Search results

1. frozenpainter

SP Modul System Nova Aetas?

Is there modul system for Nova aetas? I will fix some errors and balances.
  2. frozenpainter

[WB][SP] Cihat ve Haçlılar v5.2 Çıktı !!!

v5.0 indir sonra v5.2 yi indirip içindeki dosyaları v 5.0 ın içine at, raporlar kısmı ve asker oluşturma sorunu düzelecektir.
  3. frozenpainter

@akmanthehun Sen gene iyi puan verdin, ben 7 verdim :) Askerlerin ismini modun dosyalarından değiştirmen gerek, modun languages, tr klasörüne gir, ordan troops.csv dosyasına gir ordan daha paratik şekilde değiştirebilirsin, tabi yaptıktan sonra oyunu kapatıp tekrar açman lazım.Dini motifler...
  4. frozenpainter

Moddbden indirip ayrı bir mod gibi kuracaksın.İlk sayfada indirme linkleri mevcut.
  5. frozenpainter

@JanakirKağan Karargahtan kastın yoldaşları bir yere bırakıp kamp kurması özelliğyse onda hata çıktı kaldırdım. Parayı koayacağın bir kasa gibi birşeyse diplomasideki gibi birşey ayarlayabilirim.
  6. frozenpainter

WB Coding Troops Equipmant

Worked, very simple :D dont_load_regular_troop_inventories = 0 here dialogs [anyone|plyr,"regular_member_talk", [(this_or_next|is_between, "$g_talk_troop","trp_kingdom_recruit","trp_harzem1"),(is_between,"$g_talk_troop",mercenary_troops_begin, mercenary_troops_end),], "I want to manage your...
  7. frozenpainter

If troop is a hero no problem but not is a hero, his equipment back to old equipment.
  8. frozenpainter

In module_dialogs, I want to change a troop equipmant, I used this [anyone|plyr,"regular_member_talk", [(this_or_next|is_between, "$g_talk_troop","trp_kingdom_recruit","trp_harzem1"),(is_between,"$g_talk_troop",mercenary_troops_begin, mercenary_troops_end),], "I want to manage your...
  9. frozenpainter

v5.1 yaması https://www.moddb.com/mods/mommy-turks-seljuk-empire/downloads/caj-v51-patch-first-download-v50-then-v51-patch/#7745701
  10. frozenpainter

Hayır eski sistem sıkıntılıydı, şimdiki sistemde ne istiyorsan pazardan alıp adamlara vereceksin, hem karmaşık değil hem hata yok.
  11. frozenpainter

Partide yer olmasa bile katılabilirler artık.Düzelttim onu.
  12. frozenpainter

Kamp menüsünden krallık askerlerini oluştur dediğinde krallık askerinizle konuşun diye yazı gelmiyor mu? Sistem şöyle, krallığınıu kuruyorsun, krallık askerini topluyorsun sonra pazardan eşya alıp onunla konuşup envanterine ekliyorsun.
  13. frozenpainter

@castrol Aynen orası nasıl bozulduysa hatada bulamadım, farklı bir şekilde halletim şimdilik. Mancınık işi zor şimdilik, başka taraflara odaklanıyorum, oyun içinde sürekli ineraktif olayların olması gibi. Ana görevde gemi savaşlarında sıkıntı çıktı mı? gemiden düşme yada suyun üzerinde asılı...
  14. frozenpainter

SP Medieval Crusades and Jihads v5.2 New!!

v5.0 released https://www.moddb.com/mods/mommy-turks-seljuk-empire
  15. frozenpainter

Krallıkların askerini kullanma üzerinde daha önceden çalıştım ama işe yaramadı, bu sürüm çıksın bir sonrakine ayrıntılı bakarım.
  16. frozenpainter

Yok hocam bunla zor uğraşıyom :) Yeni sürümde olacaklar Birlikler -Çöl aslanı, Eşkiya lideri eklendi. -Baş Dai komutanı, masyaf okçusu, Alamut Fedayisi eklendi, -Kudüs mareşali, santiago şövalyesi, hospitaller, asil hospitaler şövalyesi eklendi. -Moğol soylu okçu, soylu keşhik eklendi. -Filibe...
  17. frozenpainter

İngilizceye çevrilecek kısa bir bölüm var, onun için yardım bekliyorum o bitince çıkıyor, o yüzden türkçeden ingilizceye çevrilecek kısmda birinin yardımcı olması lazım.
  18. frozenpainter

WB Coding Remove Party Templates

How can I remove a party templates on world map with module_triggers? Not in dialogs (remove_party, "$g_encountered_party"), just working in module_dialogs. I used (remove_party, "pt_army_1"), but this working for parties ,
  19. frozenpainter

WB Coding Moving ships

Remove spr_ships from scene and add with a trigger, (0, 0, ti_once, [ (entry_point_get_position, pos0, 45),(set_spawn_position, pos0),(spawn_scene_prop, "spr_ship"), (entry_point_get_position, pos13, 46),(set_spawn_position, pos13),(spawn_scene_prop, "spr_ship_2")...