Search results

1. Belive_TaleWorlds

1.5.10 Beta Crash

Arkadaşlar 1.5.10 ile 1 kez sadece Crash yedim baya iyileşmiş bu yönden sizde crash oluyor mu çok?
  2. Belive_TaleWorlds

Beta 1.5.10 Yama Notları Tamamı !

Çöküyor Menzilli bir silah seçerken meydana gelen bir çökme düzeltildi. Bir arena antrenman dövüşünde bir hedefe kilitliyken ölürken meydana gelen bir çökme düzeltildi. "Add_progress_to_current_building" konsol komutunu kullanırken meydana gelen bir kilitlenme düzeltildi. Kayıt oyunlarını...
  3. Belive_TaleWorlds

Kurtlar Vadisi Pusu Memati'nin Ölümü V2

Lütfen yorum belirtiniz.
  4. Belive_TaleWorlds

İsyanlar Üzerine : Türkçe Çeviri

Selamlar Calradia savaşçıları. Bu yazıda, yeni özelliğimizi açıklıyoruz ve sadakat ve güvenlik ile ilgili önceki yazımıza bir takip sağlıyoruz. İsyanlar, yerleşimin mevcut sahibine karşı bir kızgınlık birikmesinden sonra meydana gelen anlık harita olaylarıdır. Amaç, zayıf yönetimi cezalandırmak...
  5. Belive_TaleWorlds

Beta 1.5.6 Türkçe Yama Notları

Tek oyuncu Çöküyor Yerleşim yer paylaşımı menüsünde bir milis veya karavan resmine tıklandığında meydana gelen bir çökme düzeltildi. Ayrıcalıkların kilidi açılırken meydana gelen bir çökme düzeltildi. Ana kahraman dağılmakta olan bir tarafla konuştuğunda meydana gelen bir çökme düzeltildi...
  6. Belive_TaleWorlds

Geliştirme Güncellemesi # 6: İsyanlar, Görevler ve Daha Fazlası!

Kalradya'nın savaşçılarına selamlar! Kısa bir aradan sonra, başka bir geliştirme güncellemesiyle tekrar karşınızdayız! Bu videoda, yakın gelecekte oyunun canlı ve beta sürümlerine gelecek olan bazı güncellemelerin yanı sıra, hala devam eden birkaç yeni göreve göz atacağız. İşler! Videoyu...
  7. Belive_TaleWorlds

1.5.6 Patch Today?

Today?
  8. Belive_TaleWorlds

Hayaller...

😭 Warbandda Olupta Bannerlord'dada Olmasını İstediğimiz Özellikler ; -Evlenme, Düğün Animasyonu, Düelloyu Kazanan Leydiyi Hak Eder, Evlenme Sürecinde Çekilen Bazı Zorluklar ( Gizli Buluşmalar) -Satın Aldığımız İşletmelerin İçini Ziyaret Etmek, -Yoldaşlarımıza toprak vermek, Yoldaşlarımızın kendi...
  9. Belive_TaleWorlds

Beklenen özellik geliyor !

Warbandda Kuşatma bittikten sonra Lordun salonunda da kapışma oluyordu. Bannerlord içinde böyle olacak tı bununla ilgili foto paylasmislardı aşağıda görüldüğü üzere ne zaman eklenecek sizce bu eski özellik.
  10. Belive_TaleWorlds

The new map is not good enough in terms of graphics and texture, and it is not beautiful.

The new map is not good enough in terms of graphics and texture, and it is not beautiful. 2015 Map ( The Beast ) 👏 2020 Map 😭 .
  11. Belive_TaleWorlds

Twitch ve Youtube Yayıncıları Neden Oyun Ekibiyle Röportaj Yapmıyorlar ?

Oyunun son durumunu soracak yayıncılar yok mu acaba?Yorumlarınızı bekliyorum.
  12. Belive_TaleWorlds

Bannerlord Eski Harita Neden Değişti?

Arkadaşlar 2015 yılında ki haritaya bayıldım şimdiki haritamı 2015 yılındaki haritamı deseler gözümü kırpmadan 2015 yılındaki harita derim neden degistirmisler anlamadım kalelerin köylerin modellemeleride çok güzel duruyor.harita mükemmel duruyor 4:58 den itibaren 1080p de izleyin
  13. Belive_TaleWorlds

Konu Kapanmıştır!

Bazenleri düşünüyorum Taleworlds neden modcuları ekibe dahil etmiyor oyunu Warband'ı Warband V2 yapan modcuları ekipe katsalardı daha güzel bir oyun görmezmiydik sizce daha çok yenilik şimdi siz bana modcular ekipte olsaydı kimler mod yapacak diyorsunuz ben zaten hepsini ekibe alsınlar...
  14. Belive_TaleWorlds

Bannerlord - Eklenmesi Gereken Özellikler !

Değerli Taleworlds ekibinden bu önerileri uygulanması durumunda pişmanlık yaşamayacaklarını ve hatta önerileri tam yerinde bulacaklarını ve bu önerileri dikkate alıp oyuna eklemeleri durumunda ve forum halkından olumlu geri dönüşler alacağı kanaatindeyim lütfen üst makamlara iletiniz saygılar ve...
Top Bottom