• The forum has been updated. For an explanation of some of the changes, head over here.

Search results

1. Burak0320

oyunda makineli tüfek neden yok

en azından 2-3 çeşit mitralyöz olsa çok iyi oldur. top, roket ve havanın olması yeterli değil.
  2. Burak0320

oyundaki tüfeklerle ilgili yardım.

Tweak MB kullanarak istediğim tüfeklerin mermi kapasitesinin artıra biliyorum ancak her atışta tek saçma atıyor. ben tüfeğin 9 tane saçma birden atmasını istiyorum tıpkı 12 gauge 00 buckshot av fişekleri gibi. bunu nasıl yapabilirim ?
  3. Burak0320

yardım-taraf talan etme

arkadaşlar ben sarranidlerin tüm  kale ve şehirlerini aldım 12 lordu ve bir hükümdarı esir aldım tüm lordları yenilgiye uğrattım ancak taraf talan edilmedi 1 kişilik gruplar halinde etrafta fink atıyorlar.
  4. Burak0320

Hangi kılıcı kullanıyorusunuz?

ben ustaişi göçer kılıcı ve şemşir kullanıyorum.  :mrgreen:
  5. Burak0320

internet explorer hakkında yardım

arkadaşlar internet explorer kendiliğinden açılıp googleden (power balance ve denge bilekliği) sürekli arama yapıyo bu sorunu nasıl hallederim yardım edin lütfen.  :mrgreen:
  6. Burak0320

YARDIM (KERGİT)

arkadaşlar oyunda rodoklar hariç tüm krallıklarla savaştayız bende kergitlerin derebeyiyim 1 şehrim 1 köyüm var şehirle köy arası gidip geliyorum. barış antlaşmasını nasıl imzalatırım.  :mrgreen:
  7. Burak0320

tutsak lordu kurtaramıyorum (yardım)

tutsak lordu kurtarıcam bana saldırıyo kale askerleri kesiyorum olmuyo lorda depük atıp yere yıkınca firar başarısız oluyo bu sorunu nasıl çözerim.  :mrgreen:
  8. Burak0320

çift kılıç kullanma

arkadaşlar oyunda çift kılıç kullanmamız mümkünmü?  :mrgreen:
  9. Burak0320

itemlerle ilgili yardım.

arkadaşlar dandik itemleri (kergitlerin dandik olan itemleri) nasıl günçlendire bilirim.  :mrgreen:
  10. Burak0320

tundra haydutları şekil değiştirmiş.

bütün tundra haydutları böyleyse yandık :D Uploaded with ImageShack.us
  11. Burak0320

tüfekten çıkan duman

tüfekten çıkan dumanı engellemenin yolu yokmu  :cry: dumandan vurucağım adamları göremiyorum. Uploaded with ImageShack.us
  12. Burak0320

tüfekleri hızlı doldurma (yardım)

arkadaşlar rica etsem bana yardım edermisiniz? çift namlulu tüfeğin doldurma hızını ve kurşun miktarını(5000 tane olsa yeterli) nasıl arttırabilirim. (hız 600rpm olsa yeterli)
Top Bottom