Search results

1. bFaceIII

Need More Info Tüm şehirlerde erzak, refahtan -100 kadar yiyor, fakat refah durumu normal.

Merhaba. Detaylı olarak inceleyebilmemiz adına bu durumu görebileceğimiz bir save dosyasını upload.taleworlds.com üzerinden bize gönderebilir misiniz? Dosyayı bulabilmemiz için lütfen açıklama kutusunda bu başlığın linkine vermeyi unutmayınız. Şimdiden teşekkürler.
  2. bFaceIII

In Progress Menülerde takılma

Konu geliştiricilerimize iletildi ve üzerinde çalışılıyor. Geri dönüş aldığımda bu başlığı güncelleyeceğim. Anlayışınız için teşekkürler!
  3. bFaceIII

In Progress application crashed because a fatal error occurred while checking sound bank files hatası

Konu QA ekibimize iletildi ve üzerinde çalışılıyor. Geri dönüş aldığımda bu başlığı güncelleyeceğim. Anlayışınız için teşekkürler.
  4. bFaceIII

In Progress "the application faced a problem. we need to collect necessary files to fix this problem" hatası.

bende işe yaramadı ya
    Bunu duyduğuma üzüldüm. Konu QA ekibimize iletildi ve üzerinde çalışılıyor. Geri dönüş aldığımda bu başlığı güncelleyeceğim. Anlayışınız için teşekkürler.
  5. bFaceIII

Need More Info Girişde Bannerlord Çalıştırmayı Durdurdu Hatası

Merhaba. Olası çökme ve launcher problemleri için buradaki adımları denedikten sonra tekrar aynı problemle karşılaşırsanız, çökme sonrasında oluşturulacak olan Crash ID yi ve donanım özelliklerinizi paylaşır mısınız? Crash ID oluşturulduktan sonra otomatik olarak panonuza kopyalanır ve ''2021-01-18_01.42.57_4fad524b502dc5d39f47374f5b22806b'' gibi görünür. Panonuza win+V yardımıyla ulaşabilir ve ID yi direkt buraya yapıştırabilirsiniz.
  6. bFaceIII

Resolved Karakter ve Ordu isimlerindeki (ERROR: NAME) hatası

Çok uzun zamandır aynı save i oynuyorsanız, yeni bir oyuna başlamanızı tavsiye ederiz.
  7. bFaceIII

Resolved %100 Gpu Kullanımı

Güncelleme için teşekkürler.
  8. bFaceIII

In Progress "the application faced a problem. we need to collect necessary files to fix this problem" hatası.

Bannerlord'u uzun süredir oynamıyordum. Bugün 1.5.9 versiyonuna güncelleyip oyuna girmek istedim ama oyun açılırken giriş ekranında Taleworlds yazısından sonra
    "the application faced a problem. we need to collect necessary files to fix this problem" diye hata verdi ve oyuna giremiyorum. Acaba çözümü nedir? Steam'de dosya bütünlüğünü kontrol ettim ama eksik dosya yok.

Giriş videosundan sonra yaşanan çökme için aşağıdaki geçici çözümü deneyerek sorunun devam edip etmediği konusunda bize bilgi verir misiniz?
    Şu klasöre gidin: "SteamLibrary \ steamapps \ common \ Mount & Blade II Bannerlord \ GUI \ GauntletUI"
    Ve "spriteData.xml" dosyasını silin. Bundan sonra oyun dosyalarının doğrulanmasına gerek yoktur. Oyun, yeniden başlatıldığında dosyayı yeniden oluşturacaktır.
  9. bFaceIII

Resolved Komployu Durdur! Görevinde Sığınak Baskını Yaparken Çökme

Bahsettiğiniz durum için 100 asker gibi bir sınırlama bulunmuyor. Askerlerden bir ve ya bir kaçında problem olabilir ancak ne yazık ki save dosyası olmadan bu sorunu yeniden oluşturabilmemiz pek mümkün değil. Bu yüzden bu başlığı şimdilik resolved olarak işaretleyeceğim. Lütfen aynı hatayla tekrar karşılaşmanız halinde durumu save dosyanızla birlikte bize iletiniz. Öneri ve gözlemlerinizi burada yer alan başlık altında bizimle paylaşmanızdan mutluluk duyarız. Anlayışınız ve desteğiniz için teşekkürler!
  10. bFaceIII

In Progress Menülerde takılma

Merhaba. Geri dönüşte yaşanan gecikme için üzgünüm. Oyunu Steam üzerinden oynuyorsanız, Telemetry sürümüne geçtikten sonra, fps düşüklüğü olan yerlerde performansı test ederek çıkan veriyi bize gönderebilirseniz incelemeye başlayabiliriz. Teşekkürler.

