Search results

 1. Alganhan

  Team Rush Rush [RRush]

  Zaman çizelgesi çok naif olmuş, anlamlı
 2. Alganhan

  Psikolojik Danışma Hattı


  Bu videoyu izledikten sonra yaşamanın bir amacı yok gibi geliyor bana. Dünyada yaptığımız her şey, edindiğimiz her bilgi vs. bir gün yok olacak buna göre (evren yok olmasa da Güneş sisteminin 5 milyar kadar yıl sonra yok olacağı tahmin ediliyor). Bu durumda neden yaşıyoruz?

  her şeyin yaşama sebebi her şeyin yaşamaya ve ölmeye devam ediyor oluşu, videonun sonunda sorunun cevabını veriyor: çok teşekkür ederim video için.
 3. Alganhan

  Stüdyo Armağan

  eskileri okudukça ben de içerliyom

  Dur foto atam da boş ileti olmasın

  95spo.jpg
  Lan

  Bannerlord'a film yapma zamanı geldi
 4. Alganhan

  [OD] Osmanlı Delileri | Pasif |

  Selam.
 5. Alganhan

  Mythcraft: Yüzüklerin Efendisi Minecraft RPG ~ 4. Çağ Hard RP


  Yani FRP olduğunu sayarsak pek önemi yok, FRP dışında herhangi bir sunucuda oynamak zaman kaybı geliyor bana. Kurun diğer oyunlara da FRP için alan oraya da geleyim, tabi minecraft kadar interaktif içeriğe sahip olması da lazım.​
 6. Alganhan

  Pathfinder Society: Years Of The Stolen Storm

  "Amerika'da en çok satan masaüstü rol yapma oyunu olan Pathfinder organize oyunları artık Türkiye'de! 2009 yılının Ağustos ayında D&D3.5 oyun tarzını devam ettirme amacıyla piyasaya çıkan Pathfinder RPG, bütün dünyadaki oyuncularını Pathfinder Society oyunları ile bir araya getiriyor. Society...
 7. Alganhan

  Forumla büyüyenler

  Sildiğim hesapla 8-9 yıl oluyor, vay be; çocukluğumu çaldın. metin2'den ve bir çok saçma oyundan sonra oyun kültürünü mb ile tanıdım. kutunun arkasında steam gereksinimi yazıyordu merak etmiştim.. ve bir çağ açıldı.
 8. Alganhan

  Eylül Lakırtısı

  Merhaba arkadaşlar geçen sene Çorum Taşpınar köyünde çekimler yapmıştım ve daha dün düzenleyip kısa film haline getirdim. 


  Sevgiyle kalın.
 9. Alganhan

  Ağustos Lakırtısı

  Facebook, youtube, instagram, twitter açılmıyor ^^

  -not türk telekom
 10. Alganhan

  Roleplay Evreni

  Roleplay Evreni Topluluğumuzun Discord kanalı açılmıştır buradan aktif bir şekilde üyeler arası iletişimi ve sinerjiyi sağlamak için böyle bir şey kurduk. Buradan sizlerin fikirleriyle birlikte çeşitli projelerimizi aktif olarak yürüteceğiz.

  Katılmak isteyenler için davet linkimiz: https://discord.gg/2wZzeMq

  Forum ve Websitemiz aktif yakın bir zamanda yepyeni içeriklerle sizinleyiz!
  Mysterion said:
  Güzel bir oluşum olacağına inanıyorum. Eğer yardım edebileceğim konular olursa ulaşabilirsiniz tasarım vs. :smile:

  Çok teşekkürler, neden olmasın.


 11. Alganhan

  Muhafazakar Konseyi [Bir daha açılmamak üzere kapandı]

  Başarılar dilerim umarım güzel bir ortam sağlarsınız. Bir roleplay topluluğu olarak bizim kurmuş olduğumuz Roleplay Evreni adlı topluluğumuza bakmanızı tavsiye eder iyi roller dilerim.
 12. Alganhan

  Roleplay Evreni

  Roleplay Evreni topluluğumuzun ilk videosu yayımlanmış bulunmakta. Hatalarımız için özür diler iyi seyirler dileriz. 13. Alganhan

  Roleplay Evreni

  YusufPasha said:
  Roleplay oyunlarının duyurulması lazım sokaktaki oyun oynayana rol yapma oyunu sorsak o nedir der yada metin 2 veya knight online der
  Sorunlardan biride roleplay yapılan oyunlarda Türkler çoksa elbet max yaş seviyesi ve oynanış kalitesi düşer (örn. Gmod) onun dışında Roleplay Minecraft mantıklı geliyor bana arada arkadaşlarla öyle takılıyoruz.

