• The forum has been updated. For an explanation of some of the changes, head over here.

Search results

 1. cellat211

  Geliştirici Güncellemesi - Kullanıcı Arayüzü ve Çok Oyunculu Oyun Modu 01/08/20

  1660 ti sıkıntısız oynuyordum 12 GB güncelleme 1.5.3 sanırım oyun takılıyor artık nasıl başardılar bilmiyorum optimizasyon berbat hale geldi ne güzel oynuyordum
 2. cellat211

  e1.4.0 Beta Yaması, e1.3.0 Ana Yaması ve e1.3.1 Mini Yaması Çevirisi & Yapılacaklar Listesi Çevirisi

  teşekkürler.

  her yamada oyuna ayrı bir sıkıntı çıkarıyorlar bakalım ne bozulacak daha merak ediyorum.
 3. cellat211

  update kontrol edin

  1.0.7 den önce item karşılaştırma renkleride bozulmuştu ;c
  aynen dahada resim bozultmaları artmış şimdi bu bug mu bilmiyorum ama şuan kergitler ile savaşıyorum çapulcular kergit tarafına geçip ikisi birden bana saldırıyor bu tuhaf ?
 4. cellat211

  update kontrol edin

  lütfen şu update leri yayınlamadan kontrol edin her update ile çalışan şeyleride bozuyorsunuz ticaret sisteminin resimleri renkleri gitti şimdide kullandığım kılıcın resmi at resmi oldu her update ile bu resimler dahada saçmalamaya başladı şu yamayı çıkarmadan bi kendinizde kurun oynayın 5 dk...
 5. cellat211

  --Yeni Gelen Patch ve Performans Değişimi--

  bazı sorunları düzeltmişler ama son 1 hotfix ve bugünki update ticaret sisteminde item resimlerinde ve yazı renklerinde sıkıntıya yol açtı bugünkü update ile birkaç itemin de resimleri saçmalamaya başladı :sad:
 6. cellat211

  e.1.1.0 patch notları nerede ?

  sorunları düzeltsinler yenilikler sırayla gelir en basitinden kendi çetemizi şehirlere yerleştiremiyoruz
 7. cellat211

  itemler

  kilitlediğim itemleri satıyor 3 kere denedim kitli itemleri satıyor bazılarını tekrar tekrar denedim ve itemlerin kırmızı yeşil ile görünen değerler normal renk görünüyor karşılaştırılmalar anlaşılmıyor bazı hammadde resimleri mızrak şeklinde çıkıyor 1.05 den sonra gelen fix den sonra böyle...
 8. cellat211

  Need More Info güncelleme sonrası

  bugün gelen yama sonrası oyundaki ticaret mallarının resimleri mızrak oldu bazıları birde kıyafet silah vb yeşil kırmızı karşılaştırma renklei tamamen kayboldu.
 9. cellat211

  1.04 ile

  1.04 ile oyun daha stabil iyi oldu MuTorere oyunu diye bişey masa oyunu ordaki görüntü tuhaflaştı şimdilik gördüğüm bu.
 10. cellat211

  Mount & Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

  arkadaşlar kale ve şehirlerimize savaşlardan önce savunma silahları yerleştire biliyor muyuz ? kaledeki her yapıyı max 3 seviye yaptım ama mancınık vb savunma araçları illa savaş sırasında mı konuyor ?
 11. cellat211

  Oyun içerisinde takıldığınız kısımlar

  arkadaşlar şehirdeki çeteleri temizliyoruz malum ama oraya normalde adam yerleştirme var göstermişlerdi video larda biz nasıl koyucaz kendi adamlarımızı yapa bilen var mı ?

  birde kervanı falan takip edebiliyorduk üstüne sağ tıklayıp kalktımı bu özellik ?
 12. cellat211

  şehirde çete kurmak

  arkadaşlar şehirdeki çeteleri temizliyoruz malum ama oraya normalde adam yerleştirme var göstermişlerdi video larda biz nasıl koyucaz kendi adamlarımızı yapa bilen var mı ?
 13. cellat211

  e1.0.4 Yama Notları

  Kendi yapıyor.
  teşekkürler 1.04 iyi ki geldi okçular yarım yamalaktı canı isterse sıkıyordu düzeldi gibi görünüyor
 14. cellat211

  e1.0.4 Yama Notları

  sağol translate çevirisi kötü yapıyordu ilaç gibi geldi. oyunu güncellerken beta programına katılıcak mıyız steam dan yoksa normal bırakınca kendi yapıyor mu ?
 15. cellat211

  (İnceleme) 30 Saat Oynamış Birisinin Gözünden Bannerlord

  sonuna kadar okudum her kelimesinde haklısın.
 16. cellat211

  FPS Çözüm Önerileri (Ceviri)

  bu öneriler hesap makinaları için oyunun kendi sorunu var pc de sıkıntı yok oyun m2 ssd de kurulu 1660ti ekran kartı i7 masaüstü 4.4ghz işlemci 16 ram gereksiz uygulamalara kapalı ayarlar orta ve gölge parçacık efekti gibi kıl yün gibi şeyler kapalı yada en düşükte ve oyun dikey senkron da 60 fps kilitledim yani en düşük fps de. ilk defa kale savunmasına girdim bir süre sonra oyun dondu crash yedi raporu gönderiyorum TWCCrashUploader ile umarım faydası olur bu sorunlar ortadan kalksa oyun mükemmel olur en kısa sürede inşallah. oda gitmiyor sanırım anlamadım cannot cleanup cash report. diyor mod yok bişey yok bi sorun mu var acaba ?
 17. cellat211

  Şu ana kadar aldığımız bugları yazalım

  ilk defa kale savunmasına girdim bir süre sonra oyun dondu crash yedi raporu gönderiyorum TWCCrashUploader ile umarım faydası olur bu sorunlar ortadan kalksa oyun mükemmel olur en kısa sürede inşallah. oda gitmiyor sanırım anlamadım cannot cleanup cash report. diyor mod yok bişey yok bi sorun mu var acaba ?
 18. cellat211

  Bulduğum bugları paylaşıyorum.

  ilk defa kale savunmasına girdim bir süre sonra oyun dondu crash yedi raporu gönderiyorum TWCCrashUploader ile umarım faydası olur bu sorunlar ortadan kalksa oyun mükemmel olur en kısa sürede inşallah. oda gitmiyor sanırım anlamadım cannot cleanup cash report. diyor mod yok bişey yok bi sorun mu var acaba ?
 19. cellat211

  seviye atlamak çok zor

  evet savaşçıdan çok stratejist gibi olduk oyunda emir ver arkalarına dolan vur ölmezsen yenersen iyi :grin:

  edit = ilk defa kale savunmasına girdim bir süre sonra oyun dondu crash yedi raporu gönderiyorum TWCCrashUploader ile umarım faydası olur bu sorunlar ortadan kalksa oyun mükemmel olur en kısa sürede inşallah. oda gitmiyor sanırım anlamadım cannot cleanup cash report. diyor mod yok bişey yok bi sorun mu var acaba ?
 20. cellat211

  okçular

  okçular atış serbest desem bile bazı savaşlarda hücum demeden saldırmıyor hücum diyincede oku bitmiş gibi yay ile yaklaşıp kılıç çekiyor birde bu görevde yerleşim yerine bırak diyor iyide 1 tane yerleşim yeri yok yada adamla konuş 2 katı fiyata serbest bırak diyor e bu da ihanet olur ben bu...
Top Bottom