Search results

1. Diprone23

Bannerlord Beta Oyuncuları

Yanlış hatırlamıyorsam birkaç oyunda dedigim yapilmısti ondan sordum tesekkûrler
  2. Diprone23

Bannerlord Beta Oyuncuları

Steam üzerinden Bannerlord'un betasına kabul edilenlerin oyun çıktıktan sonra almasına gerek var mı? Yoksa kütüphanende ekli mi olacak?
  3. Diprone23

Mount & Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

Bannerlord değil plastiklord olmus sanki
  4. Diprone23

İmza - Avatar istek konusu

Dracheon said:
    Diprone said:
    Dracheon said:
    nQ95ja.jpg

Şu resmi png yapıp avatar boyutuna getirebilecek var mı?
    BaWE0p.png

İşinizi görur mü bilmem ama yapmaya çalistim
    Teşekkür ederim :smile:
    Rica ederim :smile:
  5. Diprone23

İmza - Avatar istek konusu

Dracheon said:
    nQ95ja.jpg

Şu resmi png yapıp avatar boyutuna getirebilecek var mı?
    BaWE0p.png

İşinizi görur mü bilmem ama yapmaya çalistim
  6. Diprone23

[OSP] Sons of War|Açık kaynak olarak paylaşıldı.

Hala daha %55 mi yoksa ilerledi mi?
  7. Diprone23

Vuruş biçimi önerisi

O oyun öldü diye biliyorum ben
  8. Diprone23

Vuruş biçimi önerisi

ibrayim said:
    Animasyonların arttırılması konusuna kesinlikle katılıyorum. Sürekli sürekli aynı vuruşları görmek bir yerden sonra can sıkıcı olmaya başlıyor çünkü. Ayrıca farklı animasyonların olmasının mp için sıkıntı çıkaracığını da düşünmüyorum. Çünkü kılıç sana sağdan geliyorsa sağ tarafını bloklarsın bunun animasyonla falan çok da alakası yok.
    Benim gibi düşünen birisini bulmak sevindirici.
  9. Diprone23

AşkMilitanı said:
    Artık her blog tarihinde bir anda işte çıkış tarihi diyip ön siparişe açacaklarmış hissi var bende yarın yaparlarmı acaba ? :smile:
    Keske ama fazla umutlanma bence
  10. Diprone23

What are you playing right now?

I am hyped for Exodus :party:
  11. Diprone23

Madem çok yakinda çıkacak bir tarih versinler artık.
  12. Diprone23

What are you playing right now?

I am playing ArmA 3 Apex right now.
  13. Diprone23

dgkn53 said:
    Witcher said:
    29:07 'den sonrası...

Ali Erkin'in sözünün üzerine 2019'da bekliyoruz oyunu ama 2016'da da benzer bir şey yaşamıştık. 2019 doğrudur inşallah.

Enis Kirazoğlunu burada görmek beni şaşırttı. :smile: Ama çıkacak eni sonu çokta darlanmaya gerek yok benim gibi çoğu kişi bu sene erken erişime açılacağını düşünüyordur. Öyle olacak zaten blogların sona yaklaştığı da belli ediyor bunu
    Umarım öyle olur.Arkadaşında dediği gibi,2016'da da böyle bir heyecanlanmıştık.Zira bu senede çıkmazsa oyuncu kaybedecekler artık
  14. Diprone23

Yeni Community Support M.ArdA!

Hayırlı olsun reis yakışır.
    Oyunu flaşa at reis
  15. Diprone23

Son Harften İngilizce Kelime Bulma Oyunu

Exhaustive
  16. Diprone23

Şu Anda Hangi Kitabı Okuyorsunuz?

Arkadaşlar kusura bakmayin "En son hangi kitabı okudunuz?" Konusu varmış zaten.Görememişim konuyu kitliyorum.
  17. Diprone23

Büyük Kalradya Savaşı

konyene said:
    Ethred said:
    Ortada henüz bir mod, resim, ekip olmadan ; "ilgi olmazsa mod iptal edilir" gibi cümleler kullanılmaması için, mod konusunu açmamanı öneririm bir daha. Modun en az %30'unu tamamladıktan sonra, elinde yeterince resim olunca konuyu aç. Hem forumda boş konular olmasın(Forum kirliliği üzerine), Hemde sadece bir düşünce ortada iken konu açılması zaten forum kurallarına aykırı ve konu için yeterli bilgi yok...
    anlayabileceğin gibi bu forumda yeniyim ve yaptığım bir şeyi takip eden bir kitlem yok bir mod yapacağımda bu modu 5 kişi oynayacaksa onlardan da küfür,linç vb. şeyler yiyeceksem ben bu modu küfür yemek için mi yapıyorum oynanacaksa yaparım
    Eğer mod gerçekten güzel olursa ve bir yere kadar gelmişsen insanlar zaten sana ilgi gösterir.Hatta ekibine katılmak isteyenlerde olur.Fakat ortada hiçbir şey yokken ilgi istemek doğru değil bence.Bu yüzden fikrinin arkasındaysan çalışmaya başla ve ortaya bir şeyler koy :smile:
Top Bottom