Search results

1. Radeyn

Gözünüz aydın, Bannerlord'a Arena getiriyoruz.

arena geldi mi geldiyse nasıl giriyoz
    Gelmedi daha insanlar kendi serverlarını kurabilince gelicek büyük ihtimalle
  2. Radeyn

LAG problemi SW sıkıntısı artık yetmedi mi?

Bugün de aynı problem vardı hatta 12 kişi toplanıp aramızda oynuyoduk ama serverlar laglı olduğu için oynayamadık
  3. Radeyn

LAG problemi SW sıkıntısı artık yetmedi mi?

Gereksiz yükselmişsin dostum! Türkiye'de server açsalardı eğer, senin yaptığın bu isyanı, asıl para kazandıkları Avrupa'lı müşteriler yapacaktı.
    Ki oynayan her türlü 70 pingle de oynuyor. Bazen duelde bir oyuncu görüyorum. 80 pingle milleti delik deşik ediyor. Yani tabi ki ben de isterim Türkiye'de de bir server olsun, ama nafile. Hem bir server açmak ucuz ve kolay bir şey de değil. Zannetmiyorum yakın zamanda açacaklarını. En azından birçoğumuzun isteği, Dedicated serverlara izin verilmesi, ve CS:GO'daki gibi arkadaşlarımızı lobiye davet edip kendi açtığımız oyunlara girebilmemiz.
    1.'si mümkün olsa da 2.'si biraz daha zor olacaktır.
    Adamın asıl derdi Türkiye serverları değil asıl derdi 3 gündür serverların laglanması
  4. Radeyn

[SP] Azgad - Bir Kalradya Hikayesi v1.0+Modul System|Hikaye Modu

Aynı mod Bannerlord için de yapılcak mı
  5. Radeyn

[ÇÖZÜLDÜ] STEAM OYUNU AÇILMIYOR! (Teşekkürler Taleworlds)

Belgelerindeki Bannerlordla ilgili her şeyi silip tekrar girmeyi dener misin
  6. Radeyn

Wicked Tavern Fanatics - www.wtfclan.net - Yeni takım için başvurular açıldı

yaşlı mısın muhafazakar mı olum...
    Bİlmiyorum abi valla benim başıma geldi bir kaç kere tekme atıp vurma olayı son güncellemeden sonra.
  7. Radeyn

Tekme atmayı biliyosan güzel aslında
  8. Radeyn

CLASS SİSTEMİ KALDIRILMALI / KALDIRILACAK MI?

sen class sistemini savundun! sen döneksin. sensin dönek!
    :grin:
  9. Radeyn

önemsiz hata : Göçebe olan ailenin köyü ve tarlası

Diyen sen değil miydin?
    İsimleri de mi okumuyon oğlum :grin:
  10. Radeyn

önemsiz hata : Göçebe olan ailenin köyü ve tarlası

Aslında @Radeyn in dediği şey yanlış değil. Orta Asya'da yaşayan bir göçebeysen tarım yapmazsın. Geçimini hayvancılıkla sağlarsın. Bu sene durduğun bölgede seneye duracağın kesin değil otlaklar biterse, savaş olursa göç edersin. Tarımla uğraşırsan yerleşik hayata geçmişsin demektir. Yanlış anlamayın bu arada akıl veriyor gibi oldum da. Şu aralar zaten çok yanlış anlaşılıyorum, özellikle forumda :grin: .
    Ben ne alakayım oğlum
  11. Radeyn

Saçmalama, Napolyon Savaşları eklentisi tamamen Multiplayer odaklı ve o zamanın öngörülerine göre yapılmış bir eklenti, ayırca yerden bir Tüfek alınca kullandığınız Karakter birden Class sistemi saçmalığı yüzünden Nişan alınca netlik birden düşmüyor veya saçma bir biçimde Silah kullanılmaz hale gelmiyor.

Bütün topluluk ki bu na uluslararası topluluklar dahil bu Sistemin kötü olduğu niteliğinde, illa bir E-Sports odaklı Oyun yapılıcaksa gidersin CS:GO yada Mordhau gibi sadece Çok Oyunculu tarzında bir şey yaparsın.

