• The forum has been updated. For an explanation of some of the changes, head over here.

Search results

1. Redstone Knight

Fencing

Eskrim'den bahsetmiyorum. Benim ilgilendiğim fencing sabre, broadsword, rapier gibi daha çeşitli kılıçlar içeren hali. Çanakkale'de max bulabileceğiniz okçuluk kursları olduğu için, var mıdır bildiğiniz online eğitim veren bir site ? Bu arada bahsettiğim sabre cavalry sabre. Uzun cutlass benzeri...
  2. Redstone Knight

Doğuda Yaşayan Var Mı?

Atamalar yapılıyor, abim sınıf öğretmeni ve saydık, doğuya kadar 150 kişiyi doldurmuyor. 4k adam atadılar abim 600lerde ve sanırım kısa çöpü çektik. Saçma sapan yerlerin ilçe Milli Eğitim Müdürlükleri açıklama yapıyorlar ama hem terör korkusu var hem de abimin orada bir köye atanırlar ne...
  3. Redstone Knight

TTNet v Mobil Operatörler

Evde TTNet'i hız testine göre 2.9 mbit alıyorum. Mobil olarak operatörün hızıyla ölçüm yaptığımda 20mbit aldığımı gördüm ve gerçekti. Twitch'de TTNet sayesinde medium'da bile izleyemezken donmadan source'da izliyordum. 4.5 G haberlerinden sonra şu an sınırsız mobil internet alıp internetini...
  4. Redstone Knight

Devlet Kurmuyoruz

Yer Seçimi Oylama Sonuçları: + ve -'ler:
  5. Redstone Knight

Silahlar, Piyade Araçları, Havan Topları, Deniz Araçları ve Askeri Konular.

Daha önce sadece bir tane Airsoft konusu gördüm ve dünkü muhabbetten sonra açmak istedim. Kurallar: 1- Sınırdan silah sevkiyatı yapanınız varsa bana haber versin. Konuya yazmak yasak. 2- Türkiye'yi eleştirmek yasak. Tayyip'in buraya el atmasını istemiyorum. 3- "Silah kısıtlaması istiyoruz ...
  6. Redstone Knight

Differences Between Scale and Lamellar Armours

Yes laminar armour has shoulder guards and scale armour is like chain armor but both of them was produced with small plates and I could confuse them. Maybe this is happening due to my searches ? I couldn't find any real pictures (high resolution or drawings) about scale armors. Everything is...
  7. Redstone Knight

Speedrunners - Summer Games Done Quick !

Hızlı geçmek istiyorum speedrun bir oyunu glitch kullanarak hiç bir şekilde hile olmadan en hızlı şekilde bitirmektir. Bir rota vardır, rota izlenir, şansınız yaver giderse Dünya rekoru bile kırabilirsiniz. Şu an Twitch'de Borderlands Pre Sequel'ı +88.000 kişi izliyor ! Link...
  8. Redstone Knight

Copyrino Pasterino

Basit bir şekilde her yere postlayabileceğiniz copy paste konusudur. Creepypasta atmayın, hiç korkunç değil. Amaç elimizin altında bulunsun herkes copy pastalara ulaşabilsin. I sexually Identify as an Attack Helicopter. Ever since I was a boy I dreamed of soaring over the oilfields dropping hot...
  9. Redstone Knight

Rise of Nations - Best Strategy Game

Rise of Nations Nedir ? En iyi Real Time Strategy türü oyundur. Age of Empires'ın yanında sönük kaldığı, Civilization II ve Alpha Centauri'nin geliştirilmesine liderlik etmiş Brian Raynolds'ın önderliğinde Big Huge Games'in geliştirdiği 2003 yapımı oyundur. Oyun Skybox Labs tarafından 2014...
  10. Redstone Knight

Random

Jahrein az önce Vsauce'un random videosunu açtı ve saat 00.38 olduğundan videonun yarısından bir şey anlamadım fakat başında paranın dönüşünün random olmadığını ve hesaplanabileceğini söylüyordu. Cidden random (rastgele) bir şey var mı ? Gib answer.
  11. Redstone Knight

Questions about Belts

I began to armor modelling today and I took a WFaS armor for referance but I could not make sure about its belt. 1. Was belts metal or leather ? 2. Was belts higher than currets belts ? Pic:
  12. Redstone Knight

Şu An Ne Oynuyorsunuz ?

