Search results

1. Sabine

Steam E-mail

Bir kaç hafta önce eski e-mailimin adını değiştirmiştim.Ancak telefonumda steam kayıtlı olduğu için sorun yaşamıyordum.Ama geçen gün girmeyi denediğimde steam guard e-maile kod yolladı ama yolladığı kod eski e-mail e gitmiş.Eski e-mailin adı değiştiği için ne yeni adrese geliyor ne de ben eski...
  2. Sabine

Satılık Steam Hesabı

İyi forumlar beyler, Uzun zamandır bu konuyu açmaya düşünüyordum kısmet bugüneymiş.Başlıkta belli olduğu gibi steam hesabımı satıyorum derslerden falan vakit bulamayacak gibiyim.Fiyat konusunda belirlediğim bir rakam yok,konuşup halledebiliriz.İlgilenenler varsa buradan,skypedan(dextr02),ya da...
  3. Sabine

Steam Fatal ERROR VGUI_Setup failed hatası

Evet beyler geçen gün pc yi açtım acil işim olduğu için steamin güncellemesini beklemeden kapattım.Bugün açmaya çalıştığımda ise bu sorunu alıyorum.Nasıl düzelir var mı bilen,tam sınav haftası bitimi çok sinirimi bozdu bu olay. Edit:Bir çok foruma bakmama rağmen çözümü bulamamıştım,konuyu...
  4. Sabine

Oyunlarda Kasma Sorunu

Merhaba herkese iyi günler beyler; Yaklaşık 1 yıldır HP Probook 4530s bilgisayarını kullanıyorum.Son bir haftadır bazı oyunlarda(Warband,Dota 2,War Z,Hot Pursuit)kasmalar meydana geliyor.Dotada yada Warband'de fps düşmezken War Z'de fps 3-4 kadar düşebiliyor.Sorun hakkında bir bilginiz var...
  5. Sabine

L.A Noire

L.A Noire Team Bondi tarafından geliştirilip,Rockstar Games tarafından bizlere ulaştırılan üçüncü kişi dedektiflik oyunu. Oyun 1947'lerin Los Angeles'ında geçiyor Cole Phelps adlı polisi yöneterek çeşitli davalar bakıyor,rütbeler atlıyor ve şüphelileri sorguluyoruz. Playstation çıkışlı olmasına...
  6. Sabine

Dexter-Dizi

Karalık Düşlerin Dexter'ı adlı kitaptan çevrilmiş olan harika ötesi bir dizi.Kan analizcisi Dexter Morgan'ın hayatını ele alıyor.Kesinlikle izlenmesi gerek dizilerden.
  7. Sabine

Çık çıkabilirsen.

Evet sayın forum sakinlerini size öyle bir şey söyleyeceğim ki aklınız fikriniz duracak yarım saat gideceksiniz.Kahramanımız pinokyo şimdi pinokyo benim burnum uzayacak dese ve burnu uzamasa yalan söylemiş olur ve burnu uzar burnu uzarsa doğru söylemiş olur burnu uzar burnu uzarsa yalan söyler...
  8. Sabine

Roland Garros 2012

Evet arkadaşlar nam-ı diğer Fransa Açık'ta erkekler ve bayanlarda favori oyuncularınız kimler? Erkek:R.Nadal Bayan:M.Sharapova Not:NTVspor'da çoğu maç canlı olarak yayınlanıyor.
  9. Sabine

Evet-Hayır Oyunu

*Mesajı yazan oyuncu başta yukarıdakinin sorusuna cevap verecek sonra aşağıdakine yeni bir soru yöneltecek. Başlatıyorum: Fenerbahçeli misin?
  10. Sabine

İki Seçenek Oyunu

Burada alttaki kişiye 2 seçenek vereceğiz. O da 2 sinden birini seçip alttaki üyeye soracak. İyi Eğlenceler ! :) Başlangıcı Yapalım : Paris mi? Roma mı?
  11. Sabine

En Dönek Lordlar

Başlıktan anlaşılmamış olabilir.Warband daki en dönek lordların isimlerini yazalım kendi krallığımıza alırken daha dikkatli olalım. Ben Kont Meltor'u yazayım aslında hiç böyle yapmazdı ama onu ne büyük düşüncelerle yanıma çekmiştim fakat döneklik yaptı.İlk önce Rodok'a gitti,sonra kergit...
  12. Sabine

2 Saatliğine Kimin Yerinde Olmak İsterdiniz?

Başlıkta da belirttiğim gibi 2 saatliğine kimin yerinde olmak isterdiniz+Neden? Ben Bill Gates'in yerinde olmak isterdim o 5000 metrekare evde 2 saat geçirip paralarla oyun oynamak isterdim :)
  13. Sabine

Steam Hesap hakkında

Herkes iyi oyunlar; Yeni bilgisayarıma steam yükledim fakat steam üyelik adımı unuttuğum için giriş yapamıyorum e-maillerimi kontrol ettim ama nafile yardımcı olabilir misin?
Top Bottom