Search results

1. Asadli

Europa Universalis

Oynamak isteyen olsa eklesin
  2. Asadli

Warband Mod Çeviri Listesi | Güncel 10.11.2018

Beyler,çeviri için adam lazım olursa seve seve elimden geldiği kadarıyla yardım ederim.
  3. Asadli

Tarihin En Derinlerinden Birbirinden Enteresan 10 Bilgi

1. Washington Meydanı Parkı eskiden bir mezarlıktı ve park 20 binden fazla bedenin üzerine yapıldı. 2. Cengiz Han bir keresinde açlıktan ölmek üzere olan ordusuna her 10. askeri yemesini emretti. 3. Bilim...
  4. Asadli

Turkish İce Cream filmi (2019)

Forumda böyle müthiş bir filmi görmeyince konu açmak istedim. Turkish'i Dondurma, Çanakkale Savaşı sırasında Avustralya'da yaşayan iki Türk'ün ülkeleri için verdikleri mücadeleyi konu ediyor. Avustralya’da yaşayan iki Türk, geçimlerini devecilik ve el arabası ile dondurma satarak sağlar. 1915...
  5. Asadli

Yeni Üyelerin Tanışma Konusu

Forum profilin > İmza > Üstteki simgelerden "Resim Ekle" de > İstediğin resmin linkini yapıştır > Kaydet

aga imza kısmında resim ekle yok,profil kısmındada düzenle yok.Bir kaç ssat sonra açılacak ola bilirmi
  6. Asadli

7. Asadli

GGQmVr.png
    dMzvyp.png

Yukarıdan görsel ikonuna tıklayıp, ekleyeceğin görselin direkt bağlantısını girmen yeterli.
    Örneğin bu görsel için -> https://i.hizliresim.com/dMzvyp.png
    VB59oj.png

WoAqN4.png

İmza Görseline Bağlantı vermek için görselin üstüne tıklayıp/baskılı tutup bağlantı ikonuna tıklayıp, bağlantıyı girmen gerek

Eski foruma göre biraz çetrefilli gibi ama alışınca eskisinden kolay ve kullanışlı gözüküyor..
    eyvallah kardeşim minnetdarım,fakat bende o duzenle gozukmuyor
  8. Asadli

Hoş geldin, nasıl bir sorun?
    Sağolun,eski forum zamanında böyle sorun yaşamamıştım fakat bilmiyorum ben körmüyüm yoksa ne profil fotosu ekleme butonunu bulmuyorum ve imza konusuna gelirsek mesala fotoyu hizli resime yukluyup orda forum için olanı kopyalayıp yapıştırdıöımda sadece bağlantı yazı olarak düşüyor.Eski forumda böyle yaptığmda oluyordu.Şimdiden teşekkürler
  9. Asadli

Selam forumda yeniyim.İmza(linkli) ve profil fotosu eklemekle ilgili sorun yaşıyorum
  10. Asadli

En son hangi kitabı okudunuz?

Hüseyn Nihal Atsız- Bozkurtlar
  11. Asadli

Kortlcha's Expansion to Native Modu (SP) (WB) v9.5 Patch çıktı!

Efsane gözüküyor hemen indireceöim,Türkçe yamayıda sabırsızlıkla bekliyeceğim.
  12. Asadli

[SP]M&B Warband 11. Yüzyıl Mod

güzel gözüküyor
Top Bottom