Search results

1. NordicEarl

Bannerlord Ekran Görüntüleri

Harika olmuş eline sağlık yeni çalışmalarını bekliyorum o zaman :lol:
  2. NordicEarl

Bannerlord Ekran Görüntüleri

Hocam hangi şehir bu?
  3. NordicEarl

Karakteristik Oyun Biçimleri ve Bazı görüşler

Bu kafadaki şirketlerin yaptığı her oyun tutsaydı dark souls kendi oyun türünü yaratamazdı
  4. NordicEarl

Bana Göre Oyundaki En Büyük 3 Eksiklik

Aynen bencede.Adam düz çizgi üzerinde yürüyor ekstra hiçbir şey yok abi sen canını kurtarmaya çalışıyorsun koşuşunu değiştir ne bileyim zigzag çizerek kaç
  5. NordicEarl

OYUNDAYKEN HASTALIK GELDI ORDUM U KAYBETTIM

O sefere başlarken ölmeyi kapatmalıydın şimdi geri alamazsın muhtemel
  6. NordicEarl

Mount & Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

Bence perkten ziyade özellik olarak gelse daha iyi olur perk olarak bir şey vaadetmiyor sonuçta
  7. NordicEarl

Happy Birthday mexxico!

Happy birthday to our forum legend 🥳🥳🥳
  8. NordicEarl

ölenler için cenaze töreni

Kontrol bize verilse mümkün olabilir sağda çıkan bildirime tıklayarak ( X kalesinin sahibi için oy ver gibi) x kişisine uygun cenaze düzenle diye bir bildirim gelse ve tıkladığımızda hazırlık başlasa bu sayede kuşatmamızı yapar sonra o kişinin cenazesine gideriz
  9. NordicEarl

Mesela 70 yaşında ölüyoruz ve varisimiz var,ölen karakterimiz adına oğlu/kızı olarak cenaze töreni düzenlesek,bir kalabalığın karşısına geçip babam/annem merhametliydi vs.vs. diyebilsek ve npc lerde hanlarda olduğu gibi kendilerine verilen hareket komutuyla başını eğse gözyaşını siler gibi yapsa...
  10. NordicEarl

Daha warbandde olup bannerlordda olmayan düğün animasyonu yok ansiklopediden zırh bakıp eş alıyoruz :smile: Ama cenaze töreni çok iyi olur her kültürün farklı şekilde gerçekleşse falan
  11. NordicEarl

1.5.7 için neler geleceği ufak ufak belli oldu mu bu güncellemede fotoğraf modunun geleceğini biliyorduk mesela
  12. NordicEarl

Aynen en son 2 ay önce güncellemiştim şimdi hepsini indiriyorum bu arada 26 savaş sahnesi birbirinin kopyası alanlar mı yoksa doğal duruyor mu deneyen var mı?
  13. NordicEarl

Şöyle her güncelleme yaptıklarında tw yle olan ilişkim +10 artıyor
  14. NordicEarl

Teşekkür ederim hocam bilgilendirdiğin için
  15. NordicEarl

Yani o kadar değil tabii ama bir 2020 oyunu için en azından npcler sürekli aynı hareketleri yapmasınlar/veya hareket etsinler artık ortaçağ ruhuna gireyim istiyorum :smile: Anladım teşekkürler
  16. NordicEarl

Aynen.Hadi kuşatmaları geçtim onları her şehir ve kalenin sahnesinde ayarlayabilirler ama handaki şehirdeki ruhsuzlar nolucak.Genel anlamda köklü değişikliğe gidilmesi gerektiğini düşünüyorum
  17. NordicEarl

Bir şey sorucam sizce oyunun motoru ve ai de köklü değişiklik görür müyüz yoksa ufak pürüzleri mi cilalıcaklar tam sürüme kadar?Yani şuan ki sürümden bambaşka bir oynayış görebilir miyiz yoksa elimizdeki bu mu?Tahminleri alalım
  18. NordicEarl

Bu konuda çok haklısın.Post paylaşmasam da yorum yapmasam da bu foruma her gün girip okuyorum yorumlarınızı.Forum güzel paylaşımlar güzel yorumlar güzel ama bir arkadaş var her eleştiri postunun altına kendi oyununda yaşadığı sorunu her gün yazıyor.Onun harici bir problem yok
  19. NordicEarl

Görmüştüm :smile: Karakterimin kaşı olmamasına rağmen aserailerin en düşük biriminin zincir zırh giymesine rağmen bannerlordda en çok eğlendiğim zamanlar o zamanlardı.Chatte bir sürü insan bir olup oyunu nasıl geliştirebiliceklerini savaşırken yazıyorlar,yayıncılarla ve tw çalışanlarıyla vs...
  20. NordicEarl

1 nisanda oyunu yükleyip açtığımda bundan daha kötü olamaz diyordum,cidden oyun ilk sürümü çok kötüydü.Ama o haliyle bile kaç saat oynadık çünkü fikir güzel bir kere cidden Mount&Blade muhteşem potansiyeli olan bir seri.