Search results

1. Kapıkulu Sipahisi

Bannerlord'a dair geliştiricilere tavsiyeler

Fakat şöyle bakarsak, ben hala warband oynuyorum ama aradığım yoldaşı bi türlü bulamıyorum gına geldi artık :grin: Bundan dolayı ek seçenek olarak sunmaları bence iyi bir şey.
    Bence de ek seçenek olarak eklenmeleri güzel bir şey fakat kendi hikayeleri olan sabit yoldaşlar da olsaydı keşke. Ben Bannerlord'dan bizim gibi dünyayı dolaşıp asker toplayan ve krallıklara katılan başka maceracılar da istiyordum.
  2. Kapıkulu Sipahisi

Evet arayüzden her şeyin halledilmesi benim de hoşuma gitmiyor kolaylık olsun diye yapmışlar, bir de bir yerden sonra milletin canı sıkılabilir sürekli gir çık yapmaya yükleme süreleri yüzünden. Ama yine de sana katılıyorum.
    Ben Warband'da şehre geldiğimde hana girip kimler varmış bir bakmayı çok seviyordum. Bazen kavgacı sarhoşa falan denk gelince oyuna renk katıyordu. Bannerlord'da bizi kim bilir neler bekliyor, acaba Rolf'un babası Rolf evinden Rolf'ü görür müyüz diye hayaller kuruyordum. Beklentilerim boşa çıktığı gibi kavgacı sarhoş falan da kaldırılmış. Özellikle de Warband'daki gibi karakterler yerine rastgele oluşan ve hikayeleri önemsiz yoldaşlarımızın olması çok üzdü beni.
  3. Kapıkulu Sipahisi

tek tek her bir madde hakkında sizinle oturup çay içerken konuşmak o kadar keyifli olurdu ki...
    Çok teşekkür ederim, açıkçası insanların okumayı bırak görmesini bile beklemiyordum. Umarım oyunun yapımcıları ya da en azından bazı modder arkadaşlar da görüp bu tavsiyeleri dikkate alırlar. Mount and Blade ile büyümüş birisi olarak Bannerlord'dan çok beklentim vardı o yüzden oyun ne kadar güzel olsa da gözüme eksik geliyor. İnşallah çıktığında şu ankinden çok daha detaylı bir oyun olur. Ayrıca sizler gibi Mount and Blade sevdalılarıyla karşılaştığım için de çok mesudum.
  4. Kapıkulu Sipahisi

Merhabalar, yaklaşık bir haftadır hazırladığım Bannerlord'un eksikleri ve önerilerim ile alakalı yazıyı direkt olarak şirkete ulaştıramadığım için buraya yazıyorum. Bu inceleme oyunun ilk çıktığı zamanına aittir ve muhtemelen bahsedeceğim bazı sorunlar düzelmiştir. Fakat, oyunun dizaynı ve...
Top Bottom