Diğer forumdan gördüm, açayım dedim. Konunun amacı şu anda ne oynadığınızı belirtmek. Sadece bu.
  13. Redstone Knight

Human Benchmark

C9'un eski oyuncusu Hiko'nun Twitch'de CS: GO'da adam vuramadığında girmesiyle farkettim bu siteyi. Basit bir şekilde refleksinizi m/s olarak ölçüyor. Yapmanız gereken tek şey kırmızı yeşile döndüğünde tıklamak. Ayrıca site hafıza testi uygulaması da sunuyor. Herkes test sonuçlarını postlasın...
  14. Redstone Knight

Kullanılabilecek En Küçük Bilgisayarlar - Single Board Computers

Duyanınız vardır belki de 9 dolarlık CHIP bilgisayarı. Bu haberden sonra çocukluğumda çok araştırdığım küçük taşınabilir bilgisayarları yeniden araştırdım ve bunları keşfettim. UMPC'lerden, eski PDA'lardan kesinlikle daha küçük yaklaşık bir sakız (uzun olanlar) kadar olan bu bilgisayarlar her...
  15. Redstone Knight

General Mobile Discovery Elite

Bu telefonu bilgisayara bağladığımızda MTP olarak mı bağlanıyor ? Kullanan birisi cevap verebilir mi acilen ?
  16. Redstone Knight

TF2 İle İlgili Website'ler

TF2 ölmüyor. Bunu aklınızdan çıkarın. Yok öyle bir şey. Sadece siz kullanmıyorsunuz. Trade devam ediyor, competitive tüm hızıyla sürüyor. TF2 ile ilgili çok fazla website var ve bunları tanımlarıyla yazma ihtiyacı duydum. Her şeyden önce Mmph mmmph mph-mph mmph mmmmph! Website'ler ve...
  17. Redstone Knight

The Order: 1886 Neden Bu Kadar Kötü Yorumlar Aldı ?

Gerçekten sadece "Multi yok" veya "QTE çok fazla" gibi yorumlardan mı aldı bu kadar kötü yorumları ? Oyun çıkmadan çok önce sanırım oyunun sinematik olarak ilerleyeceği söylenmiş ki 10 saatlik bir oynayışa sahip. Ayrıca inanılmaz grafikleri var ki bu kadar kötü yorumların sandbox veya aşırı...
  18. Redstone Knight

IŞİD Ürdünlü Pilotu Yaktı ?

Uzun uzun haberi yazmayacağım, Aralık ayından beri ellerinde tutulan Ürdünlü pilot Muaz Kasasbe'yi Ürdün kabul ettiği halde bir kafese koyup yaktılar. Sonuç olarak Ürdün'de Sacide el-Rıvaşi ile "Ebu Huzeyfe" lakaplı Ziyad Kerbuli'nin de bulunduğu Ürdün hapisanelerindeki üst düzey IŞİD...
  19. Redstone Knight

Stranded Deep -Alpha- - 0.02 UPDATE GELDI - İleride çevirilecek.

Trailer: CHANGE LOG: 0.02: 0.01.H1 Stranded Deep çok zengin olan ana karakterimizin uçağın ortadan ikiye ayrılmasıyla kendini enkazın yanında, denizde bulmasıyla başlar. Oyun Alpha'da olmasına rağmen çok az bug içeriyor. Forest'ın yamyamsız, adalar da geçen versiyonu diyebiliriz...
  20. Redstone Knight

Gerçekten kötü mü ?

Pcgamer'ın falan altındaki reklamlara bakarken şunu gördüm. http://www.fastcodesign.com/3040680/the-worst-designed-product-at-ces-looks-like-it-was-designed-by-michael-bay?utm_source=zergnet.com&utm_medium=referral&utm_campaign=zergnet_365505 bunu neden bu kadar kötülüyorlar ? Gerçekten güzel...
Top Bottom