Search results

1. SpartacuSsS

Dragon God

Buralarda halen hikaye yazan insanlar görmek güzel. Umarım devamı gelir. Başarılar dilerim!
  2. SpartacuSsS

TR_La_Rivage Hard-RP

Şuanda rol yaptığım sunucudur La Rivage. Bazı şeyler henüz tam olarak oturmamış olsa da TR RP standartlarının üstünde bir sunucu. Kolay gelsin ekibe.
  3. SpartacuSsS

Sonbahar Lakırtısı

Ben 12 yaşında falandım ilk kaydolduğum da  :lol: ne günlerdi ama.
  4. SpartacuSsS

⚔️ Pangea Gaming ⚔️ - pangeagaming.com - Admin Alımları Açık

Oyuncu Adınız : Marjelas Yaşınız : 18 Mensubu Olduğunuz klan: - Yönetici Tecrübeleriniz : https://forums.taleworlds.com/index.php/topic,368650.0.html https://forums.taleworlds.com/index.php/topic,376873.0.html Sunucu Adı (TR_FIGT_ARENA/DeathMatch/DUEL): TR_FIGHT_ARENA Steam Adresiniz ...
  5. SpartacuSsS

Game of Thrones (İlk Sayfadaki Duyuruyu Okuyunuz)

Baştan çekseler güzel olur 8.sezonu.
  6. SpartacuSsS

Game of Thrones (İlk Sayfadaki Duyuruyu Okuyunuz)

Yıllardır boşuna izliyormuşum bu diziyi ya. Çok iğrenç bir finaldi.
  7. SpartacuSsS

Imperator: Rome

Oynanış videolarına baktımda hiç Roma'ya yakışan bir oyun olmamış. Devlet içi siyasi entrikalı bir oyun bekliyordum.
  8. SpartacuSsS

Imperator: Rome

25 nisanda çıkacak olan bir paradox oyunu. Oyun Crusader Kings ve EU4 yapımcılarıyla ortak yapılmış. Roma zamanında geçmesi çok ilgimi çekti. Siyasi entrikaların geçeceği belli bir oyun gibi.
  9. SpartacuSsS

the Mandalorian

2019 yılı içerisinde çıkacak olan ve 8 bölüm olacak dizi. Jango ve Boba Fett'in öyküsünden sonra, first order'ın doğuşundan önceki dönemde geçecek. Baş rolde Pedro Pascal'ın oynaması diziye kalite vericektir. İşin içinde Disney olmasa daha iyi olabilirdi diye düşünüyorum...
  10. SpartacuSsS

Star Wars

Bunların videolarına denk geliyorum arada. Başarılı.
  11. SpartacuSsS

Forumdaki komik diyaloglar ve sözler

Harvard University wants to know your location.
  12. SpartacuSsS

Aile Kökleriniz, Geçmişiniz, Soyunuz - Kökenler

Anadolu'da bayağı bir medeniyet yaşamış yav. Kimin ne olduğu belli değil ülkede. Çok ilginç
  13. SpartacuSsS

Sırf bunun için DNA testi yaptırmak istiyorum. Yüzdesine kadar ırkını falan söylüyor.
  14. SpartacuSsS

Benim atalarım Malatya'dan çıkmamış hiç. Malatya'nın önceden Ermeni yerleşkesi olduğunu okumuştum. Şimdi ben Ermeni miyim?
  15. SpartacuSsS

Yüzüklerin Efendisi Dizisi - Amazon

Yorumları okuyunca dizi çıkmadan soğdum. Tebrikler  :party:
  16. SpartacuSsS

Adı üzerinde komik sözler. Mizah aradığımı söylemedim.
  17. SpartacuSsS

Keşke komik şeyler paylaşılsa.