• The forum has been updated. For an explanation of some of the changes, head over here.

Search results

1. cellat211

update kontrol edin

lütfen şu update leri yayınlamadan kontrol edin her update ile çalışan şeyleride bozuyorsunuz ticaret sisteminin resimleri renkleri gitti şimdide kullandığım kılıcın resmi at resmi oldu her update ile bu resimler dahada saçmalamaya başladı şu yamayı çıkarmadan bi kendinizde kurun oynayın 5 dk...
  2. cellat211

itemler

kilitlediğim itemleri satıyor 3 kere denedim kitli itemleri satıyor bazılarını tekrar tekrar denedim ve itemlerin kırmızı yeşil ile görünen değerler normal renk görünüyor karşılaştırılmalar anlaşılmıyor bazı hammadde resimleri mızrak şeklinde çıkıyor 1.05 den sonra gelen fix den sonra böyle...
  3. cellat211

Need More Info güncelleme sonrası

bugün gelen yama sonrası oyundaki ticaret mallarının resimleri mızrak oldu bazıları birde kıyafet silah vb yeşil kırmızı karşılaştırma renklei tamamen kayboldu.
  4. cellat211

1.04 ile

1.04 ile oyun daha stabil iyi oldu MuTorere oyunu diye bişey masa oyunu ordaki görüntü tuhaflaştı şimdilik gördüğüm bu.
  5. cellat211

şehirde çete kurmak

arkadaşlar şehirdeki çeteleri temizliyoruz malum ama oraya normalde adam yerleştirme var göstermişlerdi video larda biz nasıl koyucaz kendi adamlarımızı yapa bilen var mı ?
  6. cellat211

okçular

okçular atış serbest desem bile bazı savaşlarda hücum demeden saldırmıyor hücum diyincede oku bitmiş gibi yay ile yaklaşıp kılıç çekiyor birde bu görevde yerleşim yerine bırak diyor iyide 1 tane yerleşim yeri yok yada adamla konuş 2 katı fiyata serbest bırak diyor e bu da ihanet olur ben bu...
  7. cellat211

seviye atlamak çok zor

seviye atlamak aşırı zor ve yavaş biraz daha hızlı olmalı 1 hafta araba sürüp ehliyet alınıyor bu nasıl bir at aylardır öğrenemedi bizim adam lütfen biraz exp arttırın.
Top Bottom