Search results

1. atalay121

Forumu Bırakıyorum! - Foruma Geri Dönüyorum! - Foruma Ara Veriyorum!

Uzun bir aradan sonra herkese merhaba :smile: 2010-2016
  2. atalay121

Operatör Tavsiyesi ANKET VAR

Turkcell Dağıtım Merkezinde çalışıyorum tavsiyeye gerek yok :grin:  Gelin Türkiyede sayısı 15 bini bulan bayilerimiz numaranızı karşı operatörden Turkcell e taşısın .
  3. atalay121

Bruce Lee , yorumsuz . . .
  4. atalay121

Yeni TL Sembolü ve akıllara takılan soru

Çok abartı olmuş iki çizgi yerine tek çizgi ve l yede az bi ovallik iş tamam
  5. atalay121

Mount&Blade Warband Hileleri

ctrl + L : Karakterin düzeyini artırır(Ateş ve Kılıç'ta da geçerli).

bu kombinasyon warbandda çalışmadı neden acaba
  6. atalay121

Ateş ve Kılıç Enhancement Mod - Artık Kendi Krallığınızı Kurabilirsiniz! -Türkçe

mod tr mi dil açısından denemek isterim , sonuçta kendi krallığımız var işin ucunda :smile: bir de npcleri lord atama olursa süper olur :smile: eğer yapabilirseniz sizden bir şey isteyeceğim , m&b 1011 de invasion ( istila ) diye bir mod vardı oyunun mesela 150. gününde istila oluyordu öyle bir şey ekleyebilirseniz 10 numara olur
  7. atalay121

Taleworlds Futbol Platformu (Günün maçları, yorumlar ve tahminler)

Kaira said:
    winner said:
    o değil de 4 - 0 bugüneymiş :grin:
    Güncelleniyor olmasın?

ben de onu sonradan farkettim :smile:
  8. atalay121

Taleworlds Futbol Platformu (Günün maçları, yorumlar ve tahminler)

o değil de 4 - 0 bugüneymiş :grin: Cimbom ilginç bir gelişme gösterdi helal olsun
  9. atalay121

TTNET Anılarınız/Sorunlarınız.

bazen bir yavaşlıyor , kesiliyor hiç sormayın . En ilginci ilk tt neti aldığımda yıl 2007 ben bağlantı yaptım açılmadı bayii i aradım yapamamışsınızdır adam yollayalım dediler tamam dedim . Adam geldi o da uğraştı yine yok ve o da gitti meğer santralden açmamışlar sonuçta tam bir saçmalık olmuştu 5 sene önce :grin:
  10. atalay121

Mount&Blade ile nasıl tanıştınız ?

aklıma gelen daha ilginci bir arkadaşımın m&b 0.808 oynamak için 3 gün bizde kalıp geceli gündüzlü oyunu oynaması ilginçti ve yıl 2008 :grin: ta 4 sene önce
  11. atalay121

Son harf ile kelime türetme

zendar ( M&b :grin: )
  12. atalay121

Forumdaki İlk Uyarınız?

courage said:
    winner said:
    2,5 yıldır hiç uyarı almadım bence bu bir başarı , sadece pm ile bir uyarı aldım o da bir ara foruma aşırı egoistler dadanmıştı az buçuk onlarla laf dalaşına girince pm olarak uyarı aldım o da önemli değildi .
    July 16, 2011, 01:15:08 PM Racism +40

almış mıyım :grin: ama dediğim gibi şimdi bilmiyorum foruma dadanan varmı ama birara sırf ortalığı karıştırmak için günlük spam yapanlar vardı onların kurbanı olmuşuzdur :grin:
  13. atalay121

Forumdaki İlk Uyarınız?

2,5 yıldır hiç uyarı almadım bence bu bir başarı , sadece pm ile bir uyarı aldım o da bir ara foruma aşırı egoistler dadanmıştı az buçuk onlarla laf dalaşına girince pm olarak uyarı aldım o da önemli değildi .
  14. atalay121

Foruma Ne Zaman Kayıt Oldunuz?

2010 ocak ayında kayıt oldum çoğu yeni olduğu için beni tanımaz :grin:
  15. atalay121

Issız bir adaya düşerseniz yanınıza alacağınız 4 üye

kleidophoros admini alırdım başka hiçbiri lazım değil ; ama adminimiz bence kral  :mrgreen:
  16. atalay121

Son harf ile kelime türetme

resim
  17. atalay121

Üsttekinin Oyununu Oyla

bilmiyorum oynamadım hiç 4 / 10

need for speed world
  18. atalay121

WB Warband - Krallık Kurma ve Evlenme Rehberi (WB)

chosen61 said:
    Krallığımıza isim,bayrak,renk vb. şeyler verebiliyormuyuz yoksa sadece xxx'e ait felan diye mi geçiyor?

aynen , senin krallığın oluyor , ismi belirleyebiliyorsun , renk kırmızı kalıyor ve bayrağın oluyor , lordların ve karın ve de ordun var daha ne olsun  :smile:

jackkal456 said:
    teşekkurler

rica ederim dostum :smile:
  19. atalay121

SpeedTest Sonuçlarınız

Se.Ma.Go said:
    Downlaod hızın yüksek ama gerisi kötü

sanki korsan cd mi basacaz daha iyisini napıyım :grin: senin yorumunda şuna benziyor ferrari tam olarak 1,5 milyon dolar ediyordu ama lastiklerinde çamur vardı gibi :grin:
Top Bottom