Search results

1. Need More Info oyun açılmıyor

zannediyorum. Çözüm çok basit. Steam'i kapatın. Kullanıcı klasöründeki belgelere girip(C:\Kullanıcılar\kullanıcıadı\OneDrive\Belgeler) Mount and Blade II Bannerlord klasörünü tamamen silin
  2. Steam Üzerinden Oyunun Açılmaması

Çözüm çok basit. Steam'i kapatın. Kullanıcı klasöründeki belgelere girip(C:\Kullanıcılar\kullanıcıadı\OneDrive\Belgeler) Mount and Blade II Bannerlord klasörünü tamamen silin. bende oldu umarım sizdede olur
  3. Resolved Oyunun hiçbir türlü tepki vermeme sorunu

çok teşekkür ederim oyun açıldı kendimi bir tık aptal gibi hissettim çok basitmiş aslında tekrar teşekkür ederim. :grin:
  4. Resolved Bannerlord Başlangıçta Çöküyor ve Açılmıyor.

format felan atma boşa ben 2 kere attım hiçbir şey olmadı
  5. Resolved Bannerlord Başlangıçta Çöküyor ve Açılmıyor.

yok aga ya 15 gündür felan oynayamıyorum oyunu tık yok forumda yani kanser olmama ramak kaldı yani .
  6. Resolved Oyunun hiçbir türlü tepki vermeme sorunu

destek olduğunuz için çok teşekürler şuan oyunu oynayalbiliyorum allah razı olsun yemin ediyorum kanser olucam ya
  7. Resolved Oyunun hiçbir türlü tepki vermeme sorunu

Oyunu ilk çıktığı zaman aldığımda hiçbir sıkıntı yoktu fakat bi süre sonra tekrar indirdiğimde oyun açılmıyor . Sadece launcher açılıyor ve oynaya tıkladığımda ne hata veriyor ne bir bildirim veriyor yeni güncelleme ile düzeltirler dedim fakat olmadı internetteki her yolu denedim olmadı lütfen...
Top Bottom