• The forum has been updated. For an explanation of some of the changes, head over here.

Search results

1. Dracheon

19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı

Kutlu olsun.
  2. Dracheon

Diplomasi nasıl eklenir? (Ders)

Merhabalar, bildiğiniz gibi çoğu insan Diplomasi modunun özelliğini diğer modlardada olmasını istiyor.Diplomasi modu sayesinde oyundaki yapabileceğimiz şeyleri bayağı aşarak güzel zevk alıyorduk.Eğer mod yapımcısıysanız ve Diplomasi modunun özelliğini kendi modunuza eklemek istiyorsanız.Nasıl...
  3. Dracheon

Forumdaki En Çok Güldüğünüz Olay

Forumdaki en çok güldüğünüz olaylar. Ben şuna kahkaha atmıştım.  :lol:
  4. Dracheon

K-pop

Bu forumda K-pop dinleyenler var mı yoksa yalnız mıyım?
  5. Dracheon

Steam Cadılar Bayramı İndirimi (29 Ekim-1 Kasım)

Eskiden yaz indirimi konusu vardı.Bende aynısını cadılar bayramı indirimleri için açayım diye düşündüm. İndirimde eski senaryolu oyunları almayı düşünüyorum.Deus Ex falan önerileriniz neler?
  6. Dracheon

Doğruluk mu cesaretlik mi?

Şu şekilde : -Doğruluk mu cesaretlik mi? +Doğruluk -Hiç birine kin besledin mi? +Evet, besledim.Doğruluk mu cesaretlik mi?.. Bu şekilde oynuyoruz.Ben başlayayım. Doğruluk mu cesaretlik mi?
  7. Dracheon

30 Ağustos Zafer Bayramı

Kurban bayramını açamadık bari bunu açalım.
  8. Dracheon

Steam'e kayıt olduğum e-postanın şifresini unuttum

Steam Guard yüzünden giriş yapamıyorum.E-posta adresini biliyorum ama şifresini bilmiyorum.Bilgisayarı yeni formatladım.Steam'e ticket attım.Steam hesabımın adını ve şifresini biliyorum.E-postayı geri alamadım.Hesabımı geri alabilir miyim?Daha yakın zamanda 100tl'lik alışveriş  yaptım.
  9. Dracheon

Oyun oynarken İngilizce öğrenmek

Senaryolu oyunların direk Türkçe yamasını arıyorum.Şimdi aradım o yamayı bulamadım.Zaten çoğu yama da Türkçe karakter desteği olmadığı için kanser ediyor.Düşündüm de oyun oynarken İngilizce öğreneyim.Yama aramama da gerek klalmaz.Yanımda sözlükten kelimelere baksam diyalog geçer.Peki bu...
  10. Dracheon

Ramazan Bayramı

Bu Ramazan bana, bu Ramazan sana, bu Ramazan bize kutlu olsun.
  11. Dracheon

2019'a Not Bırak

2018 versiyonu vardı ben özentilik yapmayayım dedim.2019'da neler beklediğinizi yazacaksınız buraya. Güzel bir bilgisayarda oyun oynayarak gireceğim.
  12. Dracheon

DRAAKON Mod Yapım Ekibi

Kurucu : Tolkienist Yöneticiler : Henüz Yok Üyeler : Tolkienist Kodlamacılar : Tolkienist Modellemeciler : Henüz Yok Sahneciler : Tolkienist Sendroin - Konusu Açılmadı Ekibe Alım İçin veya forum profilim.
  13. Dracheon

En güzel avatar kimin?

Biliyorsunuz 1 Nisan'da herkes Pony oldu.En çok beğendiğiniz kişinin avatarını söyleyin. (1 Nisan için)
  14. Dracheon

J.R.R Tolkien Serisi (Orta Dünya'ya Dair) [Güncel|10.03.2018]

Romanın ismi bütün Orta Dünya'yı fethedip hakimiyetine almakta kullandığı diğer Güç yüzükleri'ne hükmeden Tek Yüzük'ü ilk çağlarda yaratan, hikâyenin kötü karakterlerinden biri olan Karanlık Lord Sauron'u kasteder.İngiliz kırsalından pek de farklı olmayan Hobbit diyarı Shire'da sakince başlayan...
  15. Dracheon

[OSP]Rhothomir'in Sancak Paketi v5

Uzun aradan sonra :) Not : Resimleri sağ tık yapıp farklı kaydet diyip indireceksiniz sonra da paint.net'le ayarlarsınız.
  16. Dracheon

Bir günde birçok rüya görmek

Gece birsürü rüya gördüm.Çoğunun orta dünyayla ilgisi var.Orta dünyada Minecraft,Metin2 karışımı.+ olarak birde Erozbey var.Gün için 1 rüyayı bile hatırlamazken 4'ünüde hatırlıyorum.Son izlediğim ya da gördüğüm şeyler hepsi rüyada birikmiş.
  17. Dracheon

Birbirine benzettiğiniz üyeler

De Ngesiz - YusufPasha Tiags (Banlandı) :( - Cioss İşbara Alp - Harry Poter - GengishKhan
  18. Dracheon

Sea of Thieves

Online bir şekilde korsancılık yaptığımız.Görevler yaptığımız bir oyun.Arkadaşlarınızla korsanlık yapabilirsiniz.Bugün bitecek olan kapalı beta sürecinde oyunun tüm içeriği gözler önüne serilmese de yapımcıların yayımladığı videolarda çok daha fazlası anlatıldı. En temel noktadan başlamak...
  19. Dracheon

En Çok Güldüğünüz Türk Komedyen kim?

En Çok Güldüğünüz Türk Komedyen kim?
  20. Dracheon

Bright

Netflix'in yeni çıkardığı bir film.Film şimdiki zamanda geçiyor.Ama Elfler,İnsanlar ve Orklarla birlikte yaşıyorlar.Tabii birde üstünlükler var.Elfler üstün olan ırk,İnsanlar orta dereceli ırk,Orklar ise sevilmeyen düşük bir ırk.Birde periler var.Onlarda küçük uçabilen şeyler.Filmde 2 ana...
Top Bottom