Search results

1. Cephane

Merhabalar. Warband da savaş alanında en gerideki sandığı açıp envanterimize erişeibliyorduk. (Bannerlord da bu mümkün mü?Savşptan ayrılıp geri savaşa katılmadan)
  2. Kale/Şehir Kapılarını Açtırmak

Yanlışlıkla surlardaki boşluğa düştüm. Bu gibi durumlar için kale/şehir kapıyı açtırma komutu verebilsek güzel olurdu:D
  3. Resolved %100 Gpu Kullanımı

Merhabalar. Uzun zamandır oyunu oynamıyordum 1.5 betasını test etmek istedim. Ancak oyuna girince Gpu kullanımı %99.9 oluyor. Oyun Kalitesini düşürdüm ama sonuç yine değişmiyor. Haliyle kasa fırın gibi oluyor. Sizde bu sorunu yaşıyor musunuz? Sistemim Ryzen 1300x İşlemci Nvdia GTX 770 2 GB...
  4. Bannerlord un 120 lira olması saçmalığı

Şu an steam de oyun 120 lira.(konumuz olmasa da Epicte 60 liraya alınabiliyor). Erken erişimde olan bir oyuna bu indirim saçmalığı nedir? Ön Sipariş/Erken erişimin amacıyla çelişmiyor mu bu durum? Olması gereken erken erişimde daha ucuz full sürümde daha pahalı olması değil midir? Warband...
  5. In Progress Tespit Ettiğim Bazı hatalar

1-Savaş sırasında bazı atlar ölünce mancınıkla fırlatılmış gibi havaya uçuyor. 2-Meydan savaşında birliklerin doğduğu alan dik ve dar bir vadi ise, süvariler konum alana kadar bazıları o taraçalardan düşüp bayılıyor. 3-Bu kale ve şehirlerde oynanan masa oyunu var ismini unuttum. Oyunu oynamak...
  6. Güncelleme ile giderilen ilginç bir bug.

-Fixed an issue that blocked the AI from declaring wars normally. It is now no longer locked to the player entering the diplomacy screen. Bu güncellemeden önce tüm krallıkların bize savaş ilan etmesinin sebeplerinden biri sürekli diplomasi ekranına bakıyor olmamız mıydı?
  7. Need More Info Kuşatma Sırasında Düşman Askerlerinin Sürekli Merdivenlerden Düşmesi

Kale kuşatırken herhangi bir kuşatma aleti kurmadan hucüm başlatırsanız, Düşman size göre güçlü ise kaledeki askerler merdivenlerden inmek yerine doğrudan kaleden aşağı atlıyorlar.
Top Bottom