Search results

1. Dylle

[OSP]Dylle'nin Bayrak Paketleri|V3 Geldi|

Arkadaşlar buraya yaptığım bayrakları koyacağım (evet hobi olarak bayrak yapıyorum :D). Sayfa Düzeni yakında gelecektir.
  2. Dylle

Soru-Cevap oyunumuz.

Evet oyunumuz başalsın :D     Admin abi ilk oyunum hatamız olursa affola.
  3. Dylle

Brytenwalda|Türkçe Yama Çalışması|

Arkadaşlar Brytenwalda'ya türkçe yama yapıyorum. Yama yeni başladım arkadaşlar bu sebeple henüz fazla birşey çeviremedim diyalogları falan henüz çeviremedim ancak sürekli güncel resimler koyacağım. Yamayı yarıda bırakmak gibi bir niyetim yok. Yamanın diyalogları bitirir bitirmez ilk sürümünü...
  4. Dylle

Dylle'nin El Emeği Göz Nuru Mapleri,Ospleri|Map Paketi 0.1 Çıktı|Resimler Güncel

Arkadaşlar kendi yaptığım mapleri burada paylaşacağım. Maksat modculara yardım etmek. -Kullanırken: Arkadaşlar özgürce kullanabilirseniz -adımı teşekkürlere yazarsanız sevinirim.- Link: https://yadi.sk/d/SnPKxfkpipKC8 Kurulum: Rar dosyasının içindeki klasörlerden hangi mapı istiyorsanız...
  5. Dylle

Mount And Blade'ye ilk başladığınızdaki izleniminiz.

Evet arkadaşlar şu şekilde yazın 1-(Seri ismi örn. Warband, With fire And Sword gibi.) 2-İzleniminiz 3-İlk oynadığınız mod ve izleniminiz 1-İlk Warband'ı oynadım 2-Karakter yaratma ekranını görünce mest olmuştum :d İşte beklediğim oyun dedim 3-Osmanlı moduydu. Hiç zevk alamamıştım Kalradya'da...
  6. Dylle

Calradia 1432|Sezon 1|Giriş|

Kalradya'da hiç bir zaman barış olmamıştı. Olmayacaktı. 1320 yılında Birleşen Kalradya 1397 yılında tekrar bölünmüştü. Eski Nord Krallığı'nın Yerini  Borak İmparatorluğu almıştı. Vaegir ve Kergit toprakları tamamen Vahkilerin elindeydi. Eski kalradya İmparatorluğu yok olmamıştı hala Kalradya...
  7. Dylle

Hazır Module Systemler

Arkadaşlar bence olması gereken bir konu yada en azından ben öyle düşünüyorum bu konuda daha önceden yapıp yarım bıraktığımız -veya kod denemek için kullandığımız- İşimize yaramayan mod yapmayacağımız Module system dosyalarını paylaşalım ben iki tane paylaşacağım: 1- Ateşli silah modu...
  8. Dylle

Dylle'nin Mod Atölyesi|Troop ekleme düzenleme|

Mor:Krallık bu fazla birşey değiştirmez.Yani önemli olan kültürleri ayarlarken hangi krallığa verdiğiniz ama siz yinede buraya hangi krallıktan oalcaksa onu yazın. Yeşil:İtemleri Kırmızı:Yetenekleri. Seviyesi falan. Kahverengi: Yüz kodu. [/spoiler][/spoiler] Yeşil 1: Bu sizin dialoğunuzun...
  9. Dylle

Ateşli Silah Modu Yapacak Arkadaşlar Kesin Okusunlar

Evet ateşli silahlarla alakalı mod yapacak arkadaşlarımıza tamamen yardımcı olacak bir konum var arkadaşlar. Bu konumda sizlere ateşli silah ekleme tutuş şekli ayarlama ve tüm ateşli silah osplerini vereceğim. İlk olarak ospler 19. Yüzyılda geçen mod yapacak arkadaşlarımıza iki tane osp...
  10. Dylle

arkadaşlar yardım -ÇÖZÜLDÜ-

Arkadaşlar warband INI dosyaları yükleniyor derken program yanıt vermiyor diyor. :( LÜTFEN YARDIM. EDİT: Bir dosyayı yanlış yüklemişim arkadaşlar konu KİLİT
  11. Dylle

Mod yapan arkadaşlar için kolaylık sağlayacak kaynaklar (osp vb.)

Arkadaşlar bu konumda mod yapan arkadaşlarımıza yardımcı olabilecek osp ve kod kaynaklarını düzenledim. 1-M&B Repository M&B Repository içinde pek çok mod barındırmakla beraber pek çok da osp ve kod barındırır. Üstelik bu siteyi acemi arkadaşlar için bir osp cenneti yapan şey ise çoğu osp nin...
  12. Dylle

[SP][Yapım] The Fire Of Europe|11 Mart Yeni Resimler|Irklara Göre Başlangıç|

[size=8pt]   Britanya adasında başlayıp İskoç,İngiliz ve İrlandalıların Hakimiyet savaşına tanık olabileceğin. Teknolojik Fransızların dış dünyayla ilişkilerini tecrübe edebileceğin. Abbasilerin ilkel afrikalılara ve Doğulu Hintlilere...
  13. Dylle

Arkadaşlar Haritadan Anlayan Yardım Edebilirmi

Arkadaşlar ben bir mod yapıyorum ve tüm dünyanın haritasını yaptım. Haliyle map bayağı büyük oldu. Ancak arkadaşlar oyunda sadece anadolu üzerinde hareket edebiliyorum belli bir alanın dışına çıkamıyorum arkadaşlar mapte gidebileceğim alanı nasıl büyütebilirim
  14. Dylle

Yeni Modum The Old Time -Eski Zamanlar-

Hikaye       Staryan diyarında savaş hakimdi. Ülke bölünmüştü. İsyancılar, Hanedanlıklar, Lordlar hepsi tek bir şey için savaşıyorlardı. Staryan'ı ele geçirmek için. Kuzeyli Frakhalar ve Godarlar Güneyli Frechler ve Boraklar wirkh Hanedanı, Morcha Hanedanı, Rodka Hanedanı, Muns Hanedanı ve...
Top Bottom