• Please note that the developer team will be on leave until 26th of July. All technical support tickets will be handled when we're back in action. Thank you for understanding.

Search results

1. 1 elo for 1 lvl

Mount & Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

bayram tatiline çıkmalarının bir kaybı olmaz oyuna, zaten tatil yapmadıkları zaman dilimlerinde ortaya çıkan ürün ortada. hatta salsınlar şöyle bir sene falan bir tatil yapsınlar. bu süreçte çok yoruldular, gelen harika güncellemelerden sonra buna ihtiyaçları var diye düşünüyorum.
    haha bu çok iyiydi :iamamoron:
  2. 1 elo for 1 lvl

senin mesajları direk geçiyorum artık.
    ayıp olucak biraz ama ben de okumadan geçiyorum artık aynı mesajları :smile:
  3. 1 elo for 1 lvl

Ayrıca ben hala M&B (2008')de var olan mareşal seçiminde tek tek lordların oy kullandığı bir sistemi yapan şirketin, Bannerlord'da bunu 3 tane "klana" indirgemesini anlayamıyorum. Aynı şekilde Warband'de istediği tımarı istediği lorda istediği zaman verebilme özgürlüğünün çöpe atılıp yerleşim yeri alınır alınmaz yine "3 klandan birine ver" dayatmasını da anlayamıyorum.
    aşırı haklısın oyunda en sevmediğim şeylerden biri bu yanımda savaşan bi lorda vermek istiyorum aldığımız şehri ama 3 tane alakasız adam çıkıyor onlardan birine vermek zorunda kalıyorum
  4. 1 elo for 1 lvl

Güncel Mod Listesi

çok faydalı bi konu olmuş sağol özellikle realistic battle mod ilgimi çekti
  5. 1 elo for 1 lvl

konuşma ekranları keşke böyle sesli olsa hatta arayüz olarak da sanki şuankinden iyi gibi (bannerlord 2015)
  6. 1 elo for 1 lvl

aseray müziğini söylemeyi unutmuşum favori müziğimdi 3 aydır oynamayınca insan unutuyo tabi :d
  7. 1 elo for 1 lvl

Yeni müziklerden ziyade kafa ağrıtan müzikler var bir yerden sonra. Onlara el atmaları gerekiyor.
    ben de müzik sesini kapattım komple savaş müzikleri hariç oyunda bitane bile müziği beğenemedim :sad:
    savaş müzikleri gerçekten çok iyi olmuş
  8. 1 elo for 1 lvl

ustalik sistemi ile birlikte; mp kanlanacak
    ustalık sistemi nedir ben bilmiyorum da :d
    bilmediğimden soruyorum kavga çıkmasın :smile:
  9. 1 elo for 1 lvl

Balkon Sahnesi Neden Yok?

çok güzel fikir hakkaten hoşuma gitti
  10. 1 elo for 1 lvl

Online'da Dengeler

atlı sayısının sınırlandırılması lazım custom serverlar geldiği zaman bunu akıl ederler zaten muhtemelen class seçme muhabbetine de hiç ısınamadım açıkçası
  11. 1 elo for 1 lvl

geliştiriciler ile bir sürü fikir alışverişi ve dertleşme
    aynen herkesin amacı bu bence de
  12. 1 elo for 1 lvl

Bence oyun motoru bu tür bir oyunu geliştirmeye uygun değil. Yeni bir motor yazılmasıyla çok övünüldü ama belli ki motor bozuk. Ne demek en ufak bir eklentide çıkan aksilikle en başa dönüyoruz? Yemişim yeni motorunuzu, keşke mevcut oyun motorlarından biriyle çıkartsaydınız da düzgün bir oyun oynayabilseydik.

Modlamada da böyle olacak bu. En ufak bir değişiklik oyundaki başka yerleri bozuyorsa selayı okumaya başlayın şimdiden.

Armağan bey tam sürüm için verdiği sözü tutmamıştır. Koskoca holdingler uzaktan çalışmayla daha yüksek verim kazandıklarını iddia ederken bunu da bahane edemezsiniz. İnşaatta harç karmıyorsunuz. Yaptığınız işin adı belli. Geçiniz.
    aynı fikirdeyim oyun motoru yapılmış ama optimizasyon yoktu oyun ilk çıktığında kendileri de kabul ediyo zaten optimizasyonu düzelttik demek optimizasyon yoktu oyunda anlamına gelir ki bence hala iyi değil optimizasyon

optimizasyon
  13. 1 elo for 1 lvl

Oyunun şimdiki halini görünce boyutu 1gb bile etmeyen Warband'in içerik anlamında bir sürü minik/güzel detaylarla dolu olduğunu daha iyi anlıyoruz ne yazık ki.
    çok güzel ifade etmişsin hatta canımı warband çektirdin :smile:
  14. 1 elo for 1 lvl

Bannerlord skandalı

bu video olabilir mi
    ya bu arada bişey fark ettim videonun başında kuşatılan kale gerçekten büyük ve güzel bannerlordda kale boyutları sadece bana mı ufak geliyor sanki 2 kişi üst üste çıksa duvardan atlayacakmış gibi şuanki kaleler
  15. 1 elo for 1 lvl

Bannerlord downgrade

oyun korkunç downgrade yemiş bence de her alanda
  16. 1 elo for 1 lvl

Bannerlord skandalı

Ama o video aklımdan çıkmıyorr. Birçok oyundan güzel bi döngü vardı o videoda. Videoyu bulamıyorum çıldırmak üzereyim. Lütfen bahsettiğim videoyu biri bulsun yaa. Mevsim göre şehirdeki değişiklikleri ve günün saatine göre değişimi gösteren bir videoydu. Büyük ihtimalle oyun çıkmadan önceki blog yazılarından birindeydi video.
    bu video olabilir mi
  17. 1 elo for 1 lvl

Bannerlord'a ne oldu?

Bu elemanı oyunda görmek isterim. Konuşmasa da olur :/
    ben de görmek isterdim ya tipi çok komikti :smile:
  18. 1 elo for 1 lvl

Bannerlord'a ne oldu?

forumda paylaşmıştım bannerlordun 2015 halini cordalos diye bi karakterle falan konuşuyoruz sesli bi şekilde ordaki arayüz ve grafikler bence de şuankinden daha iyi
  19. 1 elo for 1 lvl

16gb ram var 5 10fps yükseldi sanırım sağol paylaştığın için
Top Bottom