Search results

 1. Photogenez

  TR_Renaissance_DM [Aktif] *powered by PG*

  Ailecek kaliteli zaman geçirebileceğiniz gayet nezih bir yer. Garsonları da çok tatlı. 5 Yıldız verdim.
 2. Photogenez

  TR_Renaissance_Event *powered by PG*

  TR Rönesans adı altında PG sponsorluğuyla "Persistent Kingdoms" modülünde event icra edilecektir. Evente katılacakların iletişime geçmeleri rica olunur. Event Discordu: https://discord.gg/ZM7f7T4gwP
 3. Photogenez

  Middle Earth Event (PW_4.5) *powered by PG*

  3. kez tekrar mı düzenlenecek yoksa?? Tekrar geliyoruz arkadaşlar :smile:
 4. Photogenez

  Sight - Bannerlord eSpor - sight-tr.com

  Kalite kokusu iyice buraları sarmaya başladı...
 5. Photogenez

  Phanda Gaming [PG]

  Son etkinliğe katılan herkese teşekkürler. Çok keyifliydi!?
 6. Photogenez

  House Mardyn [HM]

  Bu adamlar bu yola girdiyse bize sağa çekmek düşer
 7. Photogenez

  98° Gaming Community // Greztens [GRZ]

  Seni ciddiye almıyorum ve o yüzden cevap verme gereği duymuyorum.

  Tamam kral devam. Ben taht odasından çıkayım hatta çağır korumalarını madem gölge ettim sana

  Edit : Benimle sorunun varsa düzgünce belirt çözelim. ben seni tanımıyorum ama sen beni ciddiye almayacak kadar tanıyormuşsun. Attığın mesajları editleyip tribünlere oynamakla yürümez bu işler. Warband ortamı mı sandın burayı da eski usul forum kavgası dönsün.
 8. Photogenez

  98° Gaming Community // Greztens [GRZ]

  İlk olarak belirtmeliyim ki 98 tagı zaten özgün bir tag. Daha önce kullanıp, bizim kadar başarılı ve büyük bir kitleye sahip olmuş bir klan ben görmedim varsa belirtin düzelteyim.

  Bannerlord için adımızı ilk olarak ''Greztens Gaming Community'' yapacaktık fakat sonra fark ettik ki insanlar bizi ''98'' olarak biliyor ve ''Legion XCVIII'' şeklinde klan konumuzu açtık. Bannerlord'da da böyle kullanmayı düşünüyoruz. Adımızda bir değişiklik olmayacak. Nasıl ki insanlar 98 adını duyduklarında akıllarına Türkiye'nin en güçlü ve en iyi NW-TR alayı geliyorsa, Bannerlord'da da bizi böyle bilmeye devam edecekler. Biz, her zaman örnek alınan ve en özenilen klan olmaya devam edeceğiz. Bu yola ilk çıktığımızda hedefimiz buydu, hala da böyle. Bu hedeflerimiz sayesinde NW-TR'de kalan son alay biz olduk. Bu sayede bu kadar oyuncuya eriştik. Bizim karşımızda olan herkes gitti, biz kaldık. Bu arada diğer NW-TR klanlarının da bizim temamızı kullanmaları çok hoşumuza gitti. İlk olarak bizden gördükleri için, bizden izin alarak temamızı kullanmak isteyen klan(lara) teşekkür ediyoruz. Tabiki kimsenin bizden izin almasına gerek yok fakat etik olması adına böyle bir şey yaptıkları için, izin alan klanlara bizzat kendi adıma da teşekkür ediyorum. Bize sormadan temayı alıp kullanan NW-TR klanlarını da görmek bizi çok memnun etti. Bizi taklit etmeye devam edin çünkü başarılı olarak yapabildiğiniz tek iş bu. x)

  winners focus on winning, losers focus on winners
  Adam sana naber diye sormuş, sen kanka sıkıyorum bak kaç cm demişsin. Egon çok yukarıda geziyor göremiyorum bile. 2. shepherd falan mı olmayı planlıyorsun ?

