• The forum has been updated. For an explanation of some of the changes, head over here.

Search results

1. Dracheon

Üsttekinin Müziğini Değerlendir

Ah Billie çiçeğim. 8/10
  2. Dracheon

Yaz Lakırtısı

Olum bu forum ne lan böyle.Kıçım çıkıyor bu tasarımda.Eski tasarıma alamıyoz mu?
  3. Dracheon

[SP] The Destiny of Anatolia-Anadollunun Kaderi Mod

Bütün modlar birbirinin tekrarı.Bannerlord çıktı artık bırakın şu oyunu.
  4. Dracheon

Forumu Bırakıyorum! - Foruma Geri Dönüyorum! - Foruma Ara Veriyorum!

Ben geldim len xd
    Unuttunuz mu?
  5. Dracheon

Forumdaki komik diyaloglar ve sözler

Dracheon said:
    Fakirler fakir versiyon oynarken ben nasıl bunu oynarım?! Fakir versiyon rica edeyim.
    Dracheon said:
    Ben fakirim o yüzden bu modu oynayamam kusura bakma  :razz:
    1 sene sonra bile aynı espriyi yapacak kadar mükemmel bir espri anlayışım var.
    gotunden-format-uydurmak_634343.jpg
  6. Dracheon

Kış Lakırtısı

Konya geceleri niye hep -1 ya da -2
  7. Dracheon

Kış Lakırtısı

Konya öyle mükemmel şehirdir ki dün bu havada sweetle çıkıyordum şimdi donuyorum evde.
    Dün sonbahardı bugün kış.Konya mevsimine göre Konyalılar adamına göre davranıyor.
    Konya ve Konyalılar doğru orantılıdır.
  8. Dracheon

[WB][SP]Otto-Byzantine Wars Mod

deli43 said:
    Dracheon said:
    Çok klasik bir mod.Eskiden olsa bayağı gömerdim.Konu düzenini güzelleştirsen daha çok dikkat çeker.
    Sadece OSPlerden mod yapmasan daha iyi olurmuş.

Bu sen değilsin  :grin: :grin:
    Yoo benim xd
  9. Dracheon

[WB][SP]Otto-Byzantine Wars Mod

Çok klasik bir mod.Eskiden olsa bayağı gömerdim.Konu düzenini güzelleştirsen daha çok dikkat çeker.
    Sadece OSPlerden mod yapmasan daha iyi olurmuş.
  10. Dracheon

Üstteki Üyenin Avatarını Değerlendir

Vitoğğğ babağğğ 10/10
  11. Dracheon

Hikaye Devam Ettirmede | 1-5 kelimelik olanından V3.5

...sokuldu ve 31 partisi verdiler
  12. Dracheon

Üstteki Üyenin Avatarını Değerlendir

7/10 kim bu
  13. Dracheon

Sonbahar Lakırtısı

GoNyAya kİm lAf dİDi lA?
  14. Dracheon

Sonbahar Lakırtısı

RoadWarriror said:
    Pazartesi "Aşura" günü olduğu için bu taraflarda okulların direkt tatil edildiğini söylesem, linç yer miyim? :lol:
    Aşure lan o köylü.Bugün lisenin ilk günü ve okul tatil.
  15. Dracheon

Psikolojik Danışma Hattı

Ya bir şey soracağım.Her an bir şey düşünüp takıyorum.Sürekli o konu üzerinde dört dönüyorum.Durduk yere fakir insanlara bakıp onlar gibi kendimi düşünüp üzülüyorum.Her an kafamda bir düşünce bir takıntı var.Ben bunu bütün insanlarda oluyor sanıyordum ama bugün arkadaşım sen bir şeyi neden çok takıp, düşünüyorsun dedi.Hayatımı düzene koyamamamın nedeni ve sürekli streste olmamım sebebi bu mu?Birisiyle konuşunca resmen hafifliyorum bir şey düşünmediğim için
  16. Dracheon

[BİTTİ] Rastgele 10 adet Steam anahtarı çekilişi

Cioss Julius U.X. said:
    Elimde 10 adet random key paketinden gelen anahtar var. Kendim kullanmayacağım için hiç yoktan dağıtayım belki beleş diye ilgilenen olur dedim. En az 10 kişi katılana kadar beklemeyi düşünüyorum. Daha fazla katılan olursa daha iyi olur bekleriz belki bir kaç gün daha. 10 oyunun ne olduğu kazanan kişilere rastgele vereceğim için sürpriz olsun, zaten çok iyi AAA bir şeyler beklemeyin ama sıkıcı forum ortamında biraz farklılık olsun en azından. :smile:

Katılmak isteyenlerin bu iletiyi alıntı yaparak bu konu altında cevaplamaları yeterli.
    cvp
  17. Dracheon

CENGİZ HAN MODU ZENGİN VERSİYON + ULTRA ÇIKTI

Ben fakirim o yüzden bu modu oynayamam kusura bakma  :razz:
  18. Dracheon

Sonbahar Lakırtısı

Cioss Julius U.X. said:
    Bilmiyorum hangisinin var ve kaç paraya satılıyor. Kütüphanemde istemediğim oyunlar zaten hepsi. :razz:
    ben istiyom
Top Bottom