki bölümleri uzun yapmayı düşünüyorum.
  5. Montewar

Etem Sarısülük Cinayeti

Videolarda da göreceğiniz gibi Polis etrafı sarılmış olmamasına rağmen silahını çıkarıyor dikkatsizce kalabalığa savurarak ateş ediyor. Mobese görüntülerine de takılmış. Olay olunca mobese kamerası yukarı çevriliyor. İzleyin yorum sizin...
  6. Montewar

Davulcu Manileri | Şairler Buraya

Arkadaşlar Türkçe Forum'un yaratıcığını görelim istiyorum. Davucu manileri yazıp burada paylaşalım. Haydi görelim marifetinizi. Şair ruhunuzu ortaya çıkarın. Örnek :               ~~ davulumun ipi kaytan,                      kalmadı sırtımda mintan                  verin ağalar bahşişim   ...
  7. Montewar

Oyunlarda Kasma | Yardım!

Eskiden hiç kasmayan oyunlarda şuanda kasma yaşıyorum. Yazın PES 2012 kasmıyordu ama şuanda maç esnasında çok kasıyor. Modern Warfare 2 yi hiç sorunsuz bitirmiştim ama şuanda kasıyor. Sebebi ne olabilir? Çözüm önerileriniz nedir ? Defalarca format attım hiç bi işe yaramıyor.
  8. Montewar

İşlemci Arıyorum | Yardım.

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-bilgisayar-masaustu-intel-c2duo-e6400-2.13ghz-2mb-cache-775p-sifir-108504809/detay Bütçeme uygun sıfır işlemci olarak bunu buldum. Core 2 Duo alacaktım. Ben Önbellek falan o tip şeylerden anlamam. Arkadaşımda Core 2 Duo var. Assasin's Creed 3 , Far Cry 3...
  9. Montewar

Yazılı Sinema | Usttekinin Filmini Tahmin et

Evet arkadaşlar aklıma geldi paylaşayım dedim. Oyun basit: Usteki kişi önce filmin kac kelime oldugunuyazacak  sonra yerli mi yabanci mi oldugunu vs. soyleyecek. Bildigimiz sessiz sinema işte. Sonra sırayla kelimeri hakkinda ipucu verecek. Ornek :1.kelime yi bildiniz  atesti. Sira 2.kelimede ...
  10. Montewar

Türkçe Forum Klan Sancakları

Yeni clanlar kendinize bir banner mı arıyorsunuz? MÜJDE! Burada bulabilirsiniz.İstediğiniz gibi seçip alabilirsiniz.Ayrıca PS(Photoshop) tan anlayıp bize yardım etmek istiyorsanız sancağınızı burada yayınlayabiliriz. Bu bannerlardan herhangibirini kullanmak...
  11. Montewar

Futbol Oyunları Platformu | PES 13 ~ FIFA 13

FUTBOL OYUNLARI PLATFORMU FIFA 2013 PES 2013 Evet arkadaşlar bu sayfada bu 2 oyunun hangisinin daha iyi olduğunu, oyunların hatalarını iyi yönlerini tartışabiliz. Ayrıca attığımız güzel gollerin videolarını , oyun SS'lerini paylaşabiliriz.
  12. Montewar

Seferberlik | MB2 ya da Warband'e eklenmeli|

Warband'de mareşal olup seferberlik ilan ettiğimizde sadece lordlar geliyor. Tamam bu güzel. Buna ek olarak bir de normal zamanda köylerde 3-4 asker alabilirken seferberlik zamanı 10-15 asker alınabilmeli. Böylece ülkede savaş olduğunda tüm halk fedakarlık yapmış olur gerçekçi güzel olur.
  13. Montewar

Medieval 2 yardım edin

Arkadaşlar ben Medieval 2 satın almıştım baya önce. Şimdi tekrar yüklemek istiyorum ama CD bozulmuş açmıyor bile CD'yi. CD key kutunun içinde yazılı onun setup'ını nerde bulabilirim. CD bozuk ama CD keyim var sadece setup lazım .
Top Bottom