Search results

1. MachiavelIi

v.2.5

Ana konudaki indirme linki kırık. Güncel linki paylaşabilecek olan var mı? NOT: Steam atölyesinde buldum. Konu kilitlenebilir.
  2. MachiavelIi

v.1.5.10

Yahu bekleye bekleye kök saldık. Sanki oyun komple betadan çıkıyor. Neden gelmedi halâ?
  3. MachiavelIi

Crashlord

Bir hevestir aylar sonra ilk defa canım Bannerlord çekti. Malum gelişim süreci pek beklenilen ya da istenilen şekilde gitmediği için 140 liralık bir ölü yatırım gibi varlığını hatırlamakta güçlük çekebiliyoruz. Gireyim dedim. Girmemle 5 dakika sonra crash yemem bir oldu. Olabilir dedim...
  4. MachiavelIi

Update!

Merhaba, fark etmemişim ama ya dün ya da bugün 1.7 GB boyutunda bir update gelmiş. Neidüğü hakkında bilgisi veya fikri olan var mı?
  5. MachiavelIi

Performans Konfigürasyonu

Öncelikle herkese merhaba aynı konuyu Steam forumda da açmıştım burayada taşımak istedim. Bannerlord çıktı çıkalı bilgisayar donanımları her ne kadar A++ olsa dahi crash, kasma ya da donma sorunları ile baş edemeyenlerin sayısını saymakla bitiremeyiz. Epeyce zamandır da bu konu hakkında herhangi...
  6. MachiavelIi

Geliştirme Önerileri

Arkadaşlar öncelikle herkese merhaba. Bende birçoğunuz gibi eski bir Warband ilk gününden beri de Bannerlord oyuncusuyum. Sanırım bunca yıl bekleyişin ardına şımarıklık ederek, arzuladığım, bu da olmalı şu da olmalı diye kendimi telkinlediğim şeyler vardı ki doğru bir yerde doğru bir zamanda...
Top Bottom