Search results

1. atalay121

Online oyun tavsiye

Merhaba arkadaşlar , ben online oyun arıyorum sizlerin tavsiyelerinizi bekliyorum . nfs world , battlefield p4free , metin 2 ve wolfteam dışında şöyle güzel bir oyun :) not : Belki böyle bir konu vardır moderatör arkadaşlar kusura bakmayın. 
  2. atalay121

kodlarla oyunda yardım

merhaba arkadaşlar ben fire swordda grup büyüklğü vs değiştirmek istiyorum ancak script .textte uyuşmuyor değerlerler bulamıyorum :S
  3. atalay121

Wolfteam oynayanlar

Merhabalar wolfteamcılar burda toplanalım istedim ;-)
  4. atalay121

Wolfteam oynayanlar

Merhabalar bu aralar wolftema taktım , onun için oyun hakkında konuşmak isteyenler olursa diye bu konuyu açtım ,
  5. atalay121

Bu sistem nasıl ?

şöyle bir sistem topladım; amd phenom II X4 955 black series 3.25 ghz, 6 GB Kingston 1333 mhz ddr3 ram, Nvidia Geforce 8400 gs 512 mb
  6. atalay121

Facebookta sayfamı çaldılar

Evet, facebookta kurucusu olduğum sayfayı çaldılar bi yolu yok mu kurtarmanın
  7. atalay121

Mesleğiniz ve Yaşınız - Tanıt Kendini

arkadaşlar böyle bir konu başlığı altında daha etkin bir tanışma sağlayacağımızı düşünüyorum not: öğrenci iseniz okul alanınızı ve sınıfınızı yazın ( alan: ilköğretim,ortaöğretim, lisans) ben, 23 yaşındayım, özel güvenlik görevlisi olarak çalışıyorum
  8. atalay121

sbs,pmyo, kpss, lys sınavlarına girecek arkadaşlar çalışmalar nasıl gidiyor?

evet, sınavlara gireceklere iyi çalışmalar dilerim
  9. atalay121

Tembel öğrenci Sözlüğü

arkadaşlar çoğumuz öğrenciyiz paylaşmak istedim.  (Alıntıdır) Tembel öğrenci Sözlüğü OKUL :Öğrencinin alınına yazılan kötü kader . TAŞINIR MALLAR : Kalem , kitap , defter . TAŞINMAZ MALLAR : Kapı , pencere , tahta ve sıralar . DİSİPLİN : İdam Masası ÖĞRETMEN : Okulun demişbaşı . ÖĞRENCİ ...
  10. atalay121

Komik Ve Anlamlı Sözler

arkadaşlar herkes komik sözler eklesin ilk ben başlıyorum. edit: bu eğlence amaçlıdır. Çok yaratıcıyımdır, acayip sorun yaratırım Ot zayıflatsaydı inekler manken olurdu Sen şöförsün dedin, msn adresini vermedin Beni çekemediniz!!! Fotoğraf makinanız bozuk
  11. atalay121

WB Warband - Krallık Kurma ve Evlenme Rehberi (WB)

Evet arkadaşlar hepimize yardımcı olacak krallık kurma rehberi hazırlamak istedim                                                         Kavramlar: İdare Hakkı: Yoldaşlarını kral olma konusunda yardımcı ol diyoruz her npc bir kez propaganda yapmak için gidiyor ve her bir gidiş için 3 puan...
  12. atalay121

cheat menü hazırlama

arkadaşlar cheat menü hazırlamayı anlatabilir misiniz?
  13. atalay121

kral olamıyorum

arkadaşlar evlendim şehir ele geçirdim ama diğer krallar beni kral olarak tanımıyor diğer lordlar bana güvenmiyor ne yapmalıyım nam 2500, idare hakkı 12, onur 24  diğer lordlardan ilişkim 18 olan bile var ama benim kral olmamı tanımıyor
  14. atalay121

Mount&Blade Türkçe Forum'da Crack ve Oyun Paylaşımı Yasaktır

Evet, arkadaşlar çoğu kişi bundan dolayı banlandı. Forumumuz bir oyun ve crack paylaşım forumu değildir bu yanlışa düşmeyin sakın Burada sadece modlar ve tr yamalar yapılır ve paylaşılır bundan başka paylaşımlar yasaktır ve illegal paylaşım konuları açmayalım lütfen teşekkürler.
  15. atalay121

Bilgisayar Parçalarının Osmanlıca Karşılıkları..

arkadaşlar alıntıdır umarım beğenirsiniz Bilgisayar Parçalarının Osmanlıca Karşılıkları.. >görev çubugu: degnek ül vazife > >çift tiklama: tikirti ül tekerrür > >administrator: sahip-ul edevat > >flash disk: edevat ül yumusak` > >hard disk:edevat ül civanmert > >anti spyware : müdafa...
  16. atalay121

saatinizi gece 3 de 1 saat ileri alın

evet arkadaşlar bu gece saatimizi 1 saat ileriye alarak yaz saat uygulamasına geçiyoruz her saat türkçe forum burda ben mutluyum =)
  17. atalay121

mount&blade oynarken en çok hangi hileyi kullanıyorsunuz

evet arkadaşlar ben merak ettim acaba en çok hangi hileyi kullanıyoruz? ben: para
  18. atalay121

sizce Türkiye ilerliyor mu?

evet, arkadaşlar bu konu hakkında oy ve fikirlerinizi almak istedim bakalım ilerliyor muyuz? edit: aslında konu kirliliği yapmak istemem ama bu açılım falan mevzuları dolaşıyorken asıl bizi ilgilendiren durumu gündeme getirmek istedim oylar için teşekkürler
  19. atalay121

mod tanıtımları 2010 (düzenlendi )

1.257 Edition 1866 AGE OF BLACKPOWDER- REALM OF REVOLUTİON BARBAR İNVASİON Britain 1297 Britain at War Chronicles of Talera Custom Settlements Eagle and the Radiant Cross Europe 1200 Expanded Gameplay III Fallout Mod Fire Arrow - Turn Into an Inferno...
Top Bottom