Search results

1. Yafes

In Progress Haritadaki Nehirler

Aynı durumu ne yazık ki bende yaşıyorum.
  2. Yafes

Zwarte Koninkrijk

Yeni Zwarteye başarılar.
  3. Yafes

Resolved Ansiklopedi Son Görülme Hatası

Türkçe dil seçeneğinde yer bildirimi alamayan arkadaşlar için yazıyorum. öncelikle oyununuzun kurulu olduğu yeri açıyoruz benim dosya dizinim şu şekil D:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\Mount & Blade II Bannerlord\Modules\Native\ModuleData\Languages\TR kısacası kurulu olduğu yerden modules-native-moduledata-languages-tr klasörünün içerisinde " std_module_strings_xml_tr " XML dosyasını not defterinde açıyoruz, daha sonra ctrl+f yapıp " yjXoftYs " tırnaklar olmadan aratıyoruz çıkan satırı komple şu şekilde değiştiriyoruz <string id="yjXoftYs" text="En son {?IS_TODAY}bugün{?}{DAY_VALUE} gün önce{?}, {SETTLEMENT} {?IS_IN_SETTLEMENT}içinde{?}yakınlarında{?} görüldü." /> sonra dosyayı kaydediyoruz. Zaten eski satırla bu satırı incelerseniz sadece bir yerinde "/?" kısmının eksik olduğunu görürsünüz. Bu arda her güncellemede düzeltmeniz gerekmektedir. Farklılıklar olabileceği için bu değişimleri aynı isimli XML İngilizce dosyasının içini inceleyerek değiştirmenizde fayda vardır. Keyifli oyunlar dilerim. Sonraki güncellemelerde düzeltebilirler diye düşünüyorum

??????????*
  4. Yafes

Resolved Steam üzerinden Oyunu Durdur Diyince Oyun Durmuyor.

Hayır sorunu artık yaşamıyorum.
  5. Yafes

Need More Info Kale Kuşatmasında Müzakere Hatası

Merhaba save elimde yok oyunu geri yüklediğimde silmiştim.
  6. Yafes

Düşman Yakalayamama Sorunu

Evet Aynı sorun bende de var kovaladığım düşmanı takip ediyor.
  7. Yafes

umarım yanlış yazmamışımdır

Version: 1.5.7
    Installed community-made modifications:-
    Computer Specs: Laptop
    GPU: Gtx 1650
    CPU: Ryzen 7 3750
    RAM: 8gb
    Motherboard: HP Pavilion Gaming Laptop 15-ec0xxx
    Storage Device (HDD/SSD): 1TB Harddisk 600gb boş alan
  8. Yafes

Clean İnstall'ı uyguladım hata sp/mp ekranında devam etmekte ekran kayboluyor ama çalışmaya devam ediyor
  9. Yafes

deneyeceğim teşekkürler
  10. Yafes

Need More Info Kale Kuşatmasında Müzakere Hatası

Kale Kuşatmasında Sturgia şehrinde Bir Krallığa Bağlı olmadan konaklıyorum Güney imparatorluğu hem bana düşman hemde sturgia ya ben kalede konaklarken imparatorluğun güneyi kaleyi kuşatmaya başladı Bende Müzakere yaptım(Kuşatan İle konuşma seçeneği) ama düşman lordu kalenin üstünde ben kalenin...
  11. Yafes

Şehir ve Köy İsimlerinin Altındaki Semboller Nedir?

Fotoğraf gelmemiş galiba yeniden atmayı dene.
    Tam olarak ne kast ettiğini anlamadım.
    eğer yanındaki mavi ünlemleri diyorsan onlar görev olduğunu belirtiyor
  12. Yafes

Önce Crahs yiyordum sonra launcher gelmiyor

Modların hepsini deaktif et yada mod klasöründeki modları Silip dene.
  13. Yafes

Oyun Başlama (MP SP) Ekranında, Steam üzerinden (Durdura) tıklayınca oyun durmuyor sadece Başlama Ekranı kayboluyor oyun arka planda çalışmaya devam ediyor. Oyun içi Steam üzerinden (Durdura) tıklayınca oyun hiç durmuyor.
  14. Yafes

Bannerlord bazı basit eksiklikler

4)Şehirlere at ile girebilsek çok güzel olurdu ve tabiki belli sayıda askerimizle
    Şehirlere at ile girmen Sivil kıyafetlere atı ekleyeceksin öyle giriliyor diye biliyorum.
  15. Yafes

Bannerlord dlss

Dlss,War Thunder'e yakın bir zamanda geldi. Fps`e yaklaşık otuz yirmi kadar bir değer katıyor.
    nvidia paylaşmış video aşağıda

16. Yafes

Resolved Steam'de oyun dosyaları eksik iniyor ve oyun açılmıyor (Launcher Problemi)

1-2 ay sonra oyunu tekrar oynamak istedim ve steam üzerinden indirdim. İndirirken 29.75 gb indirme gösterdi ve şaşırdım ilk başta. Çünkü oyun için istenilen boyut 61 küsür gb. Oyun indikten sonra launcher açıldı ve launcher üzerinden oyna butonuna bastıktan sonra oyun açılmadı. Arka planda steam oyun çalışıyor gösteriyor ama oyunun kendisi yok. Sildim tekrar yükledim yine aynı süreçleri yaşadım. Sonra oyunun kurulu olduğu yeri kontrol edince oyun sadece 40 gb olarak gözüküyor. 4-5 kere yerel dosya doğrulama yaptım ama hepsinde %100 doğrulandı dedi ve ekstra indirme başlatmadı. Yardımcı olabilecek varsa çok sevinirim
    Steamı silip yeniden yüklemeyi deneyebilirsin.
  17. Yafes

[WB][SP]BannerWar V2

İnşallah en yakın zamanda bitirebilirsin modu.
  18. Yafes

Need More Info Uzun amadır sistemim yetmesine rağmen rahatça oynayamıyorum.

Bilgisyar bileşenlerim aşağıdaki gibi ama oyun çıktı çıkalı rahat bir şekilde oyunu oynayamıyorum. Neredeyse bütün yaraları denedim ama bir sonuç alamadım. yükleme ekranlarından sonra, yürüme vurma gibi animasyonları kullandığımda genel olarak FPS düşüşü ile karşılaşıyorum. AMD Ryzen 7 3750H...
  19. Yafes

Need More Info Renkler pembe mor gözüküyor

Ekran Kartının güncelliği ile alakalı olabilir
  20. Yafes

Sık Sık Dosyaları doğrulamak Hataları azaltırmı

bu gün güncelledim 1 dosya doğrulanmadı. bana göre aslında her güncellemeden sonra doğrulamak gerek
Top Bottom