  Yazdıklarım sadece 98 topluluğunu rezil bir biçimde temsil eden bu arkadaşı kapsar, gerisinin alınmasına gerek yok.
 9. Photogenez

  Phanda Gaming [PG]

  Bu takım bu maçı alır.
 10. Photogenez

  Sight

  BAŞarılar
 11. Photogenez

  Sultans Gaming Oyuncu Topluluğu [SGaming] (Hassas anket eklendi)

  Sgaming adına başarılar kubilay kardeşime de selamlar
 12. Photogenez

  Middle Earth Event (PW_4.5) *powered by PG*

  Katılacak olan klanlar bana ulaşsın.
 13. Photogenez

  Sight - Bannerlord eSpor - sight-tr.com

  Destekleriniz için saolun var olun. Çalışmalara ve toplantılara başladık. Güzel şeyler bizleri bekliyor.
 14. Photogenez

  Imperium Legorium | Legion XCVI

  kaliteli
 15. Photogenez

  PK Server Owner'ın El Kitabı

  Mevcut pk oyuncularında eski pk oyuncularının sahip olduğu ''pk oynama mentalitesi'' yok. Şu anki ekip sadece savaşa odaklı. Roller bile bu düzene göre işliyor. Şahsen bana bile rol yapmak zor geliyor servera girince çekiyorum ekipmanları biraz kan akıtıp hızımı alıp çıkıyorum. Kim ne derse desin pk öldü. Yeni server açmak sadece ölüyü biraz daha rahatsız eder o kadar.
 16. Photogenez

  Theoden Emeklilik

  Warbandın warband olduğu zamanlardan kalma birisisin. Kimsenin 1 hafta xd muhabbeti yapmaya hakkı yok.

  Yolun açık olsun .
 17. Photogenez

  Creasie Roleplay

  Her şeyden önce Albert bu topluluğa çok şey kattı ve geliştirdi ( benim kadar olmasa da  :party: ) . Burada başkalarının arkasına sığınıp albertla laf sallamaktan kolay bir şey yok . Zamanında bu adam ilk hrpg scriptlerini ortaya koydu ( TRde kesin ama euda da öyle mi bilmiyorum ) ve hepimiz orada kaliteli zaman geçirdik . Artık pk yavaş yavaş can verirken sidik yarıştırmanıza cidden anlam veremiyorum . Evet adamlar event yapıyor ve kaliteli event oluyor . Gayet keyifli ve kaliteli zaman geçiriyorum daha dün pf eventi vardı . Sen 30 kişi hrpg oynayınca ya da 200 kişi savaş yapınca elinize (ödül) vermiyorlar . Daha dün adamların scriptinin altına kendi adını yazdın . Şimdi başkasının sırtına yaslanıp ne hakla adamlara laf atabiliyorsun ki ? İstediğin kadar 10 kişi pkda alabama aile rpsi yapabilirsin . Kimse sana dur demez ama bil ki 10 kişi alabama rpsi yapman seni pkda rdm atan 10 yaşındaki çocuktan daha kaliteli bir insan yapmaz .

  Saptora gelirsek . Kendisi ile zamanında aynı factde oynadım severim kendisini oda beni sever ( sanırım ) . Saptor adamlar uğraşıyor ve serverda oynamayı kolaylaştıran pratik scriptler yazıyorlar ( envanter ve at sistemi en büyük örneklerden ) . Evet sen bir sunucuya destek verebilirsin ve öbür sunucular umurunda bile olmaz bu konuda kimse sana neden diye soramaz kendi keyfin . Şahsen bana soracak olursanız Phoenix ya da oasis farketmez klasik türk serverından bir farkı olmayan sunucular bunlar ( rol ve savaş bakımından ) . Konu çok dağıldı farkındayım . Özetlemek gerekirse : Alabama rpsi yapan 10 kişilik "burjuva" ekibi dünyanın en gereksiz ekibi . Saptor ise bu olay içinde burjuva ekibinin gazıyla kavgaya karıştı sanırım daha rakibini tam olarak tanımıyor . Albert ise hakkı yenen pk yiğidi .  Pk türk kitlesinin ne olduğu belli o konuya hiç değinmeyeceğim böyle kabul etmek gerek (buda bizim sınavımız) .

  Ek : Kafam dağınık o yüzden metin fazla dağınık , verilmek istenen mesaj anlaşılıyor . Rakiplerimi aşağıya bekliyorum . Albert ve Alpha ya ise sinirliyim ( gerek yerlilere yapılan hareketler gerekse gereksiz tavırlar sebebiyle ) .

  Ek 2 : PK kelimelerini PW olarak da okuyabilirsiniz .
 18. Photogenez

  [TR] Events [Anketi oylayın]

  magic modunda olsun son event güzeldi
Top Bottom