Search results

1. Ar-Pharazon

arzagostan kendi krallıgını kurmak

ejderha sancagını sadece mevcut bir krallıga verebiliyorum 1 kalem 1 şehrim var klan levelimde 4 neden kendi krallıgımı kurmak için bir seçenek vermiyor ?
  2. Ar-Pharazon

Garip yüz şekli

Bazı anlarda ekran komple bu yüzle anlık degişip geliyor bazen şehir simgeleri kale simgeleri değişiyior nedenini bilen varmı ?https://www.hizliresim.com/3qy9zap
  3. Ar-Pharazon

Klan turnuvaları ve yayınları

Klan maçları turnuvalar gibi etkinlikler bir twitch veya youtube kanalında canlı olarak yayınlanıyor mu yayınlanıyorsa yayıncı kanalları yazabilir misiniz ?
  4. Ar-Pharazon

küçük bir patch gelmiş galiba

bu küçük patchden sonra performans kaybı yaşayan benim gibi kişiler var mı ?
  5. Ar-Pharazon

Mp sürüm uyuşmazlıgı

şuanda oyuna girmek için 1.5.10 istiyor ama betalarda 1.5.9 gözüküyor 1.5.1 in üstüne 1.5.10 dan mı girmem gerekiyor ?
  6. Ar-Pharazon

eu serverlarına noldu

ne zaman acılacak ve neden kapalı ?
  7. Ar-Pharazon

mp crash

single oynarken modlarla falan crash alıyorduk ama mp deathmatch oynarkende mi başladı bu sorun 2 oldu bugün
  8. Ar-Pharazon

trading post a bölgesindeki

trading post A bölgesinde çok kötü fps düşüşü yaşıyorum benden başka yaşayan varmı ve bu konudan yetkililerin haberi varmı ?
  9. Ar-Pharazon

GeForceNow ile bannerlord

Aranızda geforcenow kullanan varmı nasıl çalıştıgı oyunları nasıl oynadıgımızı ve bannerlordda nası performans verdigini anlatıcak birisi
  10. Ar-Pharazon

c-rpg nasıl oynarım

videolara bakıyorum c-rpg.net den indirip kayıt oluyorlar ama o siteye girmiyor şuan indirip kayıt olmak için bir site mevcutmudur veya nerelerden indirip oynayabilirim ?
  11. Ar-Pharazon

Sunucu çökmesi

Sabahtan beri ard arda 4 oyunumda sunucu çöktügü için yarıda kaldı bu sorunu yaşayan tek benmiyim ?
  12. Ar-Pharazon

Bannerlord multiplayer oyna yazısı kırmızı ve giremiyorum

Bannerlord multiplayer oyna yazısı kırmızı ve giremiyorum tıklanmıyor bişey yapılmıyor çözümünü bilen varmı
  13. Ar-Pharazon

MP crash sorunu

MP serverlara veya çatışma kaptan gibi modlara girerken veya bittiginde yada oynarken crash veriyor the application faced problem diye çözümü nedir ?
  14. Ar-Pharazon

1.5.5 betada multiplayer girilebiliyormu

1.5.5 betada multiplayer girebiliyormuyuz yoksa 1.5.4 mü indirmem lazım ?
Top Bottom