Search results

1. sinansouth

Resimler Yüklenmiyor

Daha önce hiç yaşamadığım 1.2 ile birlikte gelen bir sorun. Arka planda hiç bir uygulama vesaire çalışmıyor sadece oyun açık. Ne kadar beklersem bekleyeyim yüklenmiyor. 25-30 dakika oynadıktan sonra oluyor bu sorun.
  2. sinansouth

Hardcore Ayarlar İçin Öneri?

Oyuna aşağıdaki ayarlarla başladım. İlk yarım saat-bi saat aradaki farkı çok iyi anladım. Haydutlara yenildim, turnuvalarda rezil oldum, kan davası görevlerini batırdım... Oyunu şimdiye kadar hep "Çok Kolay" veya "Kolay" seçenekleriyle oynamıştım. Bu durum özellikle savaşlara çok fazla...
  3. sinansouth

How Can I Edit Mods?

Hi! I want to translate mods from English to Turkish but I couldn't find how to do. Texts are in .dll file I think, so how can I open and edit it? I tried with visual studio&dotPeek but didn't work for me. Can someone help me, modder guys?
  4. sinansouth

0 Askerli Parti

Arkadaşlar yoldaşlarıma parti kuruyorum bi süre sonra 0 asker dolaşıyolar, birliklerin tamamı yaralı gözüküyor ve iyileşmiyorlar. Yakın zamanda Rulership isimli yoldaşları Lord yapan modu indirmeyi planlıyordum ama bu hatadan dolayı biraz korkuyorum aynı şeyler yaşanırsa diye. Hatanın sebebini...
  5. sinansouth

Favori Bannerınız

Reddit'te tonlarca keşfedilmeyi bekleyen banner var. Burada kullandıklarınızı veya favorilerinizi paylaşırsanız daha rahat keşfedebiliriz :grin: White Tree of Gondor
  6. sinansouth

Bannerlord Mod Çeviri Listesi | 29.04.2020

İndirmeden önce çevrilmiş modların açıklamalarını veya dosya içeriklerini inceleyiniz. Bazıları tüm mod dosyalarını içerirken bazıları sadece Türkçe çeviriyi içerir ki bu durumda ana modu da indirmeniz gerekir. -Çeviri dosyalarındaki her türlü hatayı nexus konusunun altından, bu konu altından...
  7. sinansouth

Soylu Asker Sorunu

Sırf okçuları ve mızrakçıları için batanya ile başladım ilerliyorum fakat ilk 1-2 saat içinde sadece 1 tane soylu Asker bulabildim köylerden. Ve 1-2 saattir sadece görev yapıyorum ilişkim artsın diye. Soylu askerleri nasıl artırabiliriz, bi yolu veya modu var mı?
  8. sinansouth

Kendimce Öneriler

Bir haftalık oyun deneyimim sonunda değinmek istediğim şeyleri buraya yazıyorum. Çoğu basit şeyler. --- Hikaye Görevleri Esir Satma Görev Çeşitliliği Valilik&Yoldaşlar Daha Fazla Seçenek Yetkiler&Ünvanlar&Diplomasi --- Turnuva Eşitliği Neden Sadece Biz Krallık Kurabiliyoruz...
  9. sinansouth

Sessiz Sakin Bir Krallık Var Mı?

Merhaba arkadaşlar. Saatlerce oynadım oyunu, ama at sevdam yüzünden hep Kuzait askerleri ve Kuzait toprakları yakınında vakit geçirdim. Yani, özellikle Warband'e kıyasla at sürmek, at üzerinde kılıç sallamak, ok atmak gerçekten çok tatmin edici olmuş. Ama sorun şu ki, Kuzaitler genelde...
  10. sinansouth

Her Patchte Artan Drop ve Crash

Merhaba arkadaşlar. Öncelikle sistemimi atayım, Lenovo Legion Y530 laptop; 8.Nesil Intel Core i5-8300H İşlemci 8GB DDR4 2666 MHz. RAM 1TB 7200rpm 2.5" SATA3 HDD 2GB Harici GDDR5 GeForce GTX1050 Ekran Kartı Bu sistemle aşağıdaki ayarlarda oynarken kasma en aza iniyor fakat drop ve crashlerin...
  11. sinansouth

Sadece bir sorum var yardımcı olun lütfen...

Oyunda 3 grup var bildiğim kadarıyla. Piyadeler, Süvariler, Okçular. Biz bunları silme tuşu yani " BACKSPACE " tuşuna basmadan teker teker nasıl emir verebiliriz. Mesela; Okçular atış serbest, süvariler beni izleyin, piyadeler yakın dur falan. Cevap verirseniz sevinirim.
  12. sinansouth

Ordu Düzeni-Askerler

Merhaba arkadaşlar. Bence bir ülke veya krallığın yöneticisi veya mareşaliysek eğer birlik birlik adam ayırabilmeliyiz. Güçlüler bir yana kötüler bir yana gibi. Savaşmadan önceki ekranda sen beklerken adamların dalsın gibi seçeneklerin olduğu yere şu şekilde eklenebilir; 1. Bölüğü(orduyu) önden...
  13. sinansouth

M&B Warband'ta Kendi Ülkenizi Kurmak!

Herkese Merhaba arkadaşlar! M&B Warband oynarken hiç bir krallığa girmeden dolaşıyordum. 20. günde canım sıkıldı hileyle kale aldım. Unutmayın hiç bir ülkeyle bağlantınız olmuyacak derebeyi vs olmiyacaksınız. Ondan sonra bi askeriniz size soruyo bu kaleyi ne yapalım diye kendinize alıyosunuz...
Top Bottom