Search results

1. Samdomanld

Skins (İngiliz Ergen Dizisi - Muhteşem)

Dün başladım ve 3 bölüm izledim. Harika bir dizi. Herkese öneriyorum.
  2. Samdomanld

Combofix Internet

Combofix ile pcyi tarattim ve internet baglantim gitti. Aga bagli oldugunu soyluyor pc ama tarayiciyi acinca ana makine yanit vermiyor gibi hata veriyor. Sistem geri yuklemesi ag onarma falan yaptim ama olmadi. Yardim eden olursa cok sevinirim.
  3. Samdomanld

Darağacı

Her hafta forumdan birini banlıyoruz. Hadi destek!1!!1bir!
  4. Samdomanld

Fidel Castro Öldü

Forumda bir kaç gündür aktif değildim. Girdiğimde bu konunu açılmış olacağını sanıyordum ama açmamış kimse. Fidel Castro 25 Kasım 2016 tarihinde hayatını kaybetti. Trump'ın, bir çok Castro düşmanı gibi(bizim ülkede bile var bunlardan. Malum parti ve saz arkadaşları gibi) bunu kutladığını...
  5. Samdomanld

Vampyr - Coming Soon

Vampyr is an upcoming action role-playing video game developed by Dontnod Entertainment and published by Focus Home Interactive. It will be available for Microsoft Windows, PlayStation 4 and Xbox One in 2017. The plot revolves around vampire doctor Jonathan Reid who is coming to terms with his...
  6. Samdomanld

Vampyr - DONTNOD Entertainment

Vampyr, Dontnod Entertainment tarafından geliştirilen ve Focus Home Interactive tarafından 2017 yılında Microsoft Windows ile birlikte bir kaç konsol için piyasaya sürülecek olan aksiyon RPG oyunudur. Oyunun hikayesi ölümsüz bir vampir olan Doktor Jonathan Reid'in etrafında döner. Doktor...
  7. Samdomanld

Paralel Çizgi 1.0

1.0 Odada 92. Gün 93 Gün Önce Gerçekler
  8. Samdomanld

Türkçe Forum Dizi Listesi

Dizi Listesi A Agents of Shield Alcatraz American Horror Story Arrow B Band of Brothers Battlestar: Galactica Being Human Better Call Saul Black Mirror Black Sails Blue Mountain State Breaking Bad C Chuck Community Continuum                D Da Vinci's Demons DCs...
  9. Samdomanld

Python Dersleri - Başlangıç 2

Merhabalar. Hem kendi bilgimi pekiştirmek hem de dünyaya bir katkıda bulunmak amacıyla Python dilinde başlangıç düzeyinde bir ders hazırlamak istedim. Python Nedir? Python, nesne yönelimli, yorumlamalı, birimsel (modüler) ve etkileşimli yüksek seviyeli bir programlama dilidir. Ortaya çıkaran...
  10. Samdomanld

ekrana goruntu gitmiyor

Selam beyler az once kasayi temizledim. Islemcinin sogutucusunu falan cikarttim ama tekrar takip pcyi calistirdigimda ekrana goruntu gelmedi. Sonra kasa elimden dustu, tekrar calistirdim bu seferde guc kablosunu taktigim yerden yanik kokusu cikmaya baslasi. Fisi falan cektim, acmaya calistigimda...
  11. Samdomanld

"Türkiye Neden Gelişmiyor?"

Hepimiz bir yerlerde "Teknolojide neden geriyiz?", "Futbol Milli takımımız neden iyi değil?", "Türkçe Rap neden gelişmiyor?" tarzı sorular görmüşüzdür. Siz Türkiye'nin "gelişmemesi" konusunda neler düşünüyorsunuz?
  12. Samdomanld

Mutluluğun Taklidi | 3: Yaratık

Bütün bu savaş, mücadele, ölüm... Sence çabalarımıza değecek mi? Gerçekten her şeyi değiştirebileceğimize inanıyor musun? Evet, yaşam alanımızı, neredeyse çürümekte olan gezegenimizi yani dünyayı güzelleştiremeyiz. Ama özgürlüğümüzü kazanabiliriz. İnsanların robot gibi yaşamasını...
  13. Samdomanld

Life is Strange

Life Is Strange is an episodic graphic adventure video game developed by Dontnod Entertainment and published by Square Enix. It is available for Microsoft Windows, PlayStation 3, PlayStation 4, Xbox 360 and Xbox One, and consists of five episodes released periodically throughout 2015. The...
  14. Samdomanld

Life is Strange - DONTNOD Entertainment

Life Is Strange, Dontnod Entertainment tarafından tasarlanıp geliştirilen ve Square Enix tarafından yayınlanıp piyasaya sürülmüş interaktif video oyunudur. Microsoft Windows, PlayStation 3, PlayStation 4, Xbox 360 ve Xbox One versiyonları mevcuttur ve periyodik olarak 2015 yılı boyunca...
  15. Samdomanld

Linux Mint Mi, Ubuntu Mu?

Başlıkta belirtilen işletim sistemlerini kullanan varsa, hangisini önerdiğini yazabilir mi? Kullanım kolaylığı bakımından değil de gelişmişlik bakımından cevaplar verirseniz sevinirim.
  16. Samdomanld

Arama Motorlarında Arama Yapamıyorum

Neden böyle oluyor, çözebilmiş değilim. Yaklaşık 1 haftadır böyle. Mesela Google'a bir şey yazıp enter'a basıyorum, sayfa değişiyor. Sonuç sayfası karşıma çıkıyor fakat sonuçlar olmuyor. Bembeyaz bir şey oluyor. Google'ın İngilizce sürümünde sorun yok, sadece Türkçe sürümünde böyle oluyor...
  17. Samdomanld

Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales

Az önce gördüm. 2017'de vizyona girecekmiş. Ne düşünüyorsunuz?
  18. Samdomanld

Oyun İçi Çalışmaları

Herkese merhaba. Oyun içinde büyük bir harita yaptım. Resimleri nereye atsam bilemedim. Herhangi bir konu da bulamadım.. Ben de yeni konu açmaya kara verdim. Fikir alış verişi falan da yaparız hem bu konuda, oyun için çalışmalarımız hakkında. Yaptığım şey, Sargoth şehrini liman şehri yapmak ve...
  19. Samdomanld

Gta Sa Skin Editlemek

Gta Sa'da olan skinleri editleyip, kıyafetlerin şekillerini falan değiştirmek istiyorum. Bir sürü skin modu var internette fakat nasıl yapıldığına dair bir şey bulamadım. Bilgisi olan paylaşırsa sevinirim.
  20. Samdomanld

Eternal Senia

İlk olarak şu ana kadar oynadığım en iyi 2D oyun diyebileceğim bir oyun olduğu için konusunu açmaya karar verdim. Hatta senaryosu öyle bir etki yarattı ki bende, bazı 3D RP oyunlarından bile daha güzel. Kısaca oyundan bahsetmek gerekirse, 2D RYO tarzı bir oyun. Yani rol yapma oyunu. Ayrıca...
Top Bottom