Search results for query: *

1. 🏰 Mount & Blade Bannerlord Türkiye Modding 🏰

🏰 Mount & Blade Bannerlord Türkiye Modding🏰 Selamlar! Mount & Blade Bannerlord'un büyüleyici dünyasında kendi izinizi bırakmanız mı gerekiyor? O zaman doğru yerdesiniz! Mount & Blade Bannerlord Türkiye Modding Bu sunucusu, Bannerlod Türk mod geliştiricilerinin buluşma noktasıdır. Burada...
  2. 🏰 Mount & Blade Bannerlord Türkiye Modding 🏰

🏰 Mount & Blade Bannerlord Türkiye Modding🏰 Selamlar! Mount & Blade Bannerlord'un büyüleyici dünyasında kendi izinizi bırakmanız mı gerekiyor? O zaman doğru yerdesiniz! Mount & Blade Bannerlord Türkiye Modding Bu sunucusu, Bannerlod Türk mod geliştiricilerinin buluşma noktasıdır. Burada...
  3. [Tutorial]Bannerlord İçin Mod Nasıl Yapılır

Arkadaşlar bannerlod Türk mod geliştiricilerini bir toplamaya çalışıyorum bilgili kişilerle bir destek ve rehber ekbi oluşturmak var kafamda burada sohebt edebilir tasarımlarınızı paylaşabilir ve ekibinze yeni kişiler katmak için ilan verebilirsiniz gelmek isteyenler için link bıraktım
  4. Official Modding Tools

I would invite you to the Modding Discord but I am guessing you're already aware of it (or you may want to set up a Turkish one): https://discord.gg/ykFVJGQ
    Bu sunucuyu biliyorum ve zaten katılmıştım sağolun. Benim amacım Türkiye çapında bir sunucu kurmak.
  5. Official Modding Tools

Arkadaşlar Türkiye kapsamında bir discord sunucusu kurup Bannerlord modlama ile ilgili rehber ve Modlama konusunda sorun yaşayanlar için bir destek ekibi olusturmak var kafamda bu sunucuda insanlar hem muhabbet hem de projelerini paylaşabilecek suan yanlızım bana destek olmak isteyen veya discord sunucusuma girmek istiyenler için discord kullanıcı adımını bırakıcam.

Dıscord: omerfaruk.
  6. Bannerlord Mod Yapımı Dersleri - Öldükten Sonra Savaşa Devam Etme

Arkdaşlar Türkiye genelinde bir discord sunucu kurup bir topluluk kurmayı hedefliyorum bu topluluk Bannerlord modlama ile alakalı rehber ile modlama konusnda sorun yaşayanlar için bir destek ekibi olusturmak var kafamda bu sunucuda hem muhabbet hem insanların kendi projelerini paylaşabileceği bir yer olucak suan maalesef yanlızım bana destek olmak istyenler olursa veya sunucuya katılmak isteyen olursa

Dıscord: omerfaruk.

7. Bannerlord Mod Yapımı Dersleri - Öldükten Sonra Savaşa Devam Etme

T
    Discord: Remos#2912
    beni eklersen bir tane discord sunucusu açabiliriz.
    Sunucu kuruldumu
Back
Top Bottom