Search results

1. Hz. Whitehead

Namaz Kılma Animasyonu?

Böyle amatörce bir şey yaptım.  :roll: Eleştiri istiyorum  :lol:
  2. Hz. Whitehead

Is it possible to add a new skeleton?

I wonder that. I tried but I failed.  :?: :roll:
  3. Hz. Whitehead

Oyuna Yeni Hayvan Eklemek

Oyuna yeni bir hayvan ekleyebilir miyiz? Ben bu resimdeki modeli olan tavuğu eklemek istiyorum da..  :roll:
  4. Hz. Whitehead

Yüzebilme Yeteneği

Oyunda daha önce yapılmıştır belki, bilmiyorum sadece aklıma geldi. Oyuna bir şekilde animasyonla yüzme eklenebilir mi? Düşüncelerinizi almak için açtım konuyu.
  5. Hz. Whitehead

OSP Animations BayEjderya's Animation Castle

Hello there. I just started to animate and wanted to share a few animations I made. You can watch the animations I made from my Youtube channel. It includes : Cleaning Table Eating Cleaning the floor Fishing Wood Chipping Sleeping Drunk Headbutt Ottoman slap Kick Fist 1 Fist...
  6. Hz. Whitehead

[OSP][ANIM] Hz. Whitehead'ın Animasyon Şatosu

Merhabalar. Bir gün her gün gibi forumda gezerken forumumuzun yani Türkçe forumun animasyon bakımından çok fakir olduğunu farkettim. Animasyona atıldım. Bir şeyler becerdim. Bunları sizinle OSP olarak bu konudan paylaşacağım. İsteklerinizi konunun altına yazabilirsiniz. Çoğunluk kabul görenleri...
  7. Hz. Whitehead

Türkçe Forum İçin Animasyon Paketi

Türkçe Forum için animasyon paketi olsaydı içinde hangi animasyonlar olmasını veya ne tür , nasıl animasyonlar olmasını isterdiniz ?  :roll:
  8. Hz. Whitehead

Eklediğim halde çalışmayan animasyon

Yeni bir animasyon yaptım ve onu passage ile tetikleyince çalışmasını istyorum. Bir nevi uyumak gibi. Ama ben işeme animasyonu yaptım. Oyuna şöyle ekledim animasyonu. ["peeing", 0, 0,   [19.0, "peeing", 0, 248, arf_use_stand_progress|arf_cyclic, 0, (0, 0, 0), 0.25], ], BRF si de şöyle ...
  9. Hz. Whitehead

[DERS] Blender'da Export Almak [ Güncellendi ]

Merhabalar. Sanki Blender'da animasyon yapıyorsunuz da oyuna aktarabilmek için export edemiyorsunuz gibi. Evet-evet bu derste bu sorununuzu çözümleyeceğiz. GÜNCELLEME 10.09.2017 En altta verdiğim exporterı Blender'a kuramayanlar olmuş. O yüzden derse onu da eklemek istedim. Her neyse...
  10. Hz. Whitehead

[OSP][ANIM] Selam / Emredersiniz Animasyonu

Ateşli silah modu yapan arkadaşlar için istediği yerde kullanabileceği askeri bir animasyon. :fruity: İndirme linki ( .smd türünde animasyon ) : Teşekkürler : BayEjderya - Animasyon
  11. Hz. Whitehead

Animasyonu oyuna nasıl eklerim ?

Yapmak istediğim şey yaptığım animasyonu sahne içindeki bir agente vermek ve döngü içinde sürekli yaptığım animasyonu tekrar etmesi. Bunu nasıl yapabilirim ?
  12. Hz. Whitehead

Animasyon Export Sorunsalı [ ÇÖZÜLDÜ ]

Blender'ı yeni yeni çözmeye başladım ve kendimce sahne içinde duracak olan bir troop(esir alınmış asker) için animasyon yaptım. Fakat bu animasyonu Blender'da "SMD" olarak exportlayamıyorum.
  13. Hz. Whitehead

[HATA] Module System 1.165 kullanamıyorum

Traceback (most recent call last):   File "process_init.py", line 2, in <module>     from process_operations import *   File "C:\Users\AKBAÌ\Desktop\Module_system 1.165\process_operations.py", line 20, in <module>     from module_scripts import *   File "C:\Users\AKBAÌ\Desktop\Module_system...
  14. Hz. Whitehead

Shield Wall Düzeni Nasıl Yapabilirim ?

Askerlere yeni düzen eklemek istiyorum. Bunu nasıl yapabilirim ?  Shield Wall düzeni.
  15. Hz. Whitehead

[SORU] Kaplamalarda Dikiş

Zırh texturesi yaparken dikiş efekti verebilmek için Adobe Photoshop CS6'da neler yapabilirim ? Pratik bir şekilde bir yere dikiş efekti ?
  16. Hz. Whitehead

[SORU] Textures'te Degradedler Ne İşe Yarıyor ?

Evet başlıktan anlışıldığı gibi sorum textures klasöründeki degraded.dds'ler var. Her texturese ait ayrı ayrı. Küçültülmüş hali galiba. Ama ne işe yaradığını merak ettim. Ne işe yarıyor ?
  17. Hz. Whitehead

[İstek] Zırhlarda güzel etki yaratan shaderlar

Merhabalar, Zırhlarda güzel etki yaratan shader tavsiye edermisiniz ?  :fruity:
  18. Hz. Whitehead

[Ders] Riggleme Dersi // OpenBRF Son Sürüm

Merhabalar bu derste Riggleme nasıl yapılır bunu öğreniceksiniz resimleri sırasıyla takip ederseniz öğrenirsiniz.  :fruity: Anlamadığınız bir yer varsa konunun altına sorarsınız.  :party: :mrgreen: [spoiler] BayEjderya  farkıyla .. :iamamoron:
  19. Hz. Whitehead

Yüz Ekleme Nasıl Yapılır ? (Soru)

Arkadaşlar yeni bir yüz eklemek istiyorum. Bunu nasıl yaparım ? NOT : Olan bir yüzü değiştirmek istemiyorum "yeni yüz". Mesela padişah yapıcam onun yüzünde kullanıcam. Sadece o kullanıcak diğer NPC lerin yüzü yine normal olucak. Ben yaptığım o yüzü sadece kendi eklediğim bir NPC'de olmasını...
  20. Hz. Whitehead

Texturela ilgili soru

Texturelere normalmap yapmak ne işe yarar ve nasıl yapılır ? :roll:
Top Bottom