Search results

 1. Swadianborn

  Kılıç savurma animasyonlarını nasıl eski haline getirebilirim

  bak v4 ise klasörde rar icinde actions olcak onun içindekini modun içine at
  Resource diye bir rar var içinde actions yok
 2. Swadianborn

  Kılıç savurma animasyonlarını nasıl eski haline getirebilirim

  Kardeşim biraz geç oldu ama şey yapman lazım module.ini ye gir modun içinde yazar sonra orda şey yazar load_mod_resource = skeletons onu load_resource = skeletons yap
  Bende zaten load_resource = skeletons yazıyor ne yapmam lazım?
 3. Swadianborn

  Beta Patch Notes e1.4.0

  Couldn't use custom banners in 1.3.0 did you fix this? Or is it intentional?
 4. Swadianborn

  Please Nerf Javelins

  Please quit crying. Javs are just fine. You have to put two of them into good armor unless you're riding towards a target on a horse.

  They should nerf bows with their ungodly accuracy at range and ridiculous reload speed. A line of archers tsked you down way faster than a line of skirmishers.
  That's the problem. 2 javelins destroy good armor and 1 javelin can kill a horse which makes them op.
 5. Swadianborn

  character models and animations critiques

  i thought my tory powerstance illustration would drive home the point that it looks funny and exaggerated, but apparently you are literally retarded. no offense. go look at actual human beings irl and not your power fantasy 3d models by poor artists. show me one picture of someone irl who isn't trying to be funny or doing a martial arts stance, who is standing still naturally, whos legs are spread wider that their shoulders. you may use google.
  Insulting me doesn't change the fact that it's worse.
 6. Swadianborn

  Please Nerf Javelins

  First of all, there is no plate armour in the game to my knowledge, its just leather, scale and segmented. A javeline should mess you up, if you dont block it with a shield.
  In regards to shields and jevelins, i would even buff them to actively hinder character with shields. I didn't really check this yet, but i dont have the feeling of being slowed down by the javelins sticking in my shield at all.
  In Warband you didn't need a plate armour against javelins because they weren't this powerful (but they were faster). It's not about plate armour.
 7. Swadianborn

  Please Nerf Javelins

  It's so annoying to get bodyshot by 2 javelins and die while you have one of the best armors in the game. I beg you, please nerf them. Maybe not in multiplayer but in singleplayer, please nerf them.
 8. Swadianborn

  character models and animations critiques

  Your version is worse and looks unnatural.
 9. Swadianborn

  Bannerlord Persistent World mod. I can't stop thinking about what it could be.

  We will definitely need a view distance option. I can't even imagine the lag.
 10. Swadianborn

  horse reins

  It's a bug. Change your scene and it should be fixed. If it doesn't check if you enabled cloth pyshics.
 11. Swadianborn

  Uzun soluklu sefer için public mi beta mı?

  Beta oynuyorum hiç hata veya çökme ile karşılaşmadım. Bir sonraki beta'ya geçerken de versiyon uyumu sıkıntısı olmuyor.
 12. Swadianborn

  TaleWorlds paramı geri ver !

  Benim yapımcıların uğraşlarını gömmeye çalıştığımı söyledin.Oyun berbat olmuş oynanmaz bu oyun olmamış falan mı dedim.Oyun çok güzel ve zaman ilerledikçe içerik bakımından zenginleşecek.Sen sanki bu konuyu açan kişiyi savunuyorum gibi konuşuyorsun.1000 kişi altı savaşlar zevkli değil diyorum nedenini de anlattım,anlamak istemiyorsan uğraşamam.Ve konu özünde zevk meselesi değil,optimizasyon sorunu.Konu sahibine cevap olarak 1050 ti ile rahat oynanıyor yazmışsın gidip 300 kişiyle ayarları kısarak oynuyorsun.Herneyse artık rica etsem konuyu kapatır mısın? Engellemek zorunda kalacağım konuşmak istemiyorum üstüme çıkmaya çalışmazsan.Çok gereksiz uzadı tartışma ve sıktı artık.Cevap vermeyeceğim dediklerine bundan sonra.
  300 kişi ile en yüksek ayarlarda oynuyorum kardeşim. Bana yalancı deyip cevap vermememi bekliyorsun. Öznel fikirlerini anlayamadığım için de özür dilerim.
 13. Swadianborn

  TaleWorlds paramı geri ver !