Class sistemi çok berbat ve saçma.
    Ama benzer bi şey hani de mi, adamlar bunu o zaman düşünmüş falan. Zaten ben savunmuyorum class sistemini sadece adamların büyük ihtimalle değiştirmiyeceklerini söylüyorum.
  12. Radeyn

Mound&Blade: Warband düşük sistemkli mod önerisi

Kardeşlerin Katli diye bi mod var ona da bi bak istersen
  13. Radeyn

Mound&Blade: Warband düşük sistemkli mod önerisi

Bilgisayarın 64 bit değilse Cihat ve Haçlıları açmıyo diye biliyorum
  14. Radeyn

Ben bi şey yabmadım
    Yapcak bi şey yok artık olan oldu.
  15. Radeyn

abı sıtenız cok ıyı ol mus kım yaptıysa elınesaglık abı
    İyi günlerin olsun
  16. Radeyn

NW'deki krallıkların klasların arasında bir korelasyon ve nitelik karşılığı vardı o kadar sınıf ayrımı, meta ayrımı yoktu. Oynarken gördüm ancak ben eleştirimi ve isteğimi taleworlds'e bildireceğim gene. Opsiyon eklemek bu kadar zor olmamalı. en azından kendi serverini kuranlar için böyle bir şey yapsınlar abi yoksa böyle nasıl olacak onu anlayamıyorum. ama görüşüne saygı duyuyorum anlatmaya çalıştığın vakit için teşekkür ederim. ben strateji kısmı diye bahsettiğin şeylere içerledim. ama oyun zaten şuan çok ilkel bir çok şeyi düzeltirler diye umuyorum...
    Ya zaten kendi serverını kuran kişilerin istediği itemi alabilmesine ben de katılıyorum ama bu class sisteminin skirmish için değişeceğini zannetmiyorum. Adamlar zaten skirmish oyun modunu bize zorla oynatmaya alıştırmaya çalışıyor bence, o yüzden dedicated server veya battle mod getirmiyorlar diye düşünüyorum. İlerde oyun e-spor olaylarına falan girerse maçlarda skirmish oyun modu oynanır büyük ihtimal. Bu yüzden tüm oyuncuları bu oyun moduna alıştırmaya çalışıyolar ''bence''.
  17. Radeyn

Tamamen kaldırmalarını istemiyorum. Ama en azından eski sistemden de getirsinler diyorum hem NW da böyle dengesizlik oluşturacak bir sistem de yoktu zira genelde iş uzak mesafe çatışması belli bir süre sonra da süngü muharebesine dönüyordu kılıçlar çok kullanılmıyor, kullanılsa bile daha yavaş oluyordu. Ortada dengesizlik oluşturacak pek unsur kalmıyordu yani.
    Bak ben dengesizlikten bahsetmiyorum adamlar class sistemini yıllar önce düşünmüş yapmış bir daha değiştirmezler ayrıca bu bannerlordla gelen yeni bir şey değil diyorum. Sturgiya okçusu zayıfsa almaman gibi bir şansın da var çoğu klan Sturgiyayı 3 atlı 3 piyade oynuyo diye biliyorum zaten
  18. Radeyn

Ya abi allah aşkına böyle konuşuyorsunuz da mp oynayacak siz misiniz ya?eğer öyle iseniz de boş konuşma oluyor bu sadece. bırakın mp oyuncuları kendi istediğini dile getirsin bu kişiler çoğunluktaysa ona göre bir orta yol bulsun taleworlds. ekstradan bir mod eklemek, kendi serverin de bunu ayarlamak çok mu zor? eminim bu opsiyonel tercih imkanı gelirse klas sistemini çok tercih edeceklerini sanmıyorum. birisi geliyor burada strateji yapman gerekiyo diyor. duh. beceri ve rekabet odaklı bir oyun istiyorum ben meta ve stratejinin suyu çıkan ilerde metanın kölesi çıkacak insanların olduğu kesin çıkacak bir mp değil. dota mı bu oyun? eu4 mü? mount and blade warband in '2'. oyunu değil mi bu oyun? bu kadar keyfi düşünmeyin bu oyunun mp kısmı için. sıkılma mevzusuna gelirse. klas sistemi olsa da olmasa da bu kafadaki insanlar her türlü bu oyundan sıkılır ama ben 'çabuk sıkılcaktın' kişisi olmam.

btw nwde bahsettiğin class sistemi konuyla çok alakası bir örnek olmuş.
    Yav ben zaten class sisteminin yeni bir şey olmadığını söylemek için dedim nwde de vardı diye adamlar zaten değiştirmicek boşuna uğraşmayın diyorum. Benim nickimi oyunu oynarken gördün mü bilmiyorum ama ben zaten MP oyuncusuyum Warbandı da oynadım Bannerlordu da oynuyorum şurda olmiyacak isteklerinizi adamlara söyleyip de adamlar yapmadıktan sonra gereksiz hayal kırıklığına kapılmayın diye olaya farklı bi yönden bakıp görüşünüzü azcık değiştirmeye çalışıyorum ama anlamıyosunuz yapcak bir şey yok.
Top Bottom