Search results

 1. whitetree

  Mount & Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

  Acaba warband da olduğu gibi,ordumuz büyükken(veya yüksek namımız varken) gidip haydutlarla savaştığımız da diyalog ekranında diklenecekler mi bize.Ufak bir detay ama rahatsız edici olduğunu düşünüyorum umarım böyle ayrıntılara dikkat etmişlerdir. 100 şövalyem var çapulcu gelip benle diklenerek konuşuyor.
 2. whitetree

  Hayalinizdeki modu yazın.

  Güzel bir Lotr mod bekliyorum yabancılardan.Türklere gelirsek yine yüzlerce Osmanlı modu göreceğimiz aşikar.Sırayla tüm padişahların modunu yaparlar herhalde
 3. whitetree

  Anime/Manga

  Isekai değil,hani ölüp yeniden aynı zaman diliminde canlananlar olur ya, ya da geçmişe tekrar döner çocuk olarak o tip bir şey .d
 4. whitetree

  Anime/Manga

  Bu aralar reenkarnasyon türü manhwa lar acayip sardı beni.Klişe bir konu ama okutturuyor kendini, yok mu başka güzel bir reenkarnasyon serisi okuyan.
 5. whitetree

  En son hangi kitabı okudunuz?

  Mete Han: Büyük Hun Hakanı
  Ahmet Haldun Terzioğlu
 6. whitetree

  Yüzüklerin Efendisi Dizisi - Amazon

  İşin içine Numenor girerse Valar'ı da görmemiz lazım.Acaba nasıl olacak.
 7. whitetree

  Yüzüklerin Efendisi Dizisi - Amazon

  Nasıl olmak zorunda ? Kitaplarda öyle bir şey yok.Okuyanlarda bilir öyle bir şey olmadığını.Neden kötü hissetsinler.
 8. whitetree

  Yüzüklerin Efendisi Dizisi - Amazon

  Irkçılıkla alakası yok sadece orta dünyaya aykırı demek istedim
 9. whitetree

  Yüzüklerin Efendisi Dizisi - Amazon

  Dizi başladığında umarım zenci bir elf görmeyiz veya aşırı cinsel sahneler yoksa güzelim seriyi bok ederler.
 10. whitetree

  Anime/Manga

  Hakikaten şu isekai serilerde ana karakter neden hep iyilik meleği olmaya çalışıyor.Yok mu şöyle şeytani bir ana karakter.Gerçi Kaifuku Jutsushi no Yarinaoshi serisi diğerlerine nazaran daha iyi bu türde.

  Edit: Animesi falan yapılsa keşke şu serinin iyi tutulur
 11. whitetree

  Anime/Manga

  Artık harem serilerden uzak duracağım nerede harem içerikli bir seri varsa mutlaka içerisinde sümsük bir ana karakter oluyor.Çin yapımları daha iyi bu konuda.Özellikle novelleri.
 12. whitetree

  Anime/Manga

  Ana karakteri pasif yıkık birisi olmayan harem içerikli manga bilen var mı ? Çöp ana karakterleri okumaktan ve izlemekten artık manga ve animelerden soğudum.
 13. whitetree

  [Türkçe Çeviri] Dickplomacy +18 | Yarıda kesilmeyecek

  Çeviriyi takip ettiğim yok zaten.Benim dikkatimi çeken sadece nedense çeviri işlerini iptal edenler hepsi hep aynı şeyi söylüyor o garibime gidiyor sadece.Biride farklı bir şey demiyor.
 14. whitetree

  [Türkçe Çeviri] Dickplomacy +18 | Yarıda kesilmeyecek

  İlginç, çeviri yapanların çoğu oyun- mod fark etmiyor üstesinden gelemediklerinde "pc yandı,hdd çöktü,laptopum çaya düştü,format attım yedeklemeyi unuttum" gibi gibi bahane üretiyorlar hep. Arkadaş birinizde artık farklı bir bahane bulun hep aynı bahane olmaz bence. Yaratıcı olun biraz bahane konusunda
 15. whitetree

  DC-Marvel

  Evrenden evrene değişiyor yani anladım.
 16. whitetree

  DC-Marvel

  İzlemiştim onu.Yalnız benim demek istediğim şuydu süper kahraman olmayan karakterleri de biliyorlar mı.Atıyorum Justice league ekibinin olduğu dünyada(evren mi deniliyor onuda bilmiyorum :grin: ) spectre,lucifer gibi absürt karakterler de bulunuyor mu.Yoksa her birinin ayrı bir evreni var birbirinden bağımsız mı hepsi.İyice çorba oldu sanırım :grin: Yoksa böyle bir soru mantıkszı mı
 17. whitetree

  DC-Marvel

  DC-Marvel evrenleriyle ilgili merak ettiğim bir şey vardır hep bilen varsa aydınlatsın beni  :grin: DC deki tüm karakterler birbirinden haberdar mı yani aynı dünyada mı yaşıyorlar ? Mesela Luciferın yaşadığı dünyada Superman(batman vs) diye birisi var mı ? Demek istediğim anlaşılmıştır umarım :grin:
  Soru saçma olabilir çünkü çizgi romanlarla ilgili hiçbir bilgim yok.
 18. whitetree

  [MÇE] Warsword Conquest Türkçe Yama Çalışması | %7 | Re-Started!

  Bir hevesle başlanılıyor işe bir müddet geçtikten sonra sıkılıp bıraktık diyorlar.Böyle mod yapımlarında veya çeviri işlerinde daha olgun birileri olması lazım.
 19. whitetree

  Ping Sorunu

  Şu anlık değiştirmem söz konusu değil ama gariptir ki modem değiştirdim sorun çözüldü ne alakaysa
 20. whitetree

  Ping Sorunu

  ttnet kullanıyorum.
Top Bottom