  Ben oyunu beğenmedim mi dedim bak gene bir yerlerden bir şey uyduruyorsun.Ben sana 1000 kişi altı savaşların zevkli olmadığını ve senin yanlış düşündüğünü anlattım. Ayrıca ben konuyu açan adamı savunmuyorum.Savunduğum şey 300 kişiyle oynamanın yeterli olmadığını ve senin 1000 kişilik savaşları şuanlık oynayamıyorsan, oyunu ''ekran kartının LUL'' sorunsuz oynatamayacağını savunuyorum.Tartışmamızın özüne 1. sayfadan bakmanı tavsiye ederim .Ama konuyu uzatmamıza gerek yok kapatalım konuyu ki bu saçma para geri isteme postu üstlere çıkmasın artık xd
  Kardeşim ben oyunu beğenmediğini nerede söyledim? Ayrıca kendi zevkini nesnel bilgi gibi kabul ettirmeye çalışman komik. Senden başka 1000 kişi oynanmıyor diye ağlayan görmedim.
 14. Swadianborn

  TaleWorlds paramı geri ver !

  Katılıyorum ama uzun süren bekleyişinin ardından gelen bir hayal kırıklığı var. Bu yüzden bu yorumlara çok yüklenmekte doğru sayılmaz.
  Biz 8 yıl bekledik ama aslında şu anki Bannerlord son 5 yılda geliştirildi diye biliyorum. Ve bildiğim kadarıyla gecikmenin nedeni oyun motorunu Bannerlord ile beraber geliştirmeleri. Geliştiricilere de çok yüklenmek doğru sayılmaz. Yıllarca bekledik, 1-2 ay oyunun bu haliyle yetinebiliriz. Şu an bile bana göre sıkıcı bir oyun değil ve bunu düşünen tek kişi olmadığımı biliyorum.
 15. Swadianborn

  Oyunda birlik yetiştirmenin zorluğu

  Warband'daki gibi talim yeteneği olsa güzel olurdu.
 16. Swadianborn

  TaleWorlds paramı geri ver !

  Demediğim şeyi nereden uyduruyorsun? Senin saçma sapan yazdığın şeyler için cevap verdim ben.1000 kişilik savaşı 1050 ti ekran kartın ile oynayamıyorsan gayet de oynayamıyorsun oyunu.Savaşları kaç kişiyle oynadığın beni ilgilendirmez.Askerlerinin sürekli aynanda spawnlanan 200 kişinin içinde erimesinden ve bu olmasın diye sürekli geri çekilmek zorunda olduğun için aynı döngüyü savaş bitene kadar uygulayıp,doğru düzgün taktik yapamayıp zevk alıyorsan beni yine ilgilendirmez.Oyun 1000 kişiden az savaşlarda Warband'a dönüyor.Hem bu konuda o kadar bilgisizsin ki oyunun GPU bakımından sorun oluşturmadığını CPU'ya ağır yüklendiğini bilmediğin için 1050 ti ile rahat oynanıyor diyorsun.Çok komik ve sinir bozucu.
  Ryzen 3 2600x 3.5 GHz ile %80'lerde dolaşıyor CPU kullanımı ki piyasadaki en ucuz işlemcilerden birisi. Oyun özellikle kuşatmalarda NPC'lerin pathfinding sıkıntısı yüzünden işlemciyi ağlatıyordu ama patclerle düzeltiyorlar. Meydan savaşları ve diğer aktivitelerdeyse RAM önemli. 8 GB RAM ile oynuyorum ama artık o da yetmiyor tabii. Bunun Bannerlord'un kötü bir oyun olmasıyla değil, gelişen teknolojiyle ilgisi var. Yardımcı yazılımlar ile de RAM ve işlemci performansı artırılabiliyor. Oyun kesinlike "oynanmayacak" bir seviyede değil. Erken erişimde hatalar ve optimizasyon sorunları olacağını zaten belirttiler. Adamlar 2 günde bir güncelliyorlar oyunu. Daha 3 hafta olmadı çıkalı, sen bitmiş bir oyun istiyorsan almayıp bekleyeceksin. Kimse sana bitmiş, cilalanmış bir oyun sözü vermedi. Yapımcıların uğraşlarını takdir edeceğiniz yerde gömüyorsunuz.
 17. Swadianborn

  [Beta e1.2.0] Auto-Resolve needs a hotfix ASAP!

  LOL maybe they tripped on his corpse and stabbed themselves while falling
  Ahaha, funny scene when you imagine it.
 18. Swadianborn

  [Beta e1.2.0] Auto-Resolve needs a hotfix ASAP!

  In my game just one (1) person killed 3-4 people fighting against 900+ strong army.
 19. Swadianborn

  TaleWorlds paramı geri ver !

  Kanka kimine göre yetersiz kimine göre yeterli genelleme yapman yanlış.1000'nin aşağısında taktik yapamıyorsun sürekli bir yerde aynanda 100-200 kişi spawnlanıyor sürekli geri çekilmek zorunda kalıyorsun bana göre çok çirkin ve sıkıcı geliyor.
  Savaş büyüklüğünü 1000 yapıp sonra oyun oynanmıyor diye ağlamak saçmalık. Bilgisayarın kaldırmıyorsa ona göre ayarlayacksın.
 20. Swadianborn

  Poor game performance

  I think the problem is your GPU.
Top Bottom