Search results

1. OktayHan

Bu Oyunda Late Game Yok!

Yine bir sefere başladım, yine kendi krallığımı kurdum, yine bir iki kale aldım ve yine daha ileri gidemeden seferimi bitirdim. Çünkü krallık kurduktan sonra yapabileceğiniz üç şey var: -Savaşmak, -Savaştığın bir krallıkla barışıp başka bir krallıkla savaşmak, -Barıştığın krallıkla tekrar...
  2. OktayHan

Kalelerin ve Şehirlerin İşlevsiz Olması

Daha önce burada sorgulamıştım bu durumu ama Global Forum'da bu konu hakkında ayrı başlık açıldığını görünce burada da tartışalım istedim. Soru açık kaleler ve şehirler ne işe yarıyor gerçekten? Global forumda çoğu oyuncu oyunun erken aşamasından ve orta aşamasından keyif aldığını ama geç...
  3. OktayHan

Diplomasi Tarafında Ne Gibi Gelişmeler Bekliyorsunuz? Önerileriniz Neler?

Oyunun erken erişim aşamasında diplomasi yok denilecek seviyede. Tam sürüme geçildiğinde ne gibi geliştirmeler, eklemeler bekliyorsunuz? Eğer varsa, önerilerinizi paylaşırsanız sevinirim. Böylece belki de Türkçe Forum'un oyunun diplomasi tarafındaki ortak beklentilerini göstermiş oluruz.
  4. OktayHan

SSD'nin Bannerlord Oynanışında Yarattığı Fark

Yaşadığım FPS droplar yüzünden oyunu oynayamadığımı ve çözüm için SSD veya RAM almayı düşündüğümü şu başlıkta paylaşmıştım. https://forums.taleworlds.com/index.php?threads/ram-mi-almalıyım-ssd-mi.421961/ Daha sonra forumdaki dostların da önerileriyle SSD alma kararımı kesinleştirmiştim. Bugün...
  5. OktayHan

RAM mi almalıyım SSD mi?

FPS drop sorunu yüzünden oyunu oynamaya, 8 GB RAM alıp sistemi 16 GB'a yükseltene kadar bir süre ara vereyim dedim ama dün sipariş vermeden önce son bir kez oynayıp kararımı netleştirmek istedim. Yaklaşık 2 saatlik oyunun ardından oyun içinde maksimum 6500 MB olmak üzere ortalama 6000 MB RAM...
  6. OktayHan

Resolved Grafik ayarları farketmeksizin karşılaştığım sorunlar

Ryzen 5 1600 AF GTX 1650 Super Corsair 8GB 3000 Mhz RAM WD 7200 RPM HDD (3 aylık ürün, yaptığım testlerde bad sector gibi herhangi bir olumsuzlukla karşılaşmadım.) Problemler: -Low ayarlarda dahi geç yüklenen kaplamalar. (Örnek: Lordlar ile ilk konuşmada kıyafetleri, zırhları 2-3 saniye sonra...
  7. OktayHan

Need More Info Sli Desteği?

İki adet 2'şer GB'lık GTX 970 kartım var ama oyunda sadece bir tanesini seçebiliyorum. Sli desteği yok mu yoksa ben mi bir şeyleri yanlış yapıyorum? Sli desteği yoksa ileride gelir mi?
  8. OktayHan

Kalradya'da Din

Artık bir şeyler önermenin, fikir vermenin süresi doldu biliyorum ama benimki fikirden ziyade mümkünse Arda Bey'den gidermesini beklediğim bir merak. Forumda biraz geriye gidip çek ettiğimde hakkında herhangi bir konuya rastlamadığım, orta çağ temalı bir oyunda üzerinde pek durulmaması garibime...
Top Bottom