Search results

1. Madrøx

Kalıcı savaşlar

Bununla ilgili mod var mı cidden? Aradım ancak bulamadım, esir alsam da salsam da bu herifler maksimum on dakika sonra karşımdalar. İdama da yanaşmıyorum biri gider biri gelir değişen bir şey yok. Warband'da bazı modlarda ek olarak vardı bu olay. Her on beş dakikalık savaş sonrası kısır döngüye...
  2. Madrøx

Modlara Türkçe yama yapmak

Daha önce soruldu mu bilmiyorum ama modlara Türkçe yama yapmak için hangi programlar gerekli bunu açıklayıcı rehber falan var mıdır acaba forum içerisinde? Yoksa da bir babayiğit açıklayabilir mi? ekleme: Mod klasöründeki dil dosyalarını not defteri olarak açmak kadar basitmiş. Peki çeviride...
  3. Madrøx

Warband & WFaS - 0xc000007b - Uygulama Hatası

Arkadaşlar merhaba, Bir iki hafta evvel bilgisayarım çökmüştü. Bende elimden gelen tüm çareleri denedikten sonra format attırmak zorunda kaldım. Format atan adam 64 bit kurmuş. Şimdi Warband ve WFaS'ta şu hatayı alıyorum; Ama diğer oyunlarda bir problem yok, birde Bully'de var bu sorun...
  4. Madrøx

Blood and Gold: Caribbean! Dil dosyası sorunu

Arkadaşlar selam. Blood and Gold: Caribbean!'a sardım bu sıralar, Türkçe oynamak daha çok hoşuma gittiği için de çeviri yapmaya karar verdim kendi çapımda. Göz önünde bulunan satırları çevirdim, ancak diyalogların ve bazı menü kısımlarının olduğu dil dosyası yok. Yani oyun klasöründeki languages...
  5. Madrøx

AAR: Madrox [4. BÖLÜM YAYINLANDI] (YENİ)

AAR: Madrox AAR Nedir? AAR (After Action Report), kısaca oyunda yaşadığınız olayları resim, yazı gibi yöntemler ile hikaye biçiminde yazmaktır. Bölümler Giriş Bölüm 1: Rodok Sınırları Bölüm 2: Av Mevsimi Bölüm 3: Valdym Bölüm 4: İsyanın İlk Ayak Sesleri Forumda boş boş takılıp...
  6. Madrøx

Raidcall kullanan klan var mı?

Konu yeri yanlışsa şimdiden özür dilerim, klanlar sanırım ts kullanmakla yükümlü farklı olarak Raidcall kullanan bir klan var mı?
  7. Madrøx

OpenBRF Textures not found problemi

Herkese iyi akşamlar dilerim. Oynayacağım (yapacağım değil) bir moda başka bir moddan item ekledim. Fakat .dds dosyasını eklememe rağmen kaplamalar görünmüyor. OpenBRF ile açtığımda Texture: <not found> yazısı çıkıyor sağda. not; item_kinds1 ve module.ini'ye de ekledim.
  8. Madrøx

Karakter yüzü problemi

Arkadaşlar selam. Bir problemim var. L'Aigle modunda Napolyon karakterine özel bir yüz ayarlanmış. Modun resource klasöründe .brf dosyalarını alt üst ettim ama bu yüzü bulamadım sanırım texture olarak eklenmemiş. Her neyse, yüz böyle görünüyor karakterde. Hiç bir oynama yapılmıyor. Bunu mesela...
  9. Madrøx

[ACİL] İtem üzerine item eklemek...

Arkadaşlar merhaba. Warband'da bir itemin üzerine başka bir itemi yani texture packı ekleyeceğim. Ama üstüne ekleyeceğim itemin .dds dosyasını bulamıyorum, bunu yapmanın bir yolu var mı?
  10. Madrøx

NW'deki texture packı, Warband'a aktarmak

Merhaba arkadaşlar başlıkta da belirttiğim gibi napoleonic wars dlcsindeki texture pack'ı yani itemi warband'ın her hangi bir moduna aktarınca kaplamalar görünmüyor. Bunu yapabilmenin bir yolu var mıdır? teşekkürler iyi forumlar
Top Bottom