Search results

1. Gmangman

Krallık kurma

Arkadaşlar çok komik bir şey fark ettim.Eğer bayan olarak krallık kurarsak erkek muamelesi görüyoruz ve bayan kahramanlarla (örn: ymira) evlenebiliyoruz.Ancak ERKEK olarak yaparsak tüm lordlarımız bize hanımım diyor ve evlenemiyoruz.Bu hata sadece ben de mi var  :lol: :lol:
  2. Gmangman

[WB]Age of Blades-Age of Empires kaynaklı Mod

Arkadaşlar biri istemişti bunun çevirisini.Tamamen ben çevirdim.Hatalar için şimdiden özür orjinal konu  http://forums.taleworlds.com/index.php/topic,113157.0.html Not: sahibinden izin alınmıştır! .                                     Bir Age of Empires 2 Kaynaklı Mod YENİLİKLER...
  3. Gmangman

Multiplayer-Küçük bir RPG sistemi önerisi

Aslında önerim biraz değişik ve uğraştırıcı olacak ama, yine de yazayım dedim. Ben multiplayerı ilk oynadığımda fark ettim her şey çok hızlı gelişiyor ve oyun bitince bir kazancımız olmuyor.Yeni bir oyuna başlayınca yine 1000 altınla başlıyoruz.Aslında küçük bir kalıcı rpg sistemi konulsa çok...
  4. Gmangman

Modül sistemde hata (soru)

arkadaşlar ben 1.127 modül sistemini indirdim.Oyunun versiyonu da aynı.modül sistem için ne gerekiyosa yaptım.ortam değişkeni olarak atadım dosya belirttim falan.ama build_module.bat dosyasını açınca şu hata çıkıyor: daha önce modül sistemi kaç kere kullandım.ama böyle bir hata yoktu yani her...
  5. Gmangman

BRFedit

arkadaşlar ben modellerimi obj ye çevirip başka bir programda kullanmak istiyorum. brf edit önceden çalışıyodu bende ama geçenlerde denedim değişik bir hata verdi. hata şöyle yeniden yükledim ama aynı hatayı verdi. sebebi ne olabilir?
  6. Gmangman

Import/export-windows 7 (Soru)

Arkadaşlar öncelikle konu kirliliği için özür dilerim.Forumu aradım ama bi şey  bulamadım Ben xp'de import export yaparken hiçbir sorun çıkmıyodu.Sonra işletim sistemi vista olan bir pc aldım.Onda export yaptığımda dosyaya hiçbir şey gelmiodu.Şu anda işletim sistemi windows 7 olanda deniyorum...
Top Bottom