  Sonuca gelirsek Türkler olarak gerideyiz diğer firma ve ülkelere yaklaşmamız gerek ve oyunlara getirilen sınırlamalar uygulanmalı (kesinlikle çocuk kitle düşmanı değilim sadece 10 yaşında bir çocuğun böyle oyunlar oynaması garibime gidiyor)

  Benim fikrim bu konu biraz doğru biraz yanlış, şimdi elbette Türkiye'deki çoğu 9-15 yaş kitlesi neyin ne olduğunu bilmeyen sabırsız bir kitle (tabi istisnalar dışında). Benim hedeflerim arasında bu kitle de söz konusu ancak tabi ki bu tarz bir oluşumu alaya alıp Roleplay'i küçümseyen bir kitleyi elbette bende topluluğum da veya oyun çevremde istemem. Belli bir düşünce yapısına sahip kişilerde bu kitlenin içinde veya gerçekten bu işlerde meraklı olanlar. Biz bunları da hedef almaktayız. Tabi ki sadece bu kitle de değil belli bir olgunluğa erişmiş ve Roleplay seven veya sevmek isteyen herkesi topluluğumuzda görmek isterim. Bunun içinde hikaye yazarları, kart oyuncuları, minecraft- gta - arma vb. oyunlarda roleplay yapanlar, mmorpg kitlesi, forumlarda roleplay yapanlar ve hayalperestler de bu topluluğa dahil.  Reinor said:
  Yardımcı olabilirim :smile:

  Elbette benimle Steam veya Facebook üzerinde irtibata geçerseniz memnun olurum.  Finde said:
  Ben anlamadım? RP deyince çok geniş. RPG dediğimiz bilgisayar oyunları mı? Yoksa daha çok FRP olarak anılan D&D gibi masa başı oyunları mı?

  İkisi de topluluğumuza dahil. Yakın zamanda bununla ilgili bir video çekeceğiz.  Fox Mulder said:
  Forum tasarımını beğendim, hoş duruyor.

  Çok uğraşamadım ama beğendiniz için çok teşekkür ederim.  Ayro said:
  Minecraft RP server çalışmanız vardı yanlış hatırlamıyorsam hatta BukkitTurk ten tanıyorum seni. Bu işi ilerletebileceğinizi düşünüyorum, umarım ilerletirsiniz de.

  Steam gurubuna da girmiş bulunmaktayım ^^

  Çok teşekkürler siz destekçilerle iyi yerlere geleceğiz. ^^
 14. Alganhan

  Roleplay Evreni

  Bizden de tam teşekkür ^^
 15. Alganhan

  Roleplay Evreni

  Gelen bütün fikirlere açığım sonuçta bu bir topluluk o tür etkinlikler düşünüyorum. Ayrıyetten İngiliz Yogscast kanalının yapmış olduğu 80 90 bölümlük bir Roleplay Minecraft Güncesi var buna benzer bir şey düşünüyorum. Buradan inceleyebilirsin.
 16. Alganhan

  Roleplay Evreni

  Bende öyle düşünüyorum, teşekkürler bu arada
 17. Alganhan

  Roleplay Evreni

  Çok teşekkürler ^^
 18. Alganhan

  Roleplay Evreni

  Herkese merhaba arkadaşlar yeni bir proje ile karşınızdayım. Öncelikle uzun zamandır forumda aktif değildim ve sanırım da halen öyle olmayacağım. Ancaak hepinize sevgi ve saygılarımı iletiyorum. Konumuza gelirsek yabancıların tanımıyla RPG, açılımı ise Role Play Game yani Rol Yapma Oyunu (RYO)...
Top Bottom