Search results

1. TheHangover

Bannerlord Eski Harita Neden Değişti?

Bir dahakine napıyoruz asla TW'den erken erişim oyunu almıyoruz. Hatta tam versiyonunun gameplayini izleyip karar veriyoruz. Güvenimizi kaybettiler. Amatörce oyun geliştiriyorlar.
  2. TheHangover

Güncelleme ne zaman gelir

Oyun çıktığından beri olan şey tam olarak bu.
  3. TheHangover

Mount & Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

https://www.nexusmods.com/mountandblade2bannerlord/mods/1780?tab=files Bannerlord'a Warband modu yapmayı denemiştim. Ama xml editlemek işkence olduğundan çok uğraşamadım. Benim de Bannerlord'da Warband hayalim var. Biri modellerine kadar yapsa da oynasak. Gerçi daha oyunun tam sürümüne çok...
  4. TheHangover

Ben oyun adam olana kadar Steam'de negatif yorum verdim. Sizleri de davet ediyorum negatif yoruma çevirmeye. Güncellemeler hızlanacaktı bir de aylarını harcadıkları refactor ile. Beceremiyorlar işi öyle gibi gözüküyor.
  5. TheHangover

Bannerlord Gelişme Hızı

Oyun ilk çıktığı haliyle aynı ve baydı geri döndürecek bir şey yok ve gelmiyor. Savunacaksanız elle tutulacak şeyler gösterin artık komik değil sinir bozucu olmaya başladı.
  6. TheHangover

Aynı eleştirileri görmek sıkıyor da oyun çıktığından beri aynı oyunu görmek sıkmıyorsa o senin problemin knk.
  7. TheHangover

İyice yavaşladılar neden onu da bilmiyoruz. 5 ay kaldı verdikleri zamana göre neler olacak acaba.
  8. TheHangover

Yeni Module - Fikir ve Öneri

Haritada sadece şehirler ve köyler olmayıp hikayeye bağlı değişik ilgi çekici yerler olabilir.
  9. TheHangover

Oha RPG çok iyi olmuş xD
  10. TheHangover

[Tool] Arena - Xml Modding Editor for Bannerlord

Just what I needed!
  11. TheHangover

Onu unut knk forumun her köşesinden istendi bu yapmayacaklar yol haritası malesef. Bu arada hala oyuna ümit bağlayanlara gülüyorum :D
  12. TheHangover

Artık güncelleme de gelmez oldu xD Kesin mod araçlarıyla yine önemsiz bir güncellemenin üstünü örtecekler. Çok fena vibe alıyorum kesin böyle olacak. Sonra bir iki ay daha bekleriz güncelleme için.
  13. TheHangover

Paramı geri alabilseydim almayı çok isterdim. Başarısız ve kötü management içerisinde geliştirilen bir oyun. Artık gram umudum kalmadı her gün aynı şeyleri tekrarlıyoruz forumda biz değişiyoruz onlar değişmiyor. Tartışıp duruyoruz ama bir şey değişmeyecek. Keşke paramı geri alabilsem de...
  14. TheHangover

TW Do You Accept The Fact That Development Is Slow And Not Progressive

Bruh are you thinking controlling community with forum is professional? Just shut up please LOL. Yeah and they are still same :grin: Community wants see something can hold with hands not living in dreams like you guys. TW deserves more criticsm we are customer and we want to see something...
  15. TheHangover

TW Do You Accept The Fact That Development Is Slow And Not Progressive

Do you accept that fact TW? If you do then can you talk about how to get rid of that deficiency? Are you gonna hire more qualified developers? What do you planning for that problem? Or are you gonna enjoy the advantage of slow and basic development without more expense? We know you guys sold...
  16. TheHangover

Merak ediyorum acaba Taleworlds paraları da varken şirketi Avrupa'ya taşıyıp yetenekli personel alıp işleri büyütür mü? Türkiye'de kalmanın yararı olmadığını görebiliyoruz.
  17. TheHangover

Yeni bir hayvan texturesi için çok heyecanlıyım. Koyun çok iyiydi acaba bir sonraki hayvan hangisi olacak.
  18. TheHangover

Aklıma takılanlar

Olay yıllardır geliştirilen Bannerlord'un 10 yıl eski Warband'dan eksik şekilde çıkması ve aylar geçmesine rağmen hala hiç bir ilerleme olmaması. Development çok yavaş ve bunu düzeltmeyecekler gibi duruyor. Kabullenmedikleri bir şeyi nasıl düzeltecekler ki zaten. Bannerlord robot gibi Warband'a...
  19. TheHangover

Aklıma takılanlar

Düşünsenize bir oyun firması eleştirilere sessiz kalıyor acaba neden xD En fazla gelip oyun erken erişimde oyun ne zaman biterse o zaman tam sürüme çıkar derler. Durumu asla kabullenip nasıl düzelteceklerini anlatmayacaklar.
  20. TheHangover

Aklıma takılanlar

Yapar bu arada hayal et oyun çıkarıyorsun 10 sene önceki oyunundan bile daha kötü. Oyunu 10 sene önceki oyunundan nasıl daha eksik olarak çıkarabilirsin hayal edemiyorum. Olması gereken Warband özellikleri+yıllarca süren development'in meyvesi idi.