Performans testi için aşağıdaki yönergeleri izleyebilirsiniz.
    1- Steam 'de Bannerlord 'un beta sekmesinde "perf_test" adlı betayı seçiniz.
    2- Oyunu normal açtığınız gibi açıp performans sorunu yaşadığınız yerlere ilerleyiniz.
    3- Performans sorunları başlamadan önce, performans izleme aracını etkinleştirmek için "sağ shift" tuşuna basılı tutarken "t" tuşuna basınız.
    4- 20-30 saniye boyunca kayıt yaptıktan sonra aynı tuş kombinasyonu ile kaydı kapatın. Ne kadar çok kayıt alırsanız, yükleme süresi o kadar uzun olacaktır.
    5- Oyunun yüklendiği klasör içerisinde ‘\Mount & Blade II Bannerlord\bin\Win64_Shipping_Client’ klasörü altında "test.tmcap" dosyasını bulunuz.
    6- Bu dosyayı upload.taleworlds.com adresine yükleyiniz. Yükleyeceğiniz dosyayı bulabilmemiz için lütfen açıklama bölümüne bu konunun linkine yer vermeyi unutmayınız.
  11. bFaceIII

Need More Info Launcher Açılıyor,Oyun açılmıyor(Tepkisiz)

Merhaba. Çökme ve launcher problemleri için buradaki adımları denedikten sonra sorunun devam edip etmediği konusunda bize bilgi verir misiniz? Şimdiden teşekkürler.
  12. bFaceIII

In Progress application crashed because a fatal error occurred while checking sound bank files hatası

"steamapps\common\Mount & Blade II Bannerlord\Sounds" klasörünü silip tekrar verify ettikten sonra deneyebilir misiniz?
  13. bFaceIII

save dosyası alamıyorum ki. uzun süredir oyuna girmiyordum. launcherda talesworlds logosu gözükürken atıyor oyundan direkt.
    Anladım. Paylaştığınız ID ye ait bir dump a ne yazık ki erişemiyorum. Yeni bir Crash ID paylaşmanız mümkün mü? Teşekkürler şimdiden.
  14. bFaceIII

Yukarıda upload diye başlayan sayfada upload ettim save dosyasını.
    Konu geliştiricilerimize iletildi. Paylaşım için teşekkürler!
  15. bFaceIII

Bunu duyduğuma sevindim! Herhangi bir mod ya da hile kullanıyor musunuz? Sığınaklara alınacak maksimum asker sayısı oyun tarafından 10 ile sınırlandırılmış durumda. 100 asker ile hideout a nasıl girebildiğinizi incelemek gerekir. Save dosyanızı yine de gönderebilir misiniz? Teşekkürler.
  16. bFaceIII

ben de aynı hatayla karşılaşıyorum. Genelde kalabalık savaşlarda oluyor. Crash ID: 2021-05-04_19.49.53_9d8f030ad050cdd22bd07dcc72fe58bb
    Merhaba. Çökmenin hemen öncesinden bir save alarak bize göndermeniz mümkün mü?
  17. bFaceIII

Merhaba. Detaylı olarak inceleyebilmemiz adına bu durumu görebileceğimiz bir save dosyasını upload.taleworlds.com üzerinden bize gönderebilir misiniz? Dosyayı bulabilmemiz için lütfen açıklama kutusunda bu başlığın linkine vermeyi unutmayınız. Şimdiden teşekkürler.
  18. bFaceIII

I have the same error but no solution.
    If you have tried all the steps here, could you send a crash dump through the crash uploader and paste the ID here? Also, please upload the save file which saved right before the crash to upload.taleworlds.com so that we can reproduce the issue faster. You can find the save file here:
    C:\Users\username\Documents\Mount and Blade II Bannerlord\Game Saves
    Please include the link to this thread in the description box on the upload website so I can identify it.
    Thanks in advance!
  19. bFaceIII

Merhaba. Geri dönüşte yaşanan gecikme için üzgünüm. Çökme ve launcher problemleri için buradaki adımları denedikten sonra tekrar aynı problemle karşılaşırsanız, çökmenin hemen öncesine ait bir save dosyasını, bu konuya ait linke description bölümünde yer vererek, http://upload.taleworlds.com adresine yükler misiniz? Teşekkürler.
  20. bFaceIII

Merhaba. Olası çökme ve launcher problemleri için buradaki adımları denedikten sonra tekrar aynı problemle karşılaşırsanız, çökme sonrasında oluşturulacak olan Crash ID yi ve donanım özelliklerinizi paylaşır mısınız? Crash ID oluşturulduktan sonra otomatik olarak panonuza kopyalanır ve ''2021-01-18_01.42.57_4fad524b502dc5d39f47374f5b22806b'' gibi görünür. Panonuza win+V yardımıyla ulaşabilir ve ID yi direkt buraya yapıştırabilirsiniz. Ayrıca çökmenin hemen öncesine ait bir save dosyasını, bu konuya ait linke description bölümünde yer vererek, http://upload.taleworlds.com adresine yükler misiniz?
Top Bottom