Search results

1. Slader

Mount & Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

7 aydır oyuna girmiyorum indirip bakayım dedim insanüstü yapay zeka ve diyaloglardaki muhteşem derinlik ile karşılaşınca hayran oldum. Erken erişim olağanüstü ilerliyor sanırım bütün eksik özellikler tamamlanmış. 13 ay boyunca yaptığınız tek şey olan hata fixlemeye devam ederseniz 2023 de Türkiye'nin süpergüç olmasına katkı sağlayabilirsiniz. Teşekkürler TaleWorlds.
  2. Slader

Ali Erkin öngörülü biriymiş
  3. Slader

Beta Patch Notes e1.5.8

thanks for nothing tw
  4. Slader

Armağan bey ne vaat etti?

“Tam sürüme yakın’’ olan oyun çıkalı 8. aya doğru gidiyoruz ve hala kayda değer bir güncelleme göremiyorum sadece olmayan optimizasyonu iyileştirdiler. Gerçekten 4 5 tane daha hotfix den farkı olmayan yama getirip tam sürüm bu diyecekler ve her şeyi modçular yapacak. Bıktırdın Taleworlds
  5. Slader

Bugün tam 7 ay,geliştirme hızı nasıl? (anket)

Bu kadar kötü olacağını tahmin etmiyordum
  6. Slader

Kalelerin ve Şehirlerin İşlevsiz Olması

Erken erişimin nerdeyse 7. ayında hala bunları tartışıyoruz şaka gibi.. oyunun tek umudu modçular
  7. Slader

1 2 ay daha böyle dalga geçer gibi koyun fiziğini değiştirmekle uğraşırlarsa tek umudumuz modçular demektir zaten
  8. Slader

Umarım tahmin ettikleri 1 yılın 6 ayını optimizasyon ve buglara diğer 6 ayını içeriklere ayırmışlardır çünkü neredeyse oyunu aldığım ilk günden bugüne değişen tek şey yarım yamalak hatta olmayan optimizasyonu tamamlamaları.Oyunun şuanda en temel özellikleri bulunuyor 2 3 sene önce söylenen şeyler bile yok bomboş resmen
  9. Slader

Keşke yeni köy geleceğine warbandda bile olan köy geliştirme gelse veya artık warbanddaki gibi köyün yaşlısı olsa. Bomboş olduktan sonra 100 farklı köy gelsin hiç bir anlamı yok
  10. Slader

Yıkılan Krallık Tekrar Toparlanabiliyor Mu?

Merak ettiğim bir şey var, aslında sanırım bunun cevabını görmüştüm ama unuttum ve bulamadım tekrardan. Sorum şu;

-Haritadan silinmiş bir krallık, lordlarıyla tekrar toplanıp, veya her nasılsa bir yeri kuşatarak tekrardan yaşamaya devam edebiliyor mu?
    Evet
  11. Slader

bu sınırlı dökümasyon dedikleri ne acaba neler eksik olduğunu merak ediyorum mod araçlarında
  12. Slader

TW çalışan arıyormuş, bir tane QA (kalite kontrol) ve 2 dal yazılım mühendisi. İlgimi çeken şey yazılım mühendisinin birinde Mount & Blade II: Bannerlord yazıyor, o daldan giren Bannerlord üzerine çalışacak. Fakat bir dalda Unannounced Project yazıyor, duyurulmamış proje. Acaba başka bir şey üzerinde de mi çalışıyorlardı

iTZmP.png

@MArdA TaleWorlds bu konuda bişeyler öğrenmeyi bekleyebilir miyiz Arda hocam
  13. Slader

Ömürümden ömür alan köyler

Bu da bir şey mi? yeni doğan çocukların seninle ilk karşılaştıklarında "Seni tanımıyorum kimsin?" diyor.
    Eşim haritanın diğer ucunda olmasına rağmen hamile kalıyor galiba oyundaki kadınlar bize viking boynuzu takıyor çocukların tanımaması ondan
  14. Slader

Ömürümden ömür alan köyler

Oyunun bu derece bomboş olması beni de bıktırdı artık. Haritanın yarısını almışım 3 şehrim var şehrime giriyorum haydut bana racon kesiyor sahip olduğum köye gidiyorum adam bana sen kimsin diye soruyor. Npc lerle konuşmaya çalışıyorum iki seçenek var savaşmak veya boşver demek evliliği söylemiyorum tam bir rezalet. Taleworlds sağolsun dalga geçer gibi koyun kaplamasını değiştirdik diyor bir tuşla saç sakalı değiştirebiliyorken sırf biraz yenilik olmuş gibi gözüksün diye berber ekliyor artık tek ümidim modçular yoksa 2 yıl daha bu oyun oynanmaz
  15. Slader

Beta Patch Notes e1.5.3

Thanks for the new armour... uh wait theres no new armour. Well then thanks for the modding tools... oh wait...
    bruh moment
  16. Slader

Beta Patch Notes e1.5.3

I would assume that would be a thread on its own so mabye tomorrow since i dont really think they would leave something so important in the beta notes since it would also be easier to explain in a thread on its own
    I thought they would give a date but then I realized it was impossible
  17. Slader

mod araçları diye bişey vardı bi aralar ne oldu acaba o
  18. Slader

Beta Patch Notes e1.5.3

Modding tools ??
Top Bottom