Search results

 1. imambayildi

  WB Diplomasi Mod - Game of Diplomacy

  Bu modda canımı sıkan bir bug var. Kendi krallığınızı kurduğunuzda diğer krallıklarda ihanetle suçlanıp kovulan lordların bir kısmının sizin başkentinize gelip size sığındıklarını biliyorsunuzdur.

  Bu modda lordu reddettiğinizde %50 ihtimalle sorunsuzca başka bir krallığa gidiyor yada Kalradya'yı terk ediyor. Diğer %50 ihtimal ise reddetmenize rağmen sizin krallığınıza katılmaları. Krallığınız sizi sevmeyen namı düşük lordlarla doluveriyor.

  Tek çare bu lordlarla hiç konuşmamak, bu durumda da başkentinizin kalesi kısa sürede bu işgalcilerle doluyor. Size sığınacak iyi lordlara yer kalmıyor. Yada bir ziyafet düzenlediğinizde kendi lordlarınızı göremiyorsunuz.

  Not: Sorunu bir nebze azaltmak için oyunun başında diplomasi tercihlerinden Kalradya dışına giden lordların geri dönebilmesini kapatmanızı öneririm.
 2. imambayildi

  Bu Oyun Nasıl Oyanır?

  ShooTR said:
  GT_OsmanPaşa said:
  tlgklz said:
  1- Orjinal oyun satan pek çok yer var internettende almak zorunda değilsin, Kapıda ödeme almak zorunda değilsin. Zor geliyor diyede Bunu yapamazsın zaten Git bir D&R olsun Teknosa olsun uzaklığını bilmem. 10-15 Tllik oyun Bunu almanın nesi zor ben dışarı çıkmayı başarabilsem Koleksiyon alıcam.

  2- Evet Buralarda iş hep böyledir. Ayrıca Her gün oyun indiriyorsun bunun Bize yada sana ne faydası var. Orjinal bir oyun alıp bunun o güzel heyecanı ile Kutusundan çıkarıp Bilgisayarın Cd okuyucusuna taktıntan sonra heves etminin tadı hiç bir oyunda yoktur...
  mouth and blade serisi konusunda haklılsın ama genel olarak oyun fiyatları çok pahalı o fiyata oyun almak aptallıktan başka bir şey degil adam avrupada yarı fiyatına alıyor enayi gibi 2 katı fiyat vermek akıl karı mı?
  Peki korsan kullanarak kul hakkına girmek akıl karımı?

  adamlar senin gibi düşünen 1 kişi alsın, 100 kişi korsan kullansın mantığı ile oyunun fiyatını olması gerekenin 10 katına çıkarınca mecbur. adam bu kafayla kazanması gerekenden fazlasını zaten kazanıyor. eğer bu mantıkla kar etmeseler oyun şirketleri böyle para kırmazdı.
 3. imambayildi

  Bu Oyun Nasıl Oyanır?

  bu ne yav, sizin buralarda böyle mi  :grin: her gün oyun indiriyorum, her gün carrefour'a mı gidecem, orda bile kalmamıştır bu, kaç yıllık oyun.  ne yapalım, oynamayalım mı?
  ShooTR arkadaş, android telefonum yok. olsa bile kredi kartım yok. hadi bakalım, kapıda ödeme ile bulabilirseniz bulun :grin: asıp kesmesi kolay.
 4. imambayildi

  Bu Oyun Nasıl Oyanır?

  evet  :wink:
 5. imambayildi

  Bu Oyun Nasıl Oyanır?

  Esirlerle konuş diyince direk bizim eleman onlara hakaret ediyor, onlar da doğrudur abi diyor :/ Ben şimdi namımı 150 yapana kadar orda burda takılacak mıyım. Bir de nam derken liderlikti şöhretti onların toplandığı bir skor var. O mudur?

  Siz bu oyunu Türkçe mi oynuyorsunuz? Bir Tamamen Türkçe yama yükledim, çalışmadı. Herhalde torrent'den indirdiğim için dosyaların yerini tespit edemedi. Ben de Türkçe yazı dosyası indirip ingilizce adı ile kaydettim. Konuşmalar İngilizce, kalanların yarısı Türkçe. Tamamen Türkçe yamanız var mı?
 6. imambayildi

  Bu Oyun Nasıl Oyanır?

  Galiba köye değil de kaleye yada şehre saldırmam gerekiyor. Bunu askerim olmadan yapmam imkansız. O zaman önce 2. sorumun cevabı lazım  :wink:
 7. imambayildi

  Bu Oyun Nasıl Oyanır?

  Koca forumda şöyle bir ana başlık vardır diye geldim ama nerde. Herkes görev peşinde. 2 gündür etrafta öyle geziyorum. 3-5 görev yaptım: mektup ilet, vergi topla. Bir de görev geldi, anlamadım. Lord Miraza mı öyle biri verdi, hemen yandaki köyün adı geçiyor. Köyü imha et diyor sandım(Kendi...
Top Bottom