Search results

1. ZignarutSilver

[Arşiv][RRush] Team Rush Rush

Yeni konu: *http://forums.taleworlds.com/index.php/topic,176023.0.html
  2. ZignarutSilver

WB Steam Kullananlar İçin Mod Yükleme

Steam üzerinden Mount&Blade Warband yükleyen arkadaşların temel sorunlarından bir tanesi -eğer steam hakkında pek bilgisi yoksa- modu yükleyecek klasörü bulamamak. Bir çok bilgisayarda aşağıdaki uzantıya benzer bir yerde Modules klasörünü bulabilirsiniz. Modumuzu içeren klasörü, Modules...
  3. ZignarutSilver

NPC Hayvanlar ve Daha Çok NPC + Yeni Animler

Çayırlarda koştururken yerden geçen bir tavşan, köye girdiğimizde etrafta gezinen tavuklar, şehrin sokaklarında gezinen köpekler.. Bence daha çok npc görmeliyiz oyunda. Haycanlardan daha spesifik insanlar. Yani tek tip köylüler değil de ne bileyim köyün etrafındaki çayırda bir çoban, sokakta bir...
  4. ZignarutSilver

Kimler kaldı eskilerden?

Arkadaşlar tee zamanında bu foruma emek veren kişilerden birisi olarak "old frats" kıvamındaki arkadaşları merak ediyorum acaba hala buradalar mı? Yoksa başka diyarlara yelken mi açtılar?
  5. ZignarutSilver

Oyun çok yavaş iniyor...

Bir haftadır oyunu indirmeye çalışıyorum ancak max/10 kb ile indiriyor. Bu da kafadan 2-3 saat demek. Kendimi 56k kullanıyor gibi hissettim. Sizde de aynı sorun var mı? Var ise buna nasıl bir çözüm getirilebilir?
  6. ZignarutSilver

Turkish Military Mod

Caravan tarafından yapılan bir minimod. Vaegirleri Türk yapan bir mod olacak. Yeni itemlar vs. olacak. Asker resimlerinizi ve silahları buraya yollarsanız memnun oluruz.
  7. ZignarutSilver

Kurtuluş Savaşı Modu

Okadar yapılan mod (Yapılacağı söylenen) var. Neden kurtuluş savaşı moduda yapılmıyor? Yapılsa kötü mü olur? Eğlenceli olmaz mı?
  8. ZignarutSilver

Soruuun!! :'(

Hangi modu kullandığım farketmiyor ama bir konuşmanın ortasında veya savaşa girmeden önceki konuşmada oyun takılıyor :'(
  9. ZignarutSilver

Açarken hata ve trojan uyarsı alıyorum.

buda resmi hatanın :? :?
Top Bottom