Search results

 1. SpartacuSsS

  Imperator: Rome

  25 nisanda çıkacak olan bir paradox oyunu. Oyun Crusader Kings ve EU4 yapımcılarıyla ortak yapılmış. Roma zamanında geçmesi çok ilgimi çekti. Siyasi entrikaların geçeceği belli bir oyun gibi.
 2. SpartacuSsS

  the Mandalorian

  2019 yılı içerisinde çıkacak olan ve 8 bölüm olacak dizi. Jango ve Boba Fett'in öyküsünden sonra, first order'ın doğuşundan önceki dönemde geçecek. Baş rolde Pedro Pascal'ın oynaması diziye kalite vericektir. İşin içinde Disney olmasa daha iyi olabilirdi diye düşünüyorum...
 3. SpartacuSsS

  Outlaw King

  Netflix'in bir filmi. Benim çok hoşuma gitti. İzleyen var mı?
 4. SpartacuSsS

  Duchy of Normandy - Başvurular Açık

  DUCHY OF NORMANDY Normandiya Orta Çağ'ların başında İngiltere'yi başarılı bir şekilde işgal eden son halk olan Normanların ana vatanıydı. Normanlar yerli Gal halkı ile Rollo liderliğindeki işgalci Vikinglerin karışımından oluşmaktaydı. Rollo Paris'i işgal etmiş ve kendisine Normandiya bölgesi...
 5. SpartacuSsS

  [WKT] Warband Kargı Turnuvası 2018 [BITTI] Kazanan: Wardo

  [font=trajan pro][shadow=Black,bottom]Süvari Kargı Turnuva Duyurusu         Sunucu Lokasyonu: [font=trajan pro][shadow=Black,bottom]Türkiye    |    Organizatörler: General Shepherd ,  Marjelas   ,  Playnoel  |    Turnuva'nın yapılacağı yer: [font=trajan...
 6. SpartacuSsS

  Türkiye'de Amerikan Futbolu

  Türkiye'de oynayanlarımız var mı? Aslında bende merak sarıyorum bu spora fakat ülkemizde çok oynanmadığı için başlayamıyorum. Gerçekten taktik yapılabilir bir spor olduğunu düşünüyorum.
 7. SpartacuSsS

  Comedy Night

  Oynayan var mı? Arkadaşlarla eğlenebilecek güzel bir oyuna benziyor.
 8. SpartacuSsS

  Age of Empires IV - Announce Trailer

  Tywin'in seslendiği trailer. Uzun bir aradan sonra gelmesi mutlu edecektir hayranları. Sizler ne düşünüyorsunuz?
 9. SpartacuSsS

  TR_Battle_Field - Admin başvuruları açıktır.

  Herkese merhabalar.  Sunucumuz bugün kaliteli hizmet vermek için açılmıştır. Admin başvuruları açık bir haldedir. Sizde adminliğe kendinizi uygun görüyorsanız başvurabilirsiniz. Şikayetler ve admin başvurusu için: http://steamcommunity.com/id/Marjelas Eklemeniz yeterli olacaktır. *KONU...
 10. SpartacuSsS

  Steam Oyunu Yüklü Görmeme Sorunu

  Selam. 2 gün önce falan Arma 3 yüklemiştim, oyunu silmediğim halde steam yüklenmemiş görüyor. Ama yüklü olduğu yere bakınca yüklü gösteriyor. Bunun nedeni nedir? Nasıl çözerim.
 11. SpartacuSsS

  İninal Kart

  İninal kart hakkında birkaç sorum olacak. Şimdi ben akrabamın üzerine bir kart açtım. Kartı sonra kendi üzerime yapabilir miyim? Birde 48 saat security bilmem ne diyor. 48 saat dolmadan karta para yatıramam mı? NOT: Kartı yeni kişiselleştirdim.
 12. SpartacuSsS

  Steam Cüzdanı

  İş bankasından havaleyle steam cüzdanıma para eklemek istiyorum bu mümkün mü? Bankamatiğin gpayi kapandığı için kartla yatıramadım.
 13. SpartacuSsS

  Steam Çevrimdışı Sorunu

  İnternetim var, steam güncelleme attı ama çevrımdışı modda açılıyor. Bunun çözümü var mı?
 14. SpartacuSsS

  İnternet Hızı

  2 aydır internet hızım 200 kbs. Daha öncesinde 1.2mbs ile indirdiğim oyunları 200le indirmeye başladım. Bunun sebebi AKK'midir nedir?
 15. SpartacuSsS

  Astral Seyahat

  Astral Seyahat hakkında videolar izleyip araştırmalar yaptım bir grup doğru desede diyer grup bunun imkansız olduğunu söylüyor. Sizin görüşleriniz neler? Astral seyahat hakkında bilmeyenler için bir video.
 16. SpartacuSsS

  Okul Devamsızlığınız (Yeni)

  Yavaştan burayı aktif edelim.
 17. SpartacuSsS

  San Andreas Multiplayer [SA-MP]

  SA:MP Nedir? San Andreas Multiplayer (SA:MP) GTA San Andreas'ı bir multiplayer oyuna çeviren bir modifikasyondur. İnternet veya LAN üzerinden, 500 kişiye kadar beraber oynayabilirsiniz. San Andreas Mutliplayer oynamak için bilgisayarınızda GTA: San Andreas'ın olması yeterlidir, orijinal içerik...
 18. SpartacuSsS

  Video İçin

  Selam arkadaşlar. Bir dizi için ufak bir video yapmayı düşünüyorum bu videoda dizinin içerisindeki sahneler yer alacak fakat o sahneleri dizinin içerisinden nasıl alabilirim bilmiyorum bunun için bir program varsa verebilirseniz bende videoyu yapabilirim.
 19. SpartacuSsS

  Lanista Savaşları | Yeni Forum Oyunu

  Oyun hakkında bilgi Oyunun ismi Lanista Wars olduğu gibi anlayacağınız gladyatör eğitmenlerinin savaşı olacak. Daha öncesinde browser tabanlı bir oyunu vardı fakat işleyişi ondan farklı olacak. Oyunda dilerseniz gladyatör, dilerseniz Lanista olabilirsiniz. Lanista olursanız kendi hanenizi...
 20. SpartacuSsS

  Kulaklık Ucu

  Selam beyler. Bitmek bilmeyen sorunlarımla yine karşınızdayım. Kulaklığımı takayım derken ses gelmiyordu iki üç defa oynatayım dedim ucunu kulaklığın ucu kırıldı ve içeride kaldı. Bilgisayardan ses gelmiyor. Ne yapmam gerekli?