Search results

1. Rfoishag

Captain's League 2. Sezon (Türkçe)

Hoş geldiniz Kalradya'nın Savaşçıları! Geçen yıldan beri kaptan modunda birkaç tane etkinlik ve turnuva düzenledikten sonra sonunda size gururla 2. Sezonumuzu duyuruyoruz! Birçok şeyi Discord sunucumuz içinde ilerletsek de sizleri forumdan da güncel tutabilmek için duyurularımızı Taleworlds...
  2. Rfoishag

Mount And Blade Ürünleri

Öncelikle konuyu tam nereye yazayım bulamadım fakat en uygun yeri burası gibi gözüküyor. Taleworlds Mount and Blade serisine özel ürünler çıkarsa çok güzel olmaz mı? Hem koleksiyon olarak hemde bu oyunun müdavimleri diyebileceğimiz insanları için çok hoş olabilecek bir olay açıkçası belirli...
  3. Rfoishag

CAPTAIN'S LEAGUE KARMA TURNUVASI 420 $ ÖDÜL HAVUZU - TAMAMLANDI

Oyuncuları Kaptan Moduna ısıtacak bir turnuva ile karşınızdayız! Amacımızın oyunun her modundan insanların Kaptan Modunu tanıması ve kaptan oyuncuları ile tanışıp kaynaşabilmesi ve tam da bu yüzden ödülü sadece kazanan takıma vermiyoruz :party: Biraz ödüllere ve görsellere baktıktan sonra...
  4. Rfoishag

Bannerlord Community Discord Sunucusu (Türkçe) bannerlordcommunity.com

Bannerlord Community Nasıl Kuruldu? Bannerlord Community DadFneih'in Bannerlord topluluğuna ve özellikle Türk Bannerlord topluluğuna katkı sağlamak, erken safhalarda oyuncuların oyun içi sorularını/sorunlarını ve takım arkadaşı ihtiyaçlarını gidermek için kuruldu. Misyonumuz İnsanları oyundaki...
  5. Rfoishag

Gamescom Event Hile yapıp birbirlerini boostlayanlar

Arkadaşlar selamlar bu konu hakkın developerların bilgisi var ve farkındalar fakat yine de bilgi vermek için yazıyorum Olay asya serverlarında fakat doğal olarak herkesi etkiliyor event tüm serverlar kapsamında olduğu için. Bu konuda yabancı bir thread açılmış fakat linkini bulamadım bilen varsa...
  6. Rfoishag

Gamescom Event 2020 için Türkçe Çeviri çıkacak mı?

Başlıkta da olduğu gibi Gamescom Event 2020 için Türkçe Çeviri çıkacak mı? veya daha detaylı bir anlatım @MArdA TaleWorlds Neredeyse hepsini anladım fakat Gamescom Champion: Awarded to winners of the daily competitions. bu badge aklımı karıştırdı nasıl Gamescom Champion olabiliriz günlük...
  7. Rfoishag

Resolved Steam 0 byte hatası

Tam olarak nereye atacağımı bulamadım fakat sanırım en uygunu burası. 1.5.0 beta indirmeye çalışıyorum fakat steam bu hatayı veriyor internette bulduklarımı denedim fakat bir işe yaramadı Çözümünü bilen varsa aydınlatabilir mi? (bu arada bunun için daha uygun bir yer varsa da threade yazarsanız...
  8. Rfoishag

KAPTANLARIN LİGİ SEZON 1- 5 HAFTALIK KAPTAN MODU SEZONU TAMAMLANDI

Bu konuyu açmadan önceki Türkiye Kaptan Modu Turnuvası başlığında bir veya iki gün süren turnuvaları tanıtmıştım turnuvalarımızı toplam 8 takım ile başarıyla gerçekleştirdik. Sıra ise daha büyük bir etkinlikte tam tamına 5 hafta sürecek olan katılan takımların turnuvaya doyacağı bir sezon...
  9. Rfoishag

Bannerlord Türkiye Kaptan Modu Turnuvası (Türkiye'de ilk!) TAMAMLANDI

Amacımız: Turnuvaların skirmish yoğunluklu olduğu Türkiye arenasına ödül havuzlu Kaptan Modu Turnuvası getiriyoruz! Uluslararası oynanan Captains Mode Tournament'i Türkiye'ye uyarlamış bulunuyoruz sizlere early acces şartlarında profesyonel bir turnuva sunuyoruz! Geçmişimiz:İlkini Haziranın...
Top Bottom