Päivitettäisiin, jos innostusta löytyisi. Viestiä voi lähettää nykyisistä modeista, jos haluaa. Lisäilen sitten listaan, jos kiinnostusta löytyy tarpeeksi tuohon hommaan.
Ensiksi puhut Borchalle vankilassa ja sen jälkeen countille, että voisit viedä hänet viholliskaupunkiin hirtettäväksi. Sen jälkeen lähdet pois kaupungista ja nukuttuasi tai matkattuasi Borcha puhuu sinulle ja saat hänet melko nopeasti partyysi.
Aah. Et tarvitse serial keytä, jos olet päivittämässä vanhasta versiosta uuteen.
Mount&Bladen serial keytä voit käyttää kahdessa koneessa ja ns. "hukkuneen" serial keyn voi saada takaisin. Jos nyt vaikka katsoisit sen sähköpostin ensiksi ja palaisit sen jälkeen asiaan.
En tajuakkaa. Miks turhaa postailla tänne? Nää kaikki postit on täyttä ****tii. Jos oikee iskee nolife tunne päälle nii luen noit englannin kielisii forumeit. Tääl suomalaises hengaa tosiaa vaa alakoulaiset. Worbah, ei taida itelläskää sytyttää jos tarttee olla töissä vappu aattona klo. 5 aamulla
Heh, en nyt väittäisi, että kaikki on ****tiä. Tosin poikkeuksia löytyy, eli ei siis löydy "****impää tektsiä, kuin tuo sinun vongerus. Kaikki eivät ole alakoululaisia, jonka voit tajuta, ehkä itsekkin.
This site uses cookies to help personalise content, tailor your experience and to keep you logged in if you register.
By continuing to use this site, you are consenting to our use